Bug / Oyun hatasi Citadel 5 li Roket atar sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĸДЯдИŁłKŁдЯ_ŁoЯĐЦ tarafından 12 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce roket atarlar eş zamanlı çalışmalımı

1. Evet Çalışmalı

2. Hayır Çalışmamalı

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Geçenlerden açık arttırmadan bi hevesle citadel aldım ve 2 adet roket atarı takdım ilk sıkışımda 10 tane atıyor ama bi sonraki roket atar atışım için 10 tane roket dolmasını bekliyorum yani ilk atışın verdiği avantaj dışında hiç bir avantajı yok hatta savaşda 10 tane beklediğin için savaşın seyrini bile değiştirebilir bu roket atarların ikiside ayrı ayrı ve 5 er 5 er olarak ikisinin aynan da iş yapması lazım hatta koyulan roket seçenekleri bile farklı olmalı birinde kalkan çekme sıkarken diğerinde hasar sıkabilmeliyiz aksi halde iki adet roket atar yerine sadece 1 tane 10 lu roket atar olması lazım bence bu bi oyun hatası mantığa ters düzeltilmesi gerekiyor

2. ilk atışınızla 10roket hasar verdikten sonra hızlanma yeteneğiyle ortamdan uzaklaşıp roket atarı yükleyip tekrardan yüksek roket hasarıyla giriş yapabilmek aklıma gelen tek kullanım şekli bu yoksa bi farkı yok 1 taneyle 2 kere 5li yükleyip atmak 1kere 10lu yükleyip atmak arasında oynasa 1-2sn oynar sadece

3. 10 tane dolunca 5 e göre anlık hasarın daha fazla olur fakat dediğin gibi birşey değişmiyor bencede aynı şeye denk geliyor bencede dediğin mantıklı olabilir.

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Lütfen konunuza kurallara uygun bir şekilde anket ekleyiniz. 24 Saat içerisinde anket eklemezseniz konunuz arşive taşınacaktır.

İyi forumlar.

5. Nasıl bi anket eklemeliyim

anket eklme işlemini en başda yapmam gerkiyodu sanırım şuan bi anket ekleyemiyorum

burda 10 lu bi roket atardan daha cok iki adet olan 5 li roket atarın eş zamanlı çalışması gerektiğni vurgulamak istemiştim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 May 2020
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Forum Kuralları gereğince alt alta yazmak yasaktır, lüten bu kurala uyunuz.
    Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na uygun olmadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Lütfen konuyu kurallara uygun bir şekilde tekrardan açınız.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.