Dispatch

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Turuncu- tarafından 23 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -Turuncu-

-Turuncu- User

Merhaba

Yeni gelen rokatatarlar için 10 izin satın aldım şu an otomatik olarak topluyorlar. Bu izinler hep böyle parayla mı satılacak forumda gerekli bilgi verilmemiş sanıyorum. Ya da ben bulamadım yardımcı olur musunuz?

2. leylü

leylü User

Merhaba

Benim anladığım kadarıyla gönderdiğimiz toplayıcılardan da izin düşüyor yani toplayıcı göndericen izin gelicek öyle bir döngüye giricen sanırım

Şimdi forumda ki konuyu tekrar okudum bütün toplayıcıların izin verme şansı var.

Yani dediğim gibi topalyıcı göndericen izinde kazanıcan toplayıcadan kazandığın izin ile tekrar toplayıcı göndericen

3. BUKANN

BUKANN User

ayrıca şöyle diyor:
    • 23-28 Haziran tarihleri arasında günde 1 adet İzin ve 1 adet Prime Kupon alacaksınız
    • 29 Haziran ve 30 Haziran'da günde 3x Galaxy Gate Gezi Birimi alacaksınız
    benim tahminim ilerde günlük giriş bonuslarına da koyarlar.

4. -Turuncu-

-Turuncu- User

Umarım dediğin gibi olur da döngüye girer aksi takdirde slotlarının tamamı açık olan bir oyuncunun 1-2 gün içinde aldıkları tüm izinler bitmiş olur.

5. leylü

leylü User

Vallah tüm slotlarımı açtım 2 tane r-05 3 tane r-02 gönderdim bakalım inş döngüye girer

6. ufaktan başlıyacaksın kardeş 2k urilikten izin çıktığında bunlardan 10k uriliinden alıcan bu kadar basit.ya da paymentten alıcan.bencede bi ihtimal günlük girişlerden ve etkinklik savaş biletine gelecektir diye tahmin ediyorum.döngü diye bişey yok.öyle oldumu bi kere satın al bi aha hep toplasın.akıl karı iş deil.ilk iki sferimden seferimden çıkan 2k urilik.

Şunları topladın: Solidus x 6
    PrimeKuponu x 1
    İzokronat x 8
    Günlük Dosyası x 5

Şunları topladın: Solidus x 6
    İzokronat x 7
    Triskelion Alaşımı x 4
    Atlama kuponu x 1

yılmazcan47 bunu beğendi.
  7. bazı toplayıcılar izin gerektirmiyor ve izin getiriyorlar. Bunları kullanabilirsin

8. 7 izokronat müthiş birşeymiş ya sabahtan akşama her itemi 20 levele bastım sayılır. günlük ödüller 24 saatte bir yapılıyor bunlardan katbe kat daha karlı getiri olarak bunlar sadece yeni itemleri oyuna sokmak için zorbalıktan başka birşey gelmedi bana

org2BordoGüç ve leylü bunu beğendi.
  9. leylü

leylü User

Katılmamak elde değil

10. -333-

-333- User

senin gibi alıcılar olduktan kelli ben olsam hep dükkana koyarım.

11. -Turuncu-

-Turuncu- User

Arkadaşlar tecrübelerimi paylaşıyorum 10 izin paketinden max 3 defa satın alabiliyorsunuz. Ben aldım güzel bir şekilde döngüye girdi... Güncel olarak söylemek gerekirse sadece hydra 390 da diğerleri 420 parça oldu ve 5 tane R-05 im çalışıyor 4 tanede izinim var... Sanırım 3 paketle tüm parçalar tamamlanacak gibi duruyor 1-2 güne belli olur.

12. acelesi yok yavaş yavaş olsun 1-2 gün şart değil

13. 3 x 60tl paket mi aldın ?

bu oyun kapanmaz :D

14. tahir_47

tahir_47 User

izokronat tam olarak ne işe yarıyo anlatabilcek var mı

15. geliştirme bastıgın zaman hızlı bitirmek için kullanmana yarıyor bence gereksiz birşey çunku beklemek daha mantıklı acele etmeye gerek yok ilerde belki acil lazım olur diyip saklamak daha mantıklı .

16. Mineral

Mineral User

Sadece agaya beleş:DŞimdilik pamuk eller cebe.

17. Sende oyuna çok para yatırdın yılmazcan kardeş, geçen kendi azınla demiştin 120 tane uridium bankası almışım diye azda yatırsan çokda yatirsan birşey farketmiyor

Niye adamı küçük düşürmeye çalıştın anlamadım :)

Kaldiki 60 tl çok da büyük bir para değil herkesin kendi seçimi kaldi ki yine ayni gün sende 30tl ye birşeyler aldığını söylemiştin :D

Bu oyuna nereden baksan 4bin tlden fazla para yatırmışımdır 10 seneden fazladır

Ama son 3 aydır oyundaki saçmalıklardan sonra sadece vip paketi çekiyorum o kadar

org2BordoGüç bunu beğendi.
  18. küçük düşürme değil eğer oyle anlaşıldıysa özür dilerim

60x3 = 180 tl
    ben misal aylık 6 uri bankası +vip +1 ay indirim +1 hafta katlayıcı = 115 tl civarı veriyorum (ekstra durumları saymıyorum )

bu oyunda çoğu kişi sadece vip + 1 hafta indirim alıyor toplu indirimle halediyor tum işleri 23 tl aylık çok cuzi bir miktar

orcusa gelen uzay kupası tasarımlarına para vermedim misal verenlerin sayısı da azdı dispatch paketleri çok pahalı baya bir şaşırdım :)

e -postamda 500'un üzerinde ödeme dekontu vardı 3 ay önce şimdi kaç oldu bilmiyorum

Parasını harcamak kişiye kalmış ama ülke ekonomisinde birisinin 180 tl parayı tek seferde basması bu oyunun daha kapanmayacağına işaret bence :)

19. Dıspatch mevcut yuvayı genişlettigimiz zaman kalıcı genişlememi oluyor yoksa toplama bittikten sonra tekrar 2 yemi düşüyor?

20. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

evet kalıcı oluyor

***_CRATOS_*** bunu beğendi.