Chat Yasaklama Cezası

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Eru_Iluvatar tarafından 1 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhabalar, hesap bilgilerimi paylaştığım bir arkadaşımın ettiği küfür yüzünden 7 aylık chat banı aldım. Hesap bilgilerimi değiştirdim o arkadaş arttık giremiyor hesabıma ama support yetkililerini cezayı kaldırma konusunda ikna edemiyorum. Bu konuda tavsiyesi olan var mıdır?
   
 2. 9.3.2 Kullanıcı, tüm umuma kapalı hesap ve erişim verilerini (oturum açma bilgileri, şifre, kullanıcı adı vb.) katı şekilde üçüncü şahıslardan gizli tutacağını taahhüt eder. Gizlilik mecburiyeti kapsamında arkadaşlar, tanıdıklar, akrabalar ve diğer oyuncular(örneğin; klan üyeleri) veya diğer Hizmet kullanıcıları yer alır.
  Yetkisi olmayan üçüncü şahısların erişim bilgilerini bildiğini öğrendiğinde veya tahmin ettiğinde kullanıcı Bigpoint’i derhâl bilgilendirecektir. Sonradan ispat edebilmek açısından kullanıcıların bunu form kullanarak yapmaları tavsiye edilir. Kullanıcının kabahati sonucunda üçüncü şahısların, Bigpoint firmasının oyun veya hizmetlerine erişim bilgilerini kullanması hâlinde, kullanıcı Bigpoint nezdinde kullanım ücreti ve zarar tazmini konusunda mesul tutulur. Bigpoint kullanıcının bilgileriyle yapılan her erişimi kullanıcının yaptığı erişim olarak görme hakkına sahiptir. Bigpoint, güvenlik nedenlerinden ötürü parolaların düzenli olarak değiştirilmesi gerektiğini hatırlatır. Kullanıcı kendi hesabının kullanımından sorumludur.
  9.3.3 Umuma kapalı hesap veya erişim verilerinin yetkisi olmayan üçüncü şahıslar tarafından öğrenildiğine dair gerekçeli bir şüphe olması hâlinde, Bigpoint güvenlik nedenlerinden ötürü, kendi takdirine göre erişim bilgilerini önceden haber vermeksizin değiştirme veya hesabın kullanılmasını bloke etme hakkına sahiptir, ancak bu konuda yükümlü değildir. Firma, yetkili kullanıcıyı bu konuda derhâl bilgilendirecek ve talep etmesi üzerine belirli bir sure içerisinde yeni erişim bilgilerini verecektir. Kullanıcı, eski erişim bilgilerinin yeniden oluşturulmasını talep etme hakkına sahip değildir.
  9.3.4 Kullanıcı hesabının tamamını veya herhangi bir Oyun eşyasını, Premium özelliği veya oyun işlevini üçüncü bir kişiye satmaya veya devretmeye hak sahibi değildir. Bu Bigpoint şirketinin satış amacı için sunduklarında geçerli değildir. Bu Bigpoint’in satış amacı için sunduklarında geçerli değildir.

  Hesabını kapatmadıklarına dua et.
   
 3. bu arkadaş hesap paylaşımı yapmış itiraf ediyor sınırsız banlayın
   
 4. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  GİŞ Kuralları gereği hesap paylaşımı yasaktır. Gerekli işlemler tarafımızca yapılacaktır.

  Konunun kilitlenmesi uygundur.

  Türkiye Takımı!
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş