Eternal Blacklight Bugu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve SivriSinekSoktu tarafından 31 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Kesinlikle doğru ama tutucu oyun keyfi de bırakmadı...
   
 2. Yıllardır var zaten alışmadın mı :D

  Elle oynamak kadar güzel bir şey yok ama oyun bu hale geldi oyun hataları açıkları ile oynayacaksan oyna yoksa oynama lafına çıkıyor.

  H.sonu ABG dönmek için indirim çekiyorum pazar günleri biliyorsun oyuna girilemiyor support mail atıyorum süresi uzatılsın diye maalesef böyle bir şey mümkün değil diye dönüş yapıyorlar.

  Bu oyunu oynayanın fazla beklentisi olmasın oyun böyle maalesef.

  Not : N/A sürece oyundan pek fazla bir şey beklememek gerekir.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2021
 3. oyunun sonunu getirdiler ebedi kapıdaki bug ile malesef gidişat hiç iyi değil adamlar günde 3-4 milyon rütbe puanı kasıyor bizde rütbe için sabah akşam kapı yapmak için uğraşalım.Kastıkları sadece rütbede değil Takipçi ve Rinusk Tecrübe puanıda dahil. :S
   
 4. kambalia

  kambalia User

  Çok doğru birşey diyorsun oyun açıklarını siz bulup söylüyorsunuz.Senle alakası olmamakla birlikte peki dostum bu açıklar zembille falan mı iniyor bir oyuncu bir bugu bulabilmek için ne yapması gerektiğini nerden nasıl bile biliyor.Hadi bu bugu ilettikleriniz oyunda olduğunu bile bile neden aylar geçsede kapatamıyor ve yapanlar okadar belirgin bir şekilde olmasına rağmen cezai işlem uygulanmıyor.Mod insan hatasının min. indirebilmek amacıyla script çalıştırılıyor diyor Ama en fazla hatayı o script veriyor. Bunu en son çalışan Aylık Deluxe Bug'undaki script'te gördük.PvE serveri okadar Bug'la çalkalanırken ve hala hepsi sıralamada dururken görevlerinin hakkınca yapılmadığı Tastikli bir şekilde ortadadır.Bir oyun şirketi Unity geçiş kararı alıp hala daha yapılamayan unity ve oyunun geleceği hakkında çok kötü bir gidişat var.

  Hayırlısı olsun. İyi Forumlar.
   
  Üçok™ bunu beğendi.
 5. kasap5127

  kasap5127 User

  Bakalım haftaya ne bugı çıkacak :D
   
  polatalemdar311 bunu beğendi.
 6. Mineral

  Mineral User

  Düzenli olarak birileri bugları hazır şekilde servis ediyor diyorsun.Hak vermemek elde edğil yıllardır.Demek ki oyunu boş yere bırakmamışız.
   

 7. Biz sorduğumuzda "yok görevler,yok güçlendiriciler,yok şirket değiştiren oyuncular,yok estek yok köstek" diyen moderatörler.​
  Diğer konuya yeterli açıklama yapmıştım ki sizin konunuza da gayet iyi açıklamalar yaptığımı düşünüyorum.

  olunuz yol değil..3-5 kuruş verip doğru dürüst moderatörler alın artık şu oyuna​
  Kalbim kırıldı :( . Hakkımızda şikayetiniz var ise Discord kanalından dinleyebilirim. Veya en doğal hakkınız ile Support Takımına belirtebilceğinizi daha öncesinden de söyledim.

  .Ortaya çıkana kadar kör sağır ve dilsiz olan bu arkadaşlarla olmuyor bu iş anlaşılan​
  Perde arkadasından öyle gözüküyor sanırım :D . Az çok takıma gelmeden önce düşündüklerime sahipsiniz ama az çok :) .

  Sayın modum.Size nasıl konuşacağımı şaşırıyorum.Bir yazınıza göre övgüyü diğerine göre de yergiyi hak ediyorsunuz.Havanız İzmir'in havası gibi.1.Konuya verdiğiniz cevap tatmin edici idi de "eternal yüksek bolümlerde won yaratıkta bug yaparak seref yaratığını iki defa kesilmesi" diye bir açıklamanız olmamıştı.2.Konuda ise size maaş verilmesini istiyorum buna da itiraz ediyorsunuz.Ha kendinize güvenmiyor musunuz yoksa işe başkasını mı alırlar diye çekinceniz mi var anlamadım.Yoksa benim tanıdığım yok hiç ekipte, benim sözümle işe adam alıp çıkartsınlar.İllaki ilk size teklif edilir.3.Konuda da tam bir karakter yansıması görmekteyim.Resmi kurumlardaki "danışmanlar" gibisiniz.Astığınız astık kestiğiniz kestik ama mesul değilsiniz yaptıklarınızdan.Ne güzel değil mi böyle.Nasıl olsa maaş almıyorsunuz ya!
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2021
 8. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Öncelikle bağlantı alıntılarınız link içerdiğinden dolayı tarafımca düzenlenmiştir. Cevapla olarak mesaj içeriği hazırlayınız :) .
  Bazı durumlar oyuncular tarafından biliniyor ancak takip sürecinde olduğumuzdan bunu açık açık dile getiremeyiz :) .
  Reel hayata yönelik çalıştığım işten iyi kazanmaktayım :D . Bu işten de para kazanmak ister misiniz deselerdi yani aslen ihtiyacım yok ama neden olmasın :) . Yani sonuçta eleman alım gibi bir durum olsaydı hak edenin işi yapmasını isterdim. Bu sebepten ötürü bir çekincem yok.
  Belirli kriterler içerisinde evet bunu yaparız ve yükümlülüğümüz de olmaz. Bu işin sonuçta kuralları incelemeleri var. Danişmanlar örneğini tam olarak anlamadım. Mesuliyet konusunda da GİŞ kuralları dayanağı olduğundan kabul gösteremeyeceğim bir mesaj.
  Maaş alsam da aynı iş derecesinde çalışırdım. Gönüllüsün ve işi en iyi şekilde zaten yapmıyorsan neden bulunuyorsun?
  Evet, sorduğunuz soru bazında gereken açıklamaları yaptım.
  Buyurun takıma alım kapısı her zaman açık. Daha iyi yapabilceğiniz bir durum varsa seve seve bu işi size bırakarak ayrılırım.
  Bunu havadan bizler de bulmuyoruz. İçerikleri deneriz evet ama genelde oyuncuların raporları üzerine işlemleri başlatıyoruz.

  İyi Forumlar.
   
 9. Bugün bir arkadaş - discord gruplarından birinde görmüş olsa gerek- elinde deluxe buglu küresel serverında hesap olduğunu ve almak isteyip istemediğimi sordu. N/A . Üzüldünüz mü sizde ?
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2021
  DraydiBoy bunu beğendi.
 10. Mineral

  Mineral User

  Çok büyük ve caydırıcı ceza kesmiş oyun ceza mercii,ayrıca kimlere ne ceza kesildiği veya kesilmediğini kim nerden bilecek..Sadece söylenene inanmak isteyecekler.Kimileri inandırılacak fakat inanmayanlar bizim gibi çoktan noktayı koymuş olacaktır. ilerleyen günlerde bol kazanımlı bir etkinlikle çoğunuzun gönlünüde alma yoluna gideceklerdir bunuda yazın bi yere.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2021
 11. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  arkadaşa belirt hesap satışı yasak diye(!)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2021
 12. Eminim çok etkili olacaktır
   
 13. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Belirttiğini hesapta şuanda gereken işlemi yapamasakda bu şekilde bilgi paylaşımı yapmanız oyuncuları yanlış yöne sürükleyecektir. Tekrarından kaçınınız.

  İyi Forumlar.
   
 14. Modum, neden yanlış yöne sürüklensinler ki, bakın ben sürükleniyor muyum? Sürüklenen adam bu bugıda yapar eternal ide yapar, bakın ben yapıyor muyum? English forum için yazı yazıyorum aynı konuyla alakalı şu an. Oyunu ne için oynadığı belli olan insan bunu yapmaz, onun için sizde rahat olun. Yanlış yöne gitmek isteyen her şekilde giderzaten video platformlarında onlarca video var.
  Asıl oyuncuyu yanlış yöne sürükleyen, merkez ekibin verdiği akla mantığa sığmaz şeref cezasıdır. Oyunun en değerli birimi olan Uridium üzerinde gerçek parayla 10bin euro lar, bir hata ile elde edilirken, hesapları kapatmak yerine şeref cezası veren merkez ekip, insanları takip eden her oyun açığında, oyun açığını kullanmaya teşvik etmiş zaten.
   
 15. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Resmi kaynaklarda paylaşacağınız anlamına gelmemektedir.
  Kurallar bu yöndedir. Bireysel gayretinizi taktir ediyorum.

  İyi Forumlar.
   
 16. eee adminler deyin bu ebedi bugu yapanlar ceza alıcakmı almayacaksa söyleyin bizde yapalım önümdeki albay her gün 80m kasıyor farkı daha fazla açtıramam ceza verilmeyecekse bgende yapıyım söyleyinde
   
 17. 2 hafta içinde, Yüzbaşı rütbesi bile 1 milyon yükseldi. Albay, Kurmay Albay gibi yüksek rütbeler 100 milyon artmıştır.

  Bu oyun 2015'ten sonra, hakkıyla oynayan oyuncuları korumayı bıraktı. Daha önceden az da olsa ceza yiyenler vardı. Şimdi ise parayı veren düdüğü çalıyor.
   
 18. Modum şaka bi yana da benim sıralamam 3-4 gündür değişmiyor.Hemde 31.01.2021 den beri hemen hemen hiç oynamamama rağmen !E tabi ki rütbe puanı farkı her gün açılmakta ama onun da ivmesi baya düştü.Ben 1,5 milyon fark atmışken kurmay binbaşıya şimdi 3 milyon fark yemiş olmama rağmen sanki birşeyler düzelmeye başladı .Ne dersiniz?
   
 19. ONURBEY

  ONURBEY User

  İyi günler;

  Bu durumu bende çözemedim. Sinirlenip oyuna bir müddet ara verdiğim de rütbe puanları düşüyor, bir üst rütbeye yaklaşıyorum, sonra iyi bir kasılma ile o rütbeyi alıyorum.

  Birkaç gün o rütbe de devam ediyorum. Sonra bir gün bir bakıyorum, yine aynı rütbeme düşmüşüm ve ara müthiş açılmış,

  Tekrar oyunu bir müddet askıya alıyorum, yine aynı durum.

  Bu durumu yüzlerce kez denemişimdir.

  Oynamazsan seni ALBAY yaparım, oynarsan da seni ACEMİ PİLOT a kadar düşürürüm, bak ayağını denk al diyor, OYUN SİSTEMİ :) :) :)

  Saygılarımla.
   
 20. -Süpernova-

  -Süpernova- Guest

  Merhabalar,

  Oyun içi rekabet unsurları arasında geçen mücadelenin sonucu hep Rütbe puanlarına yansımıştır. Oyun ile daha fazla vakit harcayan oyuncu, her zaman daha ileri ve her zaman daha iyi sonuçlar almak için çabalamaktadır. Sizin arkanızdan gelen bir oyuncu, bitirdiği görevler ve bu görevleri güçlendiriciler ile destekleyip aranızda ki rütbe farkını ansızın kapatabilir. Rütbe puanı ile ilgili hesaplamaları buradan bulabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş