Flax Satamıyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve KISACASİZBELADEYİN tarafından 15 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 5 IRIS 3 FLAXSIM VAR SATAMIYORUM FLAXLARI SUPPORTA BAŞVURUN DIYOR BIR SUREDIR BÖYLE HER YOLU DENEDIM OLMUYOR ACIL DONUS YAPIN LUTFEN SUPPORTA DA YAZDIM SORUNU SONUÇ YOKK

2. lEfe

lEfe User

x-1 veya x-8e gidip hangara bağlanıp flaxlardaki silahları çıkarıp satmayı denedin mi
    veya
    x-1 veya x-8e gidip çıkış atıp ana sayfayı yenileyip flaxları satmayı dendin mi

3. DENEDIM OLMUYORR HICBIRI SAYFAYI YENILE AYNI SORUN DEVAM EDERSE SUPPORT BAŞCUR DİYOR.HATTA 1 KEREDE YANLIŞLIKLA IRIS SATTIM O SATILIYOR FLAX SATILMIYOR CREDISINDE DE DEGILIM FULL IRIS OLMAIYORUM SAKA GIBI

4. lEfe

lEfe User

WELCOME TO DARKORBİT

5. ?

6. lEfe

lEfe User

Bu darkorbit hata oyunu allah sabır versin

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Öncelikle lütfen küçük harf kullanalım.

Yaşadığınız sorun için buradan gemi incelemesi yapamıyoruz ama şöyle bir yol izleyebilirsiniz.

S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR

Gemiyi X-1 veya X-8 haritasında hangara götürünüz > Anasayfadan Hangar seçiniz > Gemi içine girerek Flax'ı işaretleyiniz > Sağ altta kırmızı şekilde gözükmesi gereken SAT Butonunun resmini SS alınız.

Bu SS ile birlikte support ekibimize yazınız ve gereken incelemeleri sağlayacaklardır. :)

SSS:Support'a Resim Gönderme | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.