Darkorbit Güncel Durum Bilgisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve KURTLAR__VADİ§İ tarafından 20 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba oyuna 1-1.5 yıl ara vermiştim ama çok şey değişmiş glabol amerika 5 serverindeyim ben oynadığımda herkül havoc lf4 ler herşey fulldü sadece geliştirmeler kalmıştı şimdi b03 kalkanı çıkmış prometious lazeri çıkmış yeni gemiler vs vs... benim şimdi full olmak için hangi yolu izlemem gerekiyor ayrıca gemi geliştirme modüllerine baktım dükkanda yok özel günlerde mi alabiliyoruz bilgisi olan var mı...

2. pro lazer görev serisi var ona başla onları yap. agatus etk gelince solace npc hasarı modülünü al onunla takılırsın. bl maplarında kasılacaksın uzun bi süre. modüller özel günlerde , kapı bonus ödülü olarak değişik yerlerden ediniliyor markette yok

3. modülleri çeşitli etkinliklerle elde edebilirsin. promethus lazerleri fullemek önceliğin olmalı, sonra bo3 ve geliştirme şeklinde. pro lazer fullemek içinde pala toplayıp zeta dönerek anahtar kasabilirsin, sonrasın bl görevleri alıp 10 pro alıp bol bol rinusk kasman gerek

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İncelemeniz adına Burada, Burada ve Burada bulunan konular mevcut durum hakkında daha detaylı bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Aklınızda kalan soruları konu oluşturarak sorabilirsiniz. (Gemi Yükseltme Modülleri genel olarak etkinlik içeriği olarak kazanılmaktadır.)

İyi Forumlar.