etkinliklerde gizli harita açılsın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve şahin1 tarafından 21 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. şahin1

şahin1 User

etkinliklerde gizli harita açılsın ve girişler kuponlu olabilir yaratık patlatıp alınabilir her iki taraf için olumlu olacaktır markette de satışa sunulabilir.etkinlik içinde ayrı bir etkinlik olacak ve heyecanlı olur bence.

BUMİNKAĞAN54 bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Daha önce gizli harita ile ilgili pek çok konu açılmıştı. Güncelleme ve Fikir Havuzu'nda bulunan bu konulara buradan, buradan ve buradan ulaşabilirsiniz. Eğer bu konular sizi tatmin etmezse ve "ben kendi konumdan devam etmek istiyorum" derseniz Güncelleme ve Fikir Havuzu bölüm kuralları gereği konunuza bir anket eklemenizi rica edeceğim. Ayrıca mesajınızı düzenleyerek istemiş olduğunuz değişikliği biraz daha detaylı açıklayabilirsiniz bu sayede diğer oyuncularımızın görüşlerini belirtmesi de kolaylaşır.

İyi forumlar.

Themis. bunu beğendi.
  3. TersLale

TersLale User

İyi olurdu, Uber Protegit görevini yapardık.

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuz üzerinde gerekli düzenlemeleri gerçekleştirmemiş olmanız nedeniyle konunuzu kilitleyerek arşive taşıyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.