chate neden mudahle yok.tehtıt kufur dız boyun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lazkopat1461 tarafından 13 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben ve diğer oyuncular bu adamları yaza yaza bi hal olduk.ama oyun bunları israrla oyunda tutuyolar.daha yeni adam gizliden bir bayan ve çoçuk resmi atarak tc sine kadar elimizde diyerekten sen karişma hesaplaşiriz demeye kadar getirtiler.bu adamlari devalarca yan car acarak kufur ve şantaj yabtıklarını bildirdik.support bunlari halen daha oyunda saklıyor.bu adamların dokunulmazlığimi var bunlar admınlerden bılgımı alıyor yada admınler bunları gormezdenmı gelıyor.adamlarda her turlu tutucu tren psung car eksı yedırme varken.oyun bunları hıcmı taramada yakalamaz.alin sıze resımlı tehtıt tacız mesları.reportladım supportada attım..soksunlar gözlerine tekrardan belkı okuduklarını anlarlar. tr 3 chatı dibine kadar ayni hesaplara gırıb gırıb cıkıkan hesaplar goz yuman yumduranlar..çarları gunun bırınde soyulur umarım..

N-A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Kasım 2023
  2. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

doğru değil biliyorum ama falla bende ediyorum bu hile illegal kullananlara bazen had safaya getiriyorlar tren tutucu mesela şimdi galatik etkinliğinde 2 saat 100 150 puanı zorla kasıyorum tam haritadan çıkacağım bu tren sürüsü denk geliyor veya diğre tutucu kullananlar kesiyor 50 60 puan gidiyor bir sabret iki sabret en sonunda patlıyoruz bence mudahalede edilmemede bir plan var gibi ya gökten ban atacaklar yada bunlar belki bırakırlar diyemi bekliyorlar bende anlamadım ama bu hilecileri sövmeyi bırak ne yaparsan yap bırakmazlar

3. Zeus*

Zeus* Guest

İlgili Oyuncuları supporta şikayet ederseniz daha yararlı olacaktır. Forum alanı "OYUNCU" şikayet etme alanı değildir.

Bu sebeple konuda sansür uygulandı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.