DarkOrbit Discord

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Phantom_Assassin tarafından 9 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Discord sunucusundan bilmediğim biri tarafından ne oyuncular ile nede discord görevlileriyle temas kurmadığım halde engelleniyorum. Son zamanlarda yalnızca game feedback kanalına mesaj yazdım. Ülke kanallarının hiç birine mesaj yazmadım. Hiç bir admin, moderatör etiketlemedim. Bu banlamayı her kim yapıyorsa türkiye takımından olduğuna eminim.

Bu mesajı ciddiye almazsanız olacak olanlarda siz sorumlusunuz. Discord sunucusundan banım 2 gün içerisinde kaldırılmazsa forumu öyle bir hale getiririm ki sabah akşam konu silmekten bıkar hale gelirsiniz. Forumun kullanımı, saygınlığı herşeyi biter.

Bu mesaj tekrar söylüyorum ciddiye alınmaz, ve hatta konuyu kilitler veya silerseniz yaşanacak olanlardan, kaçamazsınız sizler sorumlu olursunuz.

Bu noktaya sizin sayenizde geldik

Son düzenlenen: 9 Temmuz 2021
  2. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

adab-ı muaşeret çerçevesinde herkes istediğini yazabilir, sitemini dileğini ve şikayetini. Fakat kimse kimseyi tehdit edemez. Buna müsaade etmem!

Son olarak, elinizde veri olmadan kesin cümleler kurmayın! TR teamınden hiç kimse feedback kanalında yazılanlara müdahale etmiyor! Buna banlamada dahil.

İyi günler!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.