Darkorbit'te Optimizasyon

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 19 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbite Optimizasyon gerekli mi?

1. Akıcı bir oyun için kesinlikle gerekli geç bile kalınmış.

91,7%
  2. Gerek yok.

8,3%
  1. Yıllardır darkorbit oynuyoruz ama oyun aşırı derecede istemciye yük bindirerek kasmalar çok olmaktadır.

Bazı oyunlara optimizasyon yapılır oyun daha iyi olur yıllarca oyuna bu konuyla ilgili duyuru açıldığını görmedim bu oyunu daha akıcı olması için buna ihtiyacımız var.

Örnek verecek olursam isim veremiyorum darkorbit tarzında 2017 yılında açılan bir oyun var lag donma kasma vs vs hiç bir şey sürekli oyunda 60 FPS almaktayım.

Savaşlarında bile 30 vs 30 (bu sayı daha fazla yükseklere çıkıyor etkinliklerde) 1 gram bile kasma olmaz iken bizim oyunda genellikle pvp 4 4 haritasında insta ema veya rsb tuşları takılı kalıyor ve fena dehşet derecede bir kasma oluyor kare kare ilerliyorum.

Bu oyunun teknik ekibi olmadığını biliyorum oyuncular her zaman akıcı oyun ister en azından dışarıdan destek alıp yaparlarsa mükemmel olur.

2. YARGU

YARGU Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzun anket kısmını buradaki kuralları tekrar kontrol ederek, 24 saat içinde yeniden düzenlemezseniz kilitlenecektir.

İyi Forumlar.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  3. smoonrise

smoonrise User

Oyum olumlu , özellikle server birlemesinden bu yana kalıcı düzelmeyen lag ping adı herneyse onu fazla fazla yaşayan biri olarak çok geç kalınmış olarak gördüğüm bir konu .

Sakın yanlış anlama seninle hiçbir alakası yok ama olmayacağını - yapamayacaklarını bile bile birçok konuya burada onay verdik destekledik hala devam ediyoruz desteklemeye ama yakın geçmişten günümüze kalan tecrübe '' PARA '' kazanamayacağı bir yenilik için parmağını haraket ettirmez merkez bu açık net artık .

polatalemdar311 bunu beğendi.
  4. Sende haklısın :)

Aslında bu fikir olmaması lazımdı yapmaları lazım ama Darkorbit işte ;)

Bir an aklıma geldi açayim dedim :D

Sayfayı Paylaş