Eternal bugu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARİZMA__KAPTAN tarafından 11 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. smoonrise

smoonrise User

Birçok defa sil baştan temiz bir başlangıç imkanı olduğu halde hiçbirinde olması gereken dürüst adil eşit bir yönetimi sağlayamadı bu ticari şirketi yöneten yönetim .
    Serverlar birleşti - yenilikler geldi geçti - yeni bir sistem üzeriden oyuna girişler başladı fakat geçmişte kaldı o büyük vaatler ile verilen içi tamamen boş ve şişirilmiş sözler v.s .
    Bugüne kadar sadece 1 defa bot banlayabildiler ve ne kadar sayı ne kadar etkili bir banlama oldu tartışılmaya son derece açık bir banlama oldu , onlarca dikkat edin sayı ile yazayım 10 larca bug oldu - bu buglardan bir sürü haksız kazanç elde edildi envanter v.s bunlara göz yumuldu temiz oynayan tüm oyuncular madur edildi hiçbir - hiçbir şekilde burada gündeme getirilmesine rağmen adım atılmadı bu haksız kazançlar ile ilgili verilen cezalar son derece düşük şiddet ve küçük kapsamlı cezalar olarak kaldı daha fakat her nasıl ise yönetim ellerinde 2008 den beri log olduğunu söyledi ama hiçbir müdahale gelmedi .
    Uzaktan tutma kamufle görme gibi hilelere neredeyse 10 yıla yakındır gelmeyen cezaları hatırlatmaya gerek yoktur sanırım arge silme geliştirme silme zamanından bu yana , artık öyle duruma düştü ki oyun hile ile video çekenler ile dolu y.tube mecrası .
    Eski buglardan elde edilen haksız kazançları olmadı ki öyle bir kazanç elde edilmedi ki tavrı ile bakan yada 1 hafta ceza verdim bakın o haksız kazançlara elde edenleri pişman ettik düşüncesinde olan bir yönetim var . GG bugu ile elde edilenlerle 1 hafta hesao kapama arasında kim hangi seçeneği seçer aceba oyuncuların oyun bilgisi ve zekası ile büyük dalga geçmedir bu .... yada geliştirme bugu ile pro lazeri bo3lerini full 16 yapmak ile 1 hafta ceza arasındaki seçim ? yada cromium açığı ile bo3 leri ve diğer envanterleri fullemek ile 1 hafta ceza almak arasındaki seçim ?

Şimdi yönetimin adil ve adaletli bir oyun yönetiyoruz açıklaması gerçeği yansıtmaz böyle bir iddiada olan yönetim kendi kadrosunu motive etme açıklaması yapmış olur . Oyun içindeki sorunlar dışında ( Oyun içi sorunlar en az oyunun yönetimi kadar sorunlu ) özellikle serverlar birleşmesinde sonra hep hatalı hep adaletsiz ve hep birbiri ile çelişen kararlar ve yönetim şekli oldu bununla gurur duyan bir yönetimde yoktur umarım .

( Aklı kalan varsa diye en basit GG bugu yapanlara 1 hafta kapama var Şp silme yok eternal bugu yapana Şp silme var ama 1 hafta kapama cezası yok iyi niyetli ve bugu az yapana ise cezalarını affetme var gibi birçok örnek sayılabilir )

Son düzenlenen: 20 Şubat 2021
    cahitbatuk bunu beğendi.
  2. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Dediğim gibi konunun takipçisiyiz ve Türk oyuncularımızın bunlardan rahatsız oldukları her defasında iletiyoruz. Biraz sabır :)

Merhaba,

hayır öyle bir şey olmaz, genel tarama yapılır ve kullanan herkes cezalandırılır.

iyi oyunlar

Mrs.HOY bunu beğendi.
  3. kambalia

kambalia User

Teknik ekibin çok yavaş ilerlediği ortada. bunlara yapılacak bi cezai işlem gün geçtikçe askıya alınıyor. bot , tutucu , hp-Link bug'u dahil bir çözüm yerine sadece bekleyin sabır gösterinden başka bişey denmiyor. PvE de gemi satışta olmamasına ragmen payment bugları vs. cezası geç kalıyorsa o yapılanların yanına kalıyor sadece başka hiçbirşey değil.Şuan dahil payment bug'unda sıralamada olanlar var ve içlerinde delux bug yapanda var sıralamada takılıyor bizde bekliyoruz sabır gösteriyoruz komik bu durum artık çok komik !.

titans___ ve cahitbatuk bunu beğendi.
  4. JukaTM03

JukaTM03 User

Selam ,

Ne kadarlık bir zaman aralığı sabretmemiz gerekiyor. Kinaye yapmak için yazmıyorum gerçekten tahmininize göre ne zaman bir yaptırım uygulanır. 2 haftayı geçti bu mevzu patlak vereli.

5. hayaligenc

hayaligenc User

Merhabalar,

İnanin sure belirteci hepimize zora sokan bir şey. Arka planda oyuncularımızın bu durumdan serzenişlerinde haklılar. Bu bağlamda bu sürelerin (gerekli cezaların bir an önce verilmesini) sürekli ilgili birime önce sizler adına akabinde bir oyuncu olarak bende defaaten iletiyorum. Bu yüzden sizlerfrn istirhamim şikayet ve serzenişlerinizi iletirken arka planda sizler için gönüllü olarak çalışan bizleri de düşünüp hakaret vb. kelimeler içermeden yazmanızdır (bunu genel olarak söylüyorum).

Anlayışınız için sonsuz teşekkür ederim :)

BIÇAĞINTERSi bunu beğendi.
  6. Teşekkürler adminim. Açılayıcı bir cevap olmuş.Ceza almama ihtimalleri yok sanırım.

hayaligenc bunu beğendi.
  7. hayaligenc

hayaligenc User

Selamlar,

böyle bir şey olması imkansız :) o cezalar er geç gelecek :)

8. oben

oben User

bukadar kesin konuşmasanız iyi olur sayın admin bu do ipiyle kuyuya inen kuyuda kalır gecen 15 yıl bunu bize gösterdi bu 15 yılın tamaımında zaman zaman oyuncu bazanzanda yönetimde olmak kaydıyla sizde varsınız zaman zaman kenardan izlesenizde biliyorsunuz.tabiki yönetici olduğunuz için alehte konuşmamanızı anlarım ama bukadar kesin konuşup şahsi güvenirliğinizi sıkıntıya sokmamanız nacizane tavsiyemdir sizden tavsiye alacak değilim dersenizde bunuda anlayabilirim..

9. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

GİŞ kurallarına aykırı durumlara oyun muhakkak müdahale etmek zorunda er ya da geç, hiçbir şey yapılmama gibi bir şey söz konusu olamaz. Oyunu hakkıyla oynayan oyuncuların hakkı yenmiş olur.

Dediğimi tekrar yazıyorum, er ya da geç cezalar verilecek ama net tarih yazamıyorum :)

10. oben

oben User

peki bekleyelim görelim buzamana kadar verilmeyen cezalar ne ozaman hak yemek değilmi.

11. hayaligenc

hayaligenc User

verilmeyecek diye bir söz yazıldı mı peki?

12. oben

oben User

nezaman verilecek peki birleştirme geliştirme buglarının obsidyen buglarının seprom buglarının yapılışının üzerinden aşamalı olarak 3 yıl ila 3 ay geçti herneyse yaaa bu işin cıkarı yok ne siz geri adım atacaksınız ne ben unutun gitsin.

13. hayaligenc

hayaligenc User

Bir önce ki mesajlarımda yazdığımı unutuyorsunuz sanırım :) zaman konusunda hiç kimse net bir şey yazamaz (adminler açısından diyorum). Bana net zaman bilgisi gelirse zaten sizlerle paylaşırım ^^

kolay gelsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.