confi kaydetme özelliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĸДЯдИŁłKŁдЯ_ŁoЯĐЦ tarafından 18 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

OLMALIMI

 1. Olsun

  oy sayısı 4
  80,0%
 2. Olmasın

  oy sayısı 0
  0,0%
 3. O eller niye var koy işde tek tek

  oy sayısı 0
  0,0%
 4. Ben hem aynı confi aynı gemiyle geziyom

  oy sayısı 0
  0,0%
 5. olsa ne olmasa ne

  oy sayısı 1
  20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Evet oyunda bildiğmiz gibi birçok gemi var ve bu gemilerde farklı lazer kalkan slotları mevcut ve her gemi için farklı taktiksel dizlimler hatta tek bi gemi için bile farklı dizimler kullanıyoruz ama çoğumuzun tek bir gemiye yetecek kadar gelişmiş lazer ve kalkanları var ve gemi geçişleri kısmında zaman kaybı ve lazerleri tekrar yerleştirmek can sıkıcı olabiliyor ama dizdiğimiz bi konfiyi bir isim vererek kaydetsek ve kaydet butonun yanıda bir adet uygula butonuda olsa bu buton ile kaydettimiz dizilimi uygulayabileceğimiz bir sisitem olsa çok da güzel çokda hoş olmazmıydı :)
   
 2. Luminous

  Luminous Guest

  Merhaba,

  Bahsettiğiniz türde bir konu zaten mevcut. Buradaki linkten konuya ulaşıp desteğinizi orada sürdürebilirsiniz. Lütfen fikir havuzunda konu açmadan önce İndex'te ve forumda arama yapınız. Konunuzu kilitleyip arşive kaldırmak durumundayım.

  İyi forumlar dilerim.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş