Öneri Diroit Uçuş Düzeni Dengelemeleri Ve Yeni Düzenler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sethpark tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Düzenler

 1. Gelmeli

  60,0%
 2. Şuanki Sistem Daha Kullanışlı

  20,0%
 3. Bazıları Gelmeli (fikrini belirt değişiklik yapalım)

  20,0%
 4. Geliştirilmeli (fikrini belirt)

  20,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. sethpark

  sethpark User

  Merhabalar, hepimizin bildiği gibi wsler de tecrübeli oyuncuyu belli eden şey düzen kullanım şeklidir. Ancak burgu,güve,halka,çark varken diğerlerinin yüzüne bakılmıyor buda beni bayağı rahatsız ediyor. Bunların bazılarını hayata geri getirmek adına önerim şöyle

  Yengeç Uçuş Düzeni: kalkan emilimini %20 arttırır (değişmedi), Hız %10 Azalır (şuanda %15) Alınan Kalkan hasarının %1 i Dpye Çevrilir.

  Kıskaç Uçuş Düzeni : Lazer Hasarı %10 Roket ve Roketatarın Hasarı %15 Artar Ancak Kalkanların Aldığı Hasarı %20 arttırır.

  Kubbe Uçuş Düzeni : Darbe puanlarını %20 azaltır Lazer Hasarını %20 Azaltır Diğer yandan alınan Hasarın %25ini geri yansıtır.

  Kalp Uçuş Düzeni: Lazer Hasarı %5 Artar Kalkan Puanları %10 Artar. Kalkan Emilimi %7 Azalır. Her Saniye Eksik Darbe Puanlarının %3ü onarılır.(saniyede maximum 6.500 Eğer o esnada hasar alınıyorsa bu değer %6.5 maximum 20.000 değerine yükselir.)
  ***bir oyuncudan son 20 saniye içersinde hasar alınmamış ise yenileme oranı 10/1 oranına düşer.  *
  (YENİ) Hilal Uçuş Düzeni : Npclere Verilen Hasarı %15 Arttırır Ve Sana %9 Daha Fazla Şeref Verir Diğer Yandan Darbe Puanları %20, Azalır Özellik Hedefinde Olan Npcyi kilitler seni ve hedef npcnin hareketleri kısıtlanır bu kısıtlama başka bir oyuncudan hasar alınması durumunda kalkar bu durumda iken başka npclerden hasar almazsın. Düşman bir oyuncunun saldırısı ile engel kalkarsa 2saniye yerine sabitlenirsin

  (YENİ) Diroit Uçuş Düzeni CPU : Burgu,kıskaç,güve,elmas,halka,çark... 20 slot lazer ve yetenekler için bile zor yeterken bu kadar savaş mekaniğini kullanmak imkansızlaşıyor slota bile koymak çok zorlaştı. artık diroit uçuş düzenler bu cpuda sıralanıcak ve tuşlar aracılığıyla 3 saniye bekleme süresi ile değiştirilebilecek kısayol tuşu shit+1 shift+2 şeklinde olacak ve bunlar kişinin isteğine göre hangarda atanacak böylelikle hem slotlarda yer tutmamış olucaklar hemde değişimleri yapılırken sorun yaşamayacağız.(ancak isteyen bir kısmını bu cpu aracılığıyla bir kısmını normal tuşlar aracılığıyla kullanabilir)
   
  Son düzenlenen: 21 Aralık 2019
 2. Hilal uçuş düzeninin npc hasar bonusu %25 olabilir sonuçta burgunun %20 bonus hasarı olduğu için en çok o kullanılıyor, yine de dediğin gibi droit uçuş düzenlerine güncelleme gelmeli kullanılmayan bir sürü düzen var.
   
 3. sethpark

  sethpark User

  bonus şeref ve kalkan puanı avantajı olucak burguya göre ayrıca asıl kullanış amacı npcyi kilitlemesi cubikon keserken diğer npclerden 10k hasar yemekten sıkıldım
   
 4. Yengeç ve kalp kullanılıyor aslında npcler'de ama dediğiniz gibi çoğu işlevsiz.
   
 5. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Bölüm kuralları içerisinde "tek seçeneğin seçilmesi" zorunlu tutulmuştur. Anketi oluştururken buna dikkat etmediğiniz için konunuzu kilitleyerek arşive taşımak durumundayım. Lütfen bölüm kurallarına uygun olacak şekilde tekrar konu ve anket açınız.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş