E.E Uridium İle Alımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İW_Kyns tarafından 22 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ekstra enerji dükkandan uridium ile alınmalı mı?

1. Evet

83,3%
  2. Hayır

16,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İW_Kyns

İW_Kyns User

Selamlar, özellikle hafta sonları uri ile kapı açmak işkence resmen, her basmada 5-10 saniye bekletiyor, pazar günleri son saatlere doğru her basmada 30 saniye beklediğimi biliyorum. 1 kapı açmak için 40-45 dk uğraştım (5li basıyorum) , ama ekstra enerji ile anında basabiliyorum (pazar günleri dahil) . Eğer bu bekleme sürelerini düzeltemiyorsanız dükkandan veya birleştirden uridium ile toplu bir şekilde ekstra enerji almayı açabilirsiniz.

2. lEfe

lEfe User

Yılların sorununa çok güzel bir çözüm olur. Muhteşem fikir.

3. Kesin getirilimlesi gereken bir çözüm.

Dontforgetme ve İW_Kyns bunu beğendi.
  4. Yada uri miktarini gg ye çevirelim madem sorunu çözemiyorsunuz böyle bir arternatif sunun!

İW_Kyns bunu beğendi.
  5. Bir fikir olarak kapıları uridium"la açabilme seçeneği gelebilir.

lEfe bunu beğendi.
  6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz Bölüm Kurallarına uygun değildir. Bu sebepten ötürü kilitlenerek arşive taşınmıştır. Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde tekrardan oluşturabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.