Ekipmanlar Bölümünden Eşya Satma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve кαяα∂єηιz__ƒıятıηαѕı tarafından 10 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. LF-4 ler ve Kararsız LF-4 ler satılırken LF-4 Yansıma Sondası,LF-4 Magma Sondası,LF-4 Hiperplazmoit neden satılmıyor.Envanterde o kadar fazla oldu ki gemiyi oyun içinde yavaşlatıyor bu silahlarında satılmasını istiyoruz zaten lazım etmiyor.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  2. -333-

-333- User

ben şahsen istemiyorum do herşeyin bir zamanı vardır sakla samanı gelir zamanı onca boş hangar var kullanmadıklarını boş hangarlara atabilirsin.

3. Bende de birikti gemide donma oluyor diye satmak istiyorum ama satılmıyor.

Etkinlik silahları da satılmıyor :( (AAP-1 ve AA-1)

Yansıma,magma ve hiperplazmait birikti :(

Satmak isteme sebebim bol bol kamuflaj (500) ile serum (250) aldım satmakta istemiyorum gemi feci kasıyor :(

4. Ekipmanlar daki malzeme ne kadar fazla olursa o kadar çok da donma oluyor malesef genel sorun.

Yeni açılan bir geminin ekipmanına girin tak tak herşeyi hizlica yerşeştiriyorsunuz

Ama dolu envanterli bir gemi de işkence oluyor

polatalemdar311 bunu beğendi.
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Dilerseniz bu konuyla Güncelleme ve Fikir Havuzu kısmına konu açabilirsiniz. Gerekli destekler sağlanırsa İndeks kısmına ekleyebiliriz.

Duyuru - Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları [2019] | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.