Eternal Blacklight Bugu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve SivriSinekSoktu tarafından 31 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Burada -Süpernova- ne demek istedi açıklayabilecek olan var mı? Ben diyorum 3-4 gündür oynamamama rağmen sıralamam değişmiyor,yani birilerinin hakkını yiyorum daha doğrusu DO ekibi veya sistem tarafından yediriliyor.Oyun oynanmadan sürekli olarak 447.nasıl kalınır kardeşim?Bilmem anlatabildim mi problemi ?
   
  Son düzenlenen: 6 Şubat 2021
 2. titans___

  titans___ User

  ben kusura bakmayın liseyi zor bitirdim imla kuralları kısmı bende yok konuşur gibi yazıyorum, da az önce de oyun dondu ebedi kapı da aç kapa yaptım bilgisayarı ebedi kapı da 2 inci stroke bölümünü geçtim protegitlere geldim di atladım dondu açtım seyirde yazmyordu black light parçası da gelmiş 5 oil hızlandırıcı vermiş bundan önceki 5 veya 4 tanesi hiç vermemişti para ile da az satyorlar , çok para istyorlar bilen var mı takdik akıl akıldan üstündür oil hızlandırıcı çıkar ma takdiği ?
   
 3. bug hala mevcut kurmay binbasından binbasına düştüm ve düşmeye de devam ediyor o kadar mind ve kapı yapmama rağmen.. bug kullananların alayına hakkımı haram ediyorum ve bu buga izin veren N/A
  yazıklar olsun oyuncunun hakkını yiyen en iyi oyun.tek basarısı adaletsizlik olan oyun
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2021
  Mineral ve Href bunu beğendi.
 4. Merhaba,

  Üslubunuza dikkat etmediğiniz ve forum kuralları gereği yasak olan kelimeyi kullandığınız için uyarı cezası verdim. Lütfen forum kurallarına uygun üslupta konuşmaya özen gösterelim.

  İyi Forumlar.
   
 5. evet sayın adminler atı alan üsküdarı geçti üst yönetim izliyor bişi yapılması gerekli hemde HEMEN
   
 6. epochdas

  epochdas User

  Bunu ben de yaşadım birçok kez oyuna bir iki hafta girmeyip sonra girdiğimde rütbe puanları geriye gidip üst rütbeye çıkıyordum.Ancak ben bunu banlamalara yormuştum.Siz de aynı şeyi söyleyince ilginç geldi durum.
  sayın mod,rütbe puanları anlık yükselemez denmedi zaten,birden düştü dendi.Rütbe puanı neden düşsün?Hem de bir iki kişinin değil komple serverin.
   
 7. Mineral

  Mineral User

  Admin bu arkadaşın haksızlığa uğradığını ifade etmesinde olan kural neden Hakkının Korunması durumlarında yok veya çok gecikiyor ?
   

Sayfayı Paylaş