DISPATCH İçerik Kazanımı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 4 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tarih
    İşlem
    04.07.2021 - 09:58 PrimeKuponu 1 kat azaltıldı
    04.07.2021 - 09:58 Alınan nesne: Solidus (100)
    04.07.2021 - 09:58 Alınan nesne: P.E.T. yakıtı (134)
    04.07.2021 - 09:58 PrimeKuponu 1 kat azaltıldı
    04.07.2021 - 09:58 Alınan nesne: Solidus (100)
    04.07.2021 - 09:58 Alınan nesne: P.E.T. yakıtı (125)

2 Tane R0-5 aldım 10 bin uridiumluktan artı 2 izin kuponu isteyen

Çıkanlar bunlar R0-1 Bile daha güzel şeyler çıkarıyor

Ben mi çok üst inanılmaz düzey şansızım

:mad:

2. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

biraz şansızız sanırım :))) bende düşük ödüller alıyorum ^^ nerelere vursam kendimi acaba :eek::eek::eek:

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Oyunda hata da mevcut adminim bilginiz olsun özellikle uridiumlu dispacthleri alınca oyun buga giriyor bazen bedavaya veriyor bazen uridiumu kesip vermiyor daha sonra veriyor bilginiz olsun dispach sisteminde şuan hata var yada sadece benim pc de var bilemedim..

hayaligenc bunu beğendi.
  4. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

bildirimin için teşekkür ederim, bunu raporlayacağım :)

ben bir süre kredili olan dispatchlerden alacam, uridiumu yerden toplamıyorum :D

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. Vay be oyun adminleri bile bu haldeyse, halime şükür ettim şimdi teşekkürler :D kitleyebilirsiniz

6. hayaligenc

hayaligenc User

hahaha :=) uridiumu zor kazanıyorum ben :))) kapı yapana kadar canım çıkıyor :p

7. Sayın adminim bir sorum olcakti bu yeni dispact sistemde ön bin ürüdümlük bir sevkiyat veriyorum bir sonrakini almak için yeteri kadar hammadde yok yazisi aliyorum ve iki gün bekleyince yine ala biliyorum bu yeteri kadar ham madde yoktu döngüsünden nasıl kurtula bilirim fikri olan oyuncu kardeşlerim yada bir yetkili cevab verirse sevinirim

8. heşeyin taktiği var gibi.bunun taktiğide uygun zamanı bilmek ve toptan sevkiyat bitirmek.anlayacağın sistemin kabul saatine denk getir kendini.yani 10-15-20 izin biriktir.10-15-20 prime biriktir.önce öncü kuvvet gönder mesela 5 tane 2k urilik r02 hemen prime ile bitir bunları.baktın mükemmel şeyler geliyo bas 10k urilikleri bak nasıl akıyo.ben mesela sabah saat 5 gibi kalkmak zorundayım.o ara basıytorum.mükemmel şeyler geliyo.öğlen gibi basıyorum boş gibi çıkıyo.akşam 10-11 gibi de iyi şeyler verdi.ama daha garantisi öncü kuvvet göndermen.

hayaligenc bunu beğendi.
  9. hayaligenc

hayaligenc User

Selam

hesabını incelemem lazım bunun için aldığın hatanın resmini supporta göndermen lazım :)

bingo :=) hayaligenc bunu double likeladı :)

10. Sayın adminim support ticket attim işyerindeki bilgisayardan denedim ayni sorun yeteri kadar hammadde yok yazisi aliyorum rica etsem gemime girseniz yeteri kadar üridüm var R 5 ön bin üridümlük sevkiyattan 5 adet yuva bir deneseniz saygılar..

11. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir. Camlar çok mu açık kaldı ne? :D

İçerik bilgisini aşağıya bırakıyorum. Daha sonra incelemek isteyen oyuncu arkadaşlarımız olabilir. :)

https://board-tr.darkorbit.com/threads/sss-toplayicilar-ve-kapi-sevkiyati.160334/

belirtilen hammadde: izin

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.