Empyrian Ganimet Kutusu İçeriği

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve MUSLİM.Bey tarafından 14 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 195 kutu açtım 1 tane dahi bir BİR BİRRRR 1 1 1 1 tane dahi Cerberus çıkmadı. Yazık günah 155 tanesini 300tl satıyorsunuz 10 binlerce wızdan başka bir şey çıkmıyor blaze pet blaze diroit bu nasıl içerik ya 10 tane paymetten paket çeksem dahi fullenmiyor nasıl bir şans sistemi aynı oran olan diroit tasarımı 30 tane çıktı 1 tane Cerberus çıkmıyor.

ACIMASIZ_ANT bunu beğendi.
  2. fenrir58

fenrir58 User

10 tane daha alsam bile çıkmaz gibi bir durum olduğunu sanmıyorum. bir sonraki 155 anahtarda 4-5 tane birden çıkabilir. bende her 40 anahtarda 1 tane çıktı yaklaşık. haftasonuna ek, hafta içi de abg dönüp şansınızı zorlayabilirsiniz.

3. 15.11.2023 - 01:39 Premium Empyrian Paketi satın alındı
    Paket aldım yine boş teşekkürler darkorbit.

4. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

475 adet açtım bol bol uri ve boş pet tasarımı çıktı. Bence almaya değmez.

5. sizede mi hiç çıkmadı?

6. EFKARLI

EFKARLI User

Hocam 310 tane açtım son son 30 tane kalana kadar ilk 280 kutuda toplam 5 tane cerberus çıktı kalan 5 cerberus son 30 kutuda arka arkaya çıktı. Ben genelde yüksek seviye haritalarında dolaşarak açılıyorum kutuları son 30 kutuyu da 2-5 te açtım. Ama dediğin gibi harbiden tadı kaçmış bu oranların 1 tane bile inferno diroit çıkmadı mesela

7. Oyunda hata varmış cerberus yerine Ocean Phantom vermişler. Etkinlikten sonra telafi olacakmış güncelleme notlarına yazmışlar bende seyir defterinden kontrol ettim 11 tane Ocean Phantom çıkmış. Dün çıkmadıkça sinirden kutu aldım aldım açtım keşke duyuru yapsalardı daha erkenden. Neyse fazla olsunda eksik olmasın :)

8. EFKARLI

EFKARLI User

09.11.2023 - 23:17[​IMG]Bir Empyrian Parçası kullanıldı.
    09.11.2023 - 23:17[​IMG]Alınan nesne: Diroit tasarımı - Cerberus Diroit Tasarımı
    09.11.2023 - 23:17[​IMG]Bir Empyrian Parçası kullanıldı.
    09.11.2023 - 23:08[​IMG]8 günlük dosyası toplandı.
    09.11.2023 - 23:08[​IMG]Bir Empyrian Parçası kullanıldı.
    09.11.2023 - 23:08[​IMG]Alınan nesne: Diroit tasarımı - Cerberus Diroit Tasarımı
    09.11.2023 - 23:08[​IMG]Bir Empyrian Parçası kullanıldı.
    09.11.2023 - 22:57[​IMG]Bir Empyrian Parçası kullanıldı.
    09.11.2023 - 22:57[​IMG]Alınan nesne: Diroit tasarımı - Cerberus Diroit Tasarımı
    09.11.2023 - 22:57[​IMG]Bir Empyrian Parçası kullanıldı.

Bahsettiğinin bu etkinlik olduğuna emin misin hocam bana hiç phantom çıkmadı çünkü

titans___ bunu beğendi.
  9. Böyle bir açıklama yazmışlar güncelleme notlarına. Etkinlik tamamı değilde belli bir süreliğine olmuş sanırım.

10. titans___

titans___ User

ağam etkinlik de belli saatler de çıkma mı ne varmış onu ben mi yanlış anladım açıklamayı okuyup anlıyan var mı bana da phantom çıkmadı 1 cerberus çıktı gaza geldim 30 açtım sonra bir 10 daha yok ve daha önce 60 kutu da sıfır çektiğim için kutu biriktircem de burda yazan arkadaşlar vahim zaten özre bakarmısınız saatler var mış o saatlere denk gelcez yoksa aç sen aç dur ha tabi şansa diye her şeye bir cevab var da ya benim bildiğim müşteri memnuniyeti vardır bundan önce ki adminler modlar padişah havasın da kimler öyle yalakalık ettilerse konuşuyorlar laf etti mi beğenmiyorsan kolayı var oynama diyenler ya siz necisiniz biat et sus beğenmediysen yürü git zorlamı tutuyoruz zaten botlara çare bulamamakdan yıllardır botlar birbirleriyle kapışıyor BL mınd için yok kalmadı çok çok nadir

EFKARLI bunu beğendi.
  11. Benim cerberuslarım teslim edilmiş. Seyirde 11 tane vardı 9 tane eklemişler. Allahtan elimde 2 tanede vardı. Umarım mağdur olan kimse olmamıştır.

12. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

yok çıkmadı dediğim gibi bol bol uri ve saçma şeyler aldık

13. bizimkiler yüklenmedi hala kendi imkanlarımlar sayabildiğim 5 adet buldum başka varmıdır bilmiyorum onlarıda vermediler.
    14.11.2023 - 22:43 Alınan nesne: Ocean Phantom Diroit Tasarımı
    14.11.2023 - 22:39 Alınan nesne: Ocean Phantom Diroit Tasarımı
    14.11.2023 - 22:34 Alınan nesne: Ocean Phantom Diroit Tasarımı
    14.11.2023 - 22:30 Alınan nesne: Ocean Phantom Diroit Tasarımı
    14.11.2023 - 22:28 Alınan nesne: Ocean Phantom Diroit Tasarımı

14. şahin1

şahin1 User

arkadaşlar formu tm okumadım ama ben ayrı ayrı haritalarda 4-3 4-2 gibi haritalarda 225 tane kadar da 10 ceberrus tasarımı çıkarmıştım bilmiyorum şansmıdır nedir.birşey daha ceberrus güncellense iyi olur darbe puanıda verse daha avantajlı olurdu.

15. Zeus*

Zeus* Guest

Alamadım diyen varsa supporta iletsin mesajında da bu konunun linkini eklesin bir bakalım. :)

MUSLİM.Bey bunu beğendi.
  16. Zeus*

Zeus* Guest

Hadi iyi haberi şimdiden vereyim toplam 6 adet 5 değil :)

-By_CesuR-, ottomanANGARA ve MUSLİM.Bey bunu beğendi.
  17. ben supporta yazdım adminim ama konu linki için artık çok geç oto cevap geldi beklemedeyim siz onu 7 yapında takım tam olsun;) 15 anahtarda açmadım sorun var diye neyse artık başka bahara tamamlarız nedelim.
    [Ticket#2023112037001721] RE: İletişim formu

Son düzenlenen: 20 Kasım 2023
  18. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

475 tane açtım 8 tane geldi hayret o nasıl oldu baştan yoktu . O kadar kutuyada 8 tane püeee yani :))

19. cerberusları verdiler adminim 5 verdiler 6 demiştiniz sanırım bi hata oldu.

20. Zeus*

Zeus* Guest

Ben 6 diye hatırlıyorum demekki 5 miş :(