Öneri Chat İçin Bir Fikrim Var Küfürler Azalıcak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve βιĝβøø$ tarafından 9 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Chat Sistemine Eklenmesini İstiyenler

Anketin kapanma tarihi 16 Mart 2020.
  1. İstiyoruz

oy sayısı 6
    100,0%
  2. İstemiyoruz

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yan Hesaplardan Küfür Edenlerin İdsindeki Ana Hesabına Banlanması Mesela,

1 ) Birinci | Ban 15 Gün Ana Hesabı Ve Küfür Ettigi Hesaplara.

2 ) İkinci | Ban 30 Gün Ana Hesabı Ve Küfür Ettigi Hesaplara.

3 ) Üçüncü | Hem Küfür Ettigi Hesap ve Hemde Ana hesabına Kalıcı Olarak Banlanması.

Hakaret Edenlerede Aynı Kurallar Getirilse Cezaları Farklı Olması Mesela,

1 ) Birinci | Ban 3 Gün Ana Hesabı ve Hakaret Ettigi Hesaplara.

2 ) İkinci | Ban 10 Gün Ana Hesabı ve Hakaret Ettigi Hesaplara.

3 ) Üçüncü | Ban 30 Gün Ana Hesabı ve Hakaret Ettigi Hesaplara.

Irkçılık Ve Siyasi Konuşanlara Aynı Kurallar Getirilse Cezaları Farklı Olması Mesela,

1 ) Birinci | Irkçılık Yapanlara İlk Banı Uyarı Olarak 3 Gün Ana Hesabın Banlanması.

2 ) İkinci | Irkçılık Yapanlara 7 Gün Banla Ana Hesabın Banlanması.

3 ) Üçüncü | Irkçılık Yapmaya Devam Ediyorsa Sınırsız Olarak Banlanmasını Öneriyorum.
    ===================================================
    1 ) Birinci | Siyasi Konuşanlara İlk Ceza Report Ederek İlk 1 Saat Chat Banı Olması.

2 ) İkinci | Siyasi Konuşanlara Sonra 3 Saat Chat Banı Atılıp Gemisine 1 Günlük Ban Atılmasını.

3 ) Üçüncü | Siyasi Konuşanlara Devam Ettigi Zaman Gemisini 7 Günlük Banla Ve Devam Ederse 14 , 30 , 60 Sonra İse Kalıcı Banlamasını. Düşünülür Veya Tartışılabilir.

Son düzenlenen: 10 Mart 2020
  2. gamannama

gamannama User

bunun tespitini yapabilecek sistemleri olsa önce botları banlarlardı hanımefendi, maalesef bigpointin unutulmuş bi oyununu oynuyoruz..

βιĝβøø$ bunu beğendi.
  3. Bence Yapabilirler Ya Supporta Şikayet Edebiliriz Aslında Support Ban Atabiliyorsa Bu Sistem Çok Uygun

4. «ANKA»

«ANKA» User

Küfür edilen kişi değil de sadece küfür ve hakaret eden ırçılık siyasi vb şeyler yapan kişiler banlansa daha güzel olmaz mı ?

βιĝβøø$ bunu beğendi.
  5. Olabilir Onlar İçinde Ekleme Yapabilirim :) Hem Artık Supporta Bu Yönde SS Atarız Hem Support İşini Yapar Hem Chate Admin Gerekmez :) Fikrinizi Sundugunuz İçin Teşekkürler :)

6. Şuan Bir Öneriyi İnceliyip Yorumunuzu Alabilirmiyim ?

7. Dün gece admin chatte "sadece bizde ve bir ülkede daha var" chatt admini dedi ve bununla iftihar ettiğini söyledi.Bana bu utanç verici geldi.Demek ki "bizim" milletimiz normal konuşmuyor.Normal konuşmayan insanlara da ne yaparsanız ne ceza verirseniz fayda etmez.Ha birde cezayı verenler bu işi "sevabına,hayrına" yapıyorsa ki çok daha vahim bir durum ! o zaman dinlen dinlen kaç..Yasaklar ve engeller ne kadar çoksa medeniyet o kadar azdır.Saygı ve hoşgörü şart herkese.

βιĝβøø$ bunu beğendi.
  8. Supporta Fotograf Olarak Göndericez Bence Onu İnceliyerek Halledebilirler

9. ONURBEY

ONURBEY User

İyi akşamlar;

Beni güldürdün ya ALLAH ta seni güldürsün,

3 haftadır bir *** gemilerinin kapatılması için mücadele veriyorum,

Sonuç; neredeyse ben cezalandırılacağım,

Bu oyunda maalesef birşeyler ters gidiyor,

GİŞ kuralları, dürüst oynayan oyuncular için geçerli, sürekli önüne koyup seni tehdit ediyorlar,

Ama nedense bunlara GİŞ kuralları geçerli değil,

Tüm ailene küfür edebilir, pushing yapabilir, illegal bütün programları kullanabilir, herşey serbest,

Çünkü aileme ağır küfürler eden bu şeref yoksunu, bütün bunları yapabiliyor ve gayet rahat bir şekilde oyunda cakasını satabiliyor,

Sen şimdi güzel bir öneri de bulunmuşsun destekliyorum ama, maalesef işe yarasaydı bende yarardı :( :( :(

Saygılarımla,

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Mart 2020
    βιĝβøø$ bunu beğendi.
  10. Bunları Bir Zaat Supporta Gönder Eger Devam Edilirse Darkorbitte Bana Arkadaşlık Gönder Sana Yardım Edicem.

11. Dark9878

Dark9878 User

Bence siyasi konuşmalara bişey olmasın :D

12. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuz ne yazık ki Bölüm Kurallarına uygun değil bu sebepten dolayı kilitleyip arşive taşımak durumundayım. :( Kuralları inceledikten sonra tekrar bir konu açabilir ve raporlarımıza eklememizi sağlayabilirsiniz. :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.