Öneri "ERİTME" işlemi ve Kozmetik Ürünler...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve emperyan tarafından 19 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tasarımlar ,silahla vb. malzemeler için "ERİTME" işlemi gelsin mi ?

1. Evet

2. Hayır

3. Önerim var.(Aşağıya yazınız.)

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. emperyan

emperyan User

Uzun zamandır oynayan oyuncular var bunlardan biride benim,envanterime baktığımda bir sürü P.E.T ve droit tasarımları olduğunu gördüm gereksiz LF-3 ler kalkanlar jeneratörler vb. Bir takas yada eritme gibi bir işlem gelmeli, eritme işlemi biraz daha kolay ve mantıklı gibi görünüyor. Tasarımları yada diğer malzemeleri belli bir miktar mazleme karşılığında (Şu anda toplanan "Yaprak" gibi bir malzeme karşılığında) eritme işlemi yapacağız. Burdan gelen malzeme ile "Birleştir" kısmından ister var olan bir yerden "Takas" yapalım yada başka bir bölümden takas yapalım.
    -Takaslar da oyuncular arasında çok fark oluşturmayacak malzemelerin bulunmasına dikkat edilmeli. Yeni başlayan oyuncular için bir kayıp olmamalı.
    -Diğer kozmetik ürünler ile takas etmek bizim için daha iyi olacaktır.
    -Ufak tefek malzemeler hurda mucosum gibi takas edilirse iyi olacaktır.
    <-Örnek->
    1000 Nekrometyum (İsim örnek amaçlıdır.) ==> 10 Hurda (Takas örnek amaçlıdır.)

<==[ Destek olmak için lütfen oy kullanınız. ]==>

Son düzenlenen: 19 Eylül 2020
    goliat0 ve necross bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Bunu tüm LF-3'leri sattıktan sonra görmek o kadar üzüyor ki beni :'))) neyse ki biraz LF-4 var birikmiş ayrıca olumlu :D

goliat0 ve emperyan bunu beğendi.
  3. lf3ler için olursa full gemiler açık arttırmadan lf3leri kapar bence. yeni oyuncular için çok zor olur lf3 almak. öyle olursa bir önlem almak gerek buna

goliat0 bunu beğendi.
  4. Olumlu oy kullandım ancak bunu güncelleme ve fikir havuzunda açsan daha şeker olurdu . Bu arada , '' necross '' adlı forum kullanıcısı sen misin ?

emperyan bunu beğendi.
  5. heh işte o ayarlanırsa olur lf4lerde vs yaşanacak bir problem olmayacağı için lf3 bazında konuştum. dediğin gibi ticarete gitmeye de değmeyecek bir şey olmalı

goliat0 bunu beğendi.
  6. goliat0

goliat0 User

Az önce ne kadar işe yarayabileceğini öğrendim. Bir tamir modülün aldın diyince çıldırdım ya.

7. dengeli olması şartıyla oyum olumlu, güzel fikir

emperyan bunu beğendi.
  8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuz Genel Konular bölümünde bulunmaktadır. Desteklenmesi durumunda da raporlara eklenemeyecektir. Bölüm Kurallarına uygun bilr şekilde Güncelleme ve Fikir Havuzu Bölümünde konunuzu tekrardan açmanızı tavsiye ederim.

İyi Forumlar.