Geri bildirim Ebedi Parça Toplamak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve chileq tarafından 4 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ebedi parça toplamak herkes için eşit adillikte midir?

 1. Evet, herkes için eşit adilliktedir.

  oy sayısı 2
  20,0%
 2. Hayır, bir dengesizlik mevcuttur.

  oy sayısı 8
  80,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. chileq

  chileq User

  Etkinlik sanki full+full oyuncular için yapılmış gibi gelişmekte olan oyuncular ebedi parça kasamıyor ya da çok az kasabiliyor. İnvoke alanında hep gelişmişler var parça düşüremiyoruz etkinlik bizim için değil daha çok onlar yararlansın diye yapılmış gibi zaten alana bir giriyorum 20 kişi İnvoke bekliyor üstüne yetmezmiş gibi diğer şirketlerin oyuncuları geliyor hem parça kasıyor hem oyuncu kesiyor. DarkOrbit yönetimi bu etkinliği oluştururken bunu nasıl düşünemediler. Etkinliğin herkesin faydalanabileceği gibi düzenlenmesi gerek diğer türlü yönetim belli bir kısma etkinlik yapmaktan başka bir şey yapmamış olacak.

  Konu altına bu durumu daha adil kılmak için fikirlerinizi beyan etmeyi ve konuyu destekleyici görüşlerinizi aktarmayı unutmayınız.
   
 2. Sana bişey diyim mi gemim full+full ama malum oto pilotlar yüzünden ben bile alamıyorum her seferinde, invoke yakın bi yerde doğmazsa gidene kadar patlıyo haritada en az 25-30 gemi var yani ne olucak böyle bilemiyorum umarım eternal cpu nun istediği miktar 10-15 bin cıvarı uçuk rakamlar olmaz da herkes zorlanmadan kapıya girebilir.
   
 3. Katıldığım ve katılmadığım noktalar var.

  Katıldığım nokta ebedi parça kasmak gerçekten zor olabiliyor herkes birden atladığı için ve kesinlikle buna bir çözüm gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

  Katılmadığım nokta ise her etkinlik tüm oyuncu kesimlerine yönelik olmak zorunda olmamalı. Ben 6 senedir oynuyorum gemimi hala tam anlamıyla dizebilmiş değilim ama oldukça güçlüyüm ve herkese hitap edecek şekilde geliştirilmiş bir etkinlikten zevk alacağımı düşünmüyorum çünkü yeni başlamış birisine göre daha fazla zorluk arıyorum. Blacklight haritası zaten 17+ seviyeler için getirilmiş bir harita ve yeni gelen görevlerden de açık şekilde anlaşıldığı gibi yeni gelen etkinliğin esas hedef aldığı kitle 24 ve üstündeki seviyedeki oyuncular. Ben de 24 seviye değilim ancak kendi haritamda az da olsa bir şeyler yapabildiğim için etkinlikte yer almayı düşünüyorum. Ama hali hazırda gelişmekte olan bir oyuncu zaten gemisinde prometheus hiç yoksa ya da bir kaç tane varsa doğru düzgün faydalanamayacaktır. Bu yüzden de etkinliğin zaten odak noktasının full+full oyuncular için olduğunu ve bunun değişmemesi gerektiğini düşünüyorum. Zaten agatus curcubitor gibi etkinlikler herkese yönelik her haritada yapılan etkinlikler. Her zaman yeni başlayanla oyun sonunda olan oyuncuların hepsine hitap edecek etkinlikler olmamalı, olamaz zaten :)

  Oyum olumsuz.
   
 4. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Konunuzun anketi bölüm kuralları gereğince yanlış açılmıştır. Bu sebepten dolayı konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır.

  İlgili kurallara buradan bakabilirsiniz.

  https://board-tr.darkorbit.com/threads/guencelleme-ve-fikir-havuzu-sistem-ve-kurallari-2019.142986/

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş