Eternal bugu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARİZMA__KAPTAN tarafından 11 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eternal bugu varmış biliyordum ama bu kadar etki ediceğini tahmin etmemiştim kurbay binbaşı rütbesi 16 milyondan 21 milyona çıktı 10 günde cidden bu büyük bir saçmalık bu bugu kullananların şerefi silinmesi lazım ben eşşek gibi neden her hafta sonu %50 tp şeref çekiyorum??

cahitbatuk ve dumlupınar03 bunu beğendi.
  2. Zan-zun

Zan-zun User

oyunda olmayan birsey soyle bot kulananinda silinmesi gerek :DD bunlar seref silsede 3 gun sonra geri veriyorlar :DD

3. -333-

-333- User

neden rütbeye oynarki insanlar anlamış değilim ayrıca geç kaldın bu bugla ilgili açılan 123 345 ci konu sorusu ve yanıtı içinde güzel bir konu.herşey düzelir yeterki can sağlığı olsun.

4. ya bi admin gelsin silinicek desin ben görev bitiricem %50 çekicem boşuna para vermek istemiyorum çünkü illa başka buglarda çıkacak

5. DraydiBoy

DraydiBoy User

açıkcası 5 aya yakındır korsan görevlerimi bekletiyorum oyun bir telefi versinde bitirsem diye para çekme boşver :D bitir gitsin yada benim gibi bekle

6. bu bugla ilgili üst yönetim birşey yapmayacakmı en azından bugu kapasınlar bari herkez yapıyor bi admin yokmu açıklasın

7. ya kapattılar zaten ama millet bunu 1 ay boyunca yaptı zaten dünyanın şerefini kastılar bile çkıtıktan 2 3 gün sonra kapatsalar eyvallah 1 ay oldu ya

8. kapandığına eminmisin bir admin kapandıysa neden demiyor kapandı diye ?
    evet bir adminden açıklama bekliyoruz kapandımı kapanmadımı en azından bunu deyin

Son düzenlenen: 12 Şubat 2021
  9. Kesinlikle ceza verilmesi gereken bir konu

10. Merhaba,

Bug ile alakalı gerekli raporlamaları yaptık sonuçları bekliyoruz karar Merkez Ekiptedir. Bu süreç içerisinde sizlerin de sabırlı olmasını rica etmekten başka yapabileceğim maalesef ki hiçbir şey yok.

İyi Forumlar Dilerim.

11. yildizci

yildizci User

oyuna giriyorum otomatiğe bağlamış gemileri görünce sıkılıp çıkıyorum günlük 10 dk dan fazla tahammül edemiyorum. forum oyundan daha eğlenceli geliyor artık.

cahitbatuk bunu beğendi.
  12. kapandığımdan eminim çünkü rütbe puanı olması gerektiği gibi artıyor..

13. g503

g503 User

kapanmamış kardeş adamın oynama saat 1 saat 80m şeref kasmış 1 tane kapı yapmamış millet korkudan yapamıyor yoksa kapanmadı

14. rütbeye oynamıcan artık aga önüne geleni kes kaçan kurtulsun artık. bilgisayarımı 2 hafta tamire yolladım geldi bi baktım 3m RP artmış :D ben her hafta abg + şp desteği çekemem senin dediğin gibi

15. Merhabalar, bu bug ı kullanan hesaplar ceza aldı mı? Çünkü kullandığından emin olduğum birçok hesap ta günlerdir bir puan artışı göremiyorum?

16. aynen tutucular kendi aralarında oynuyor artık. Çoğu kişi programların kapanmasını bekliyor veya bırakıyor.

17. sanırım daha ban yok 1 hafta önce 21 milyondur kurbay binbaşı hala aynı şerefleri silinseydi düşerdi sanırım bug kapanmış ama daha ban yok sanırım

18. hayaligenc

hayaligenc User

Selamlar,

Konuyla alakalı topluluğa gerekli şikayetleri ve support aracılığıyla iletilen kişilerin listesini ilettik. İlgili işlemler muhakkak yapılacaktır. Sadece biraz sabıra ihtiyacımız var :)

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

iyi günler ;)

.Mephistos. ve Brezchia bunu beğendi.
  19. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

Valla hayaligenc adminim, adminler arasında en iyi admin sensin bu işin peşini lütfen bırakma yoksa ciddi anlamda oyunda ki ipler kopuyor

Brezchia ve hayaligenc bunu beğendi.
  20. KomediaN

KomediaN User

peki şikayet edilmeyen birisi ceza almayacakmı birde bugu kapattılarmı

Brezchia bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.