Forum Kuralları

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve eskioyuncu2010 tarafından 5 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. ben bu foruma birdaha girmem zamanıma yazık
   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

  Sorun nedir çok merak ediyorum.
  Bu bölümün kendine özgü kuralları olduğunun farkında değil misiniz? Size benim gördüğüm 3 kez bölüm kurallarına uygun konu açmanız için ilgili cevap verilmiş. Bu kuralları okuyup, buna uygun konu oluşturmak zor mu?
  Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları [2019]


  https://board-tr.darkorbit.com/threads/guencelleme-ve-fikir-havuzu-sistem-ve-kurallari-2019.142986/
   
 3. Diğer açtığım konularıda silermisiniz orda görünmesini istemiyorum .50 kişilik klanın lideriyim 10 senedir oyundayım.Bu oyunda sürekli vib alıyoruz .Bi öneri yazdık hatalı hatalı nesi hatalı.30 yaşındaki adamla uğraşıyorsunuz.
  https://board-tr.darkorbit.com/thre...etk-ekrani-uezerinde-anlik-goerebilme.156955/
  şu konuda hatam nedir düzeltmeme müsade etmeden direk siliyor .hatamız varsa klandaki bebeler düzletir bu ne ön yargıdır.Giren çıkan yok forumunuza millet bağlamış bota çatır çatır uri kasıyor.Biz geliştirelim oyun oynanabilir olsun diyoruz Siz yardımcı olmadan tuturmuşsunuz bişeyler bişeyler. Biz bl haritasındaki cubikondaki korsandaki paladaki botlara birşey demiyoruz ama.
   
  Son düzenlenen: 5 Ekim 2020
 4. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Anket bölümünde sorun olduğundan ve anket oluşturulduktan sonra değişiklik yapılamadığından dolayı kilitlenip arşive taşınması oldukça doğaldır. Anket bölümünde zaman sınırlaması olması halinde içerik 1 hafta içerisinde kendini kilitleyecektir.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş