Duyuru DarkOrbit Sezon Biletinin 4. Sezonunu sunar!

Konusu 'Etkinlikler' forumundadır ve .Hakan. tarafından 31 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .Hakan.

  .Hakan. Guest

  [​IMG]
  Merhaba Kahraman Pilotlar,

  1 Şubat'tan 25 Nisan 2024'e kadar sürecek olan 4. Sezon yine heyecan verici ve özel ödüllerle övünüyor. Ücretsiz Ödüller yolu aracılığıyla ücretsiz ödüller kazanın veya Uridium ile Sezon Bileti satın alarak veya daha da büyük hediyeler için ödeme bölümümüz aracılığıyla Altın Ödüller yolunun kilidini açmayı seçin!

  Tamamla Görevleri tamamlayın ve Pass'ınızın seviyesini yükseltmek için puan kazanın. Her seviye iki ana ödül yolu ile farklı ödüller verir. Ücretsiz Ödüller yolu herkese açıktır; Altın Ödüller yolu ise Uridium ile Sezon Bileti satın alınarak veya ödeme bölümümüz aracılığıyla açılabilir. Season Pass'i satın aldıysanız hem Ücretsiz hem de Altın Ödüller parkuruna erişebilirsiniz!

  Sezon Biletinin bu dördüncü yinelemesinde, Ücretsiz Ödül oyuncularının yanı sıra Altın Ödül oyuncularının da görevleri yeniden kaydetmesine olanak tanıyan güncellenmiş bir görev yeniden kayıt sistemi bulunuyor! 4. Sezonun ödülleri arasında yepyeni bir başlık, yeni Viking Orcus Gemi Tasarımı, Drone ve PET yer alıyor!

  Yeni özellikler için SSS bölümüne göz atın:
  Sezon Bileti 4. Sezon S.S.S


  Lütfen geri bildirim başlığımızda bu etkinlik hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin:

  Sezon Biletinin 4. Sezonu Hakkında Geri Bildirimleriniz


  DarkOrbit Türkiye Ekibi
   
  Son düzenlenen: 31 Ocak 2024
 2. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Bir çoğunuzun bildiği gibi, günlük görevlerinin yenilenmesi sistemi olması gerektiği gibi çalışmadığından dolayı, Sezon Bileti görevleri ile ilgili sorun yaşanmaktadır.

  Bu sorun en başından merkez ekibimize iletilmiştir ve orada görevli teknik ekiplerimizin sorunun kaynağını bulmaya ve neticesinde çözüm üretmeye yönelik çalışmaları sürmektedir.

  Bir çok oyuncumuz bu konuda teknik desteğimize bilet göndermiştir. Bilet gönderen her oyuncumuzun hesap bilgileri merkez ekibimize iletilmiştir. Lütfen bu konuda tekrar tekrar (aynı oyuncular aynı hesaplar için) bilet göndermeyiniz. Bu sorunun çözümünü hızlandırmaz, ancak ve ancak teknik desteğin işini zorlaştırır ve siz, değerli oyuncularımıza dönüşümüzü yavaşlatır. Sizden ricamız bu konuda anlayış göstermeniz ve sabırlı olmanızdır.

  Vermiş olduğumuz rahatsızlık için özür dileriz.

  DatkOrbit Türkiye Takımınız
   
 3. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.