Eksi Şeref Ceza Basamak Yanlışlığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kasap5127 tarafından 1 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kasap5127

kasap5127 User

Merhabalar kıymetli forum üyeleri ve görevlileri;

Bilindiği üzere dost kesmek eksi şeref puanı getiriyor ama sorun şurdaki en fazla eksi 100m şp yemek gerekirken 20. ceza basamağından(-50m şp) 21. ye geçerken direk 200m şp puanınız gidiyor yani 100m şp alması gereken yerde 200m şp alıyor, halbuki eksi şeref 100m den sonrası için katlanmaz sabit kalır o seviyede.

Bu genel bir sorun galiba kendi gemim dışında bir oyuncuda da aynı durumla karşılaştık. Sorunun supporta iletimini gerçekleştirdik ama haksız kesilen 100m şp puanını geri alabilmiş değilim. Sorunun çözülmesi aciliyet gerektiriyor çünkü eksi şerefe düşmüş bulunmaktayım :D
    O şp leri elle kasması oldukça güç zaten üstüne haksız kesilen şp için uğraşmak istemiyorum. Eksi şeref görevlerine gelince görev slotumda 1 yer boşluk olmasına rağmen hepsini iptal etmek
    gerekiyor şaka gibi :)

Sorunun çözümü aslında benim açımdan çok basit 100m şp iade edilsin hesabımıza sonuçta mağduriyet gideriliyor, giderilmiş oluyor ama supportan gelen mailde sorunu raporladıklarını bildiriyorlar bizim nasıl oynayacağımızı düşünmüyorlar :(

Umarım şp puanlarını iade ederler yoksa oyunu olduğu gibi bırakmayı düşünüyorum belki arada girer iki npc keserim ama tadı kaçtı artık gün geçmiyor ki yeni bir hata ile boğuşmayalım oyunu elle oynayanlar için 100m şp kasması güç cidden ama herhangi bir 3. parti yazılımım olsa emin olun supporta yazmakla takip etmekle uğraşmam.

Malumunuz şu eternale giden botlar sabah resetiyle giriyor akşam 10 a kadar çıkmıyorlar, acaba günde kaç m şp kasıyorlardır :) , birde rütbe puanları aşırı uçuyor bunlar yüzünden bu sorunların bir çözümü olacak mı acaba ?

Haksız kesilen şp puanlarımın iadesini istiyorum.

Aşağıda belirttiğim linkte de eksi şeref ceza basamakları ve kesilen şp miktarları tablosu bulunmaktadır.
    https://board-tr.darkorbit.com/threads/sss-hedef-tahtasi-ve-eksi-seref-puani.127509/

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yaşadığınız mağduriyeti anlıyorum. Support ekibimizle iletişime geçmişsiniz ve sorunun çözümü için raporladıklarına dair geri dönüş yapmışlar. Bu süreçten sonra yapmamız gereken şey beklemek oluyor sorunun tespiti ve çözümü için.

Çözüm için beklerken dilerseniz burada gezinti yapabilirsiniz. :)

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  3. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

bazı durumlar için yetkilerimiz yok, sizin açınızdan kolay gibi gözükebilir ama merkez bu konuda izin vermiyor :)

İzin vermediği durumu ancak raporlayabilirim, keza size de o yanıt verilmiş :)

iyi günler

.Mephistos. ve Dontforgetme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.