Donmuş labirent

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve InYourFace tarafından 22 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. InYourFace

InYourFace User

İyi akşamlar;

Bu cygni haritasına geçiş nasıl yapılıyor kaçkez atladım her kapıdan bir türlü bulamadım.

2. Labirent çok karışık synex sağ üst körde gördüm 10 dkya yakın beklemesine rağmen 20-40 arası port değiştim ama bulamıyorsun.

En iyisi not defteri gibi bir şey oluşturmak mantıklı :)

3. InYourFace

InYourFace User

bootes haritası atlas a da sağ üst portaldan atlayınca mesela onu keşfettim görevlerde var ama cygni haritasını henüz bulamadım yaratık mı keseyim onu mu arayayım şaşırdım kaldım görevlerin hepsi bitsin en kötü ona yönelcem.

4. Siz diğer görevleri yapmayı bakın, denk gelirsiniz bence.

5. InYourFace

InYourFace User

Keşfeden biri varsa söylese hiç yoktan vaktimizi harcamasak diye açtım zaten başlığı bu gün 1 saate yakın atlayıp durdum sıkıcı ve zaman kaybı muhtemelen biri farketmiştir

6. Ben girdim o haritaya ama bunun için özel bir uğraş vermedim.

7. InYourFace

InYourFace User

İyi yapmışsınız.Ben yinede konuyu açtım bilen biri olursa yazar bootes haritasınıda ben yazdım bilmeyen atlas a dan sağ üstten atlarsa yapmış olur.Yardımcı olalım birbirimize devlet sırrı değil bu özel bir uğraş vermemiş olur çabucak yapmış oluruz.Teşekkür ederim şahsi fikriniz için.

8. Not tutmadım ama şu taktiği uyguladım. Hangi haritaya atarsa atsın sürekli aynı porttan atlıyordum. Sağ üst, sağ üst, sağ üst gibi. Umarım en kısa zamanda bulursunuz o haritayı.

9. InYourFace

InYourFace User

Açıkçası onuda denedim bende o biraz şey oldu atladığım haritanın portuna geri attı beni birkaçkez öyle tekrarlayınca öyle yapmayı bıraktım anahtarım azdı diye bakalım belki bir bilen çıkar inşallah açılınca denemeye devam edicem.Teşekkürler tekrardan.

10. Her şey tamamen şanstan ibaret. Çıktığı yere gidecek yolu bulmak içinde çok büyük uğraş vermeniz gerekiyor. 9 farklı map vardı sanırım. Hepsinde de 4 ayrı portal. Çok karmaşık. Bu notu çıkaracak ve yaratığı bulmaya harcanacak zaman çok boşa gidiyor.

1 kere şansa denk geldim. Verdiği ödüller kıytırık ödüller gercekten. Roket verdi çok az şeref çok az credi.

Bunun yerine bir şekilde deneye deneye sağ alttaki maplarden birine denk gelin. Düşman bulucu açıp meteroid kesmeye bakın. Hep sağ alt taraftaki mapte meteroid bulunuyor. Bu şekilde 1 saat civarında 60k kadar uridium kastım diyebilirim.

11. InYourFace

InYourFace User

Şimdede her kapıdan atladığımda oyun donuyor yenilemek zorunda kalıyorum birkez doğru bir etkinlik yapsalar şaşıracağım.

Eridaniye nereden atladığımı hatırlamıyorum ama oradan sonrasını not aldım eridani sağ alt sonras sirius sol üst sonra sadatoni sağ alttan atlayınca cygni ye gidiliyor..solda elediklerim haritaları yazıyordum sadatoni son atladığım portaldı sağ alt en azından eridaniyi bulursanız geri kalanı deneyebilirsiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Aralık 2019
  12. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Sorunuzun cevabını buradaki konudan bulabileceğinizi umuyorum.

İyi forumlar.

13. InYourFace

InYourFace User

Ben halletim konu kitlenebilir.

14. Aery

Aery Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.