Öneri Client Tam Ekran Olsun

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Efsane77 tarafından 21 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Client Tamamen tam ekran olmalı mı ?

1. Evet süper olur

oy sayısı 13
    86,7%
  2. Hayır

oy sayısı 2
    13,3%
  1. Efsane77

Efsane77 User

Merhaba,

Darkorbit, flash player kalkmadan önce tarayıcı üzerinden çok güzel bir şekilde tam ekran oynanıyordu ve flash player kalktıktan sonra kalktı galiba birde oyun clienti gelince zaten hali hazırda oyunun kendi clienti varken oyunun kendi clienti nasıl olurda tamamen tam ekran olmaz sayfada boşluk bırakarak tam ekran olmuyor ve yılın 2024 olduğunu çoğu oyunun grafiklerinin üst düzey seviyede olduğunu düşünürsek ve darkorbit in sadece bir (Tam Ekran) yapması ne kadar zor olabilir lütfen bunu support a bildirelim oyunda en önemli eksikliklerden biri diye düşünüyorum.

2. pandiktör

pandiktör User

yine yapabiliyorsun f11 e bas?

3. Efsane77

Efsane77 User

Dostum F11 e basınca evet tam ekran oluyor fakat üstteki beyaz sekme kısmı yine kalıyor zaten 14inc laptopla oynuyoruz neden eskisi gibi tamamen tam ekran olmuyor eminim şimdi sorunu anlamışsındır

4. .Hakan.

.Hakan. Guest

5. oben

oben User

olsun olsun olmuşken bari yeni konu açmayalım arama çubuğuda eklensin arka sayfada arama yapamıyoruz ctrl+f kombinasyonuda eklesinler bir zahmet ankete eklerseniz iyi olur.

Efsane77 bunu beğendi.
  6. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Gözden kaçırdığımız bir şey mi farkettiniz? :)
    Belki konu daha önce açılmış olabilir, gözden kaçırmış olabiliriz.

7. oben

oben User

arka sayfadan seyir defterinde bazan bişey bakmamız icap ettiğinde arama yapmamız gerekiyor ticaretle ilgili oyun içinde kesmeyle kesilmeyle ilgili olsun yada uridyum kredide anormallikler oluyor bazan arama yapmamız gerekiyor ama seyir defterine ctrl+f tuşuyla arama çubuğu eklensin diyorum bunun için tarayıcıyı kullanmak zorunda kalıyoruz.

.Hakan. bunu beğendi.
  8. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Anladım. :)

İyi forumlar.