Geceki Çöküş Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve uykusuzhergece34 tarafından 16 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dün akşam saat 00:00 dan sonra darkorbitin bütün sunucularına erişim sabah resetine kadar yoktu , yani 8 saatten fazla bir süre ne oyun sitesi ne iştemci hiç bir yerden oyuna giriş yapılamıyordu, pandemiden dolayı malum havalarda ısındı uyumayan çok fazla kişi var, birde pazar 2x günü olunca indirim, tp, sp, çeken kişilerin maduriyeti var, bunun ile ilgili bir çalışma yapılmasını istiyorum, her hafta hep aynı sorun, hiçbir telafi yok, satın alımların süreleri uzatılsın, x2 pazartesiye sürmesi gerekiyor..

2. Hayaligenç telafisi yapılacak demişti bir konuda ama bende bekliyorum bir sürü güçlendirici boşa gitti..

3. titans___

titans___ User

geçen kod gelmiş iki günlük tp şpi vermişler bittikden sonra face de şansa gördüm kaçak göçek oluyormu önceden forum da duyurulur du napcaz instagram face kod peşinde mi gezicez hani maymun ettiler diye bir tabir vardır o aklıma geldi neden ise

4. Yapılan büyük ayıbın tenhada özrü olmaz.., adam gibi forumda paylaşılması gerekiyor ve öyle destek felan değil, herkesi kapsamasını da istemiyorum, adam 7/24 botta bide adama %50 destekler veriliyor, tam bir skandal, kim ne satın aldıysa bir gün süresi uzatılıcak veya iki gün neyse çok zor bir şey olduğunu düşünmüyorum, sonuçta bir gelir geliyor o gelirlerden kolayca fark edebilirler kim ne almış..

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. titans___

titans___ User

valla ben ban yiyorum uslub olarak beğenilmiyor azar işitiyorum modlar dan hem para var hem uğraş hem de fırça atılsın hesaba bakılır burdan üstten yetkisi var diye ezer bir uslub kullanılıyor yetkiniz var diye kesinlikle bu şekil konuşma şeklini saygısız buluyorum modların oyunda olan şeylerden suçlama yok da çıktı bu tür hile kullananlar hani iş işden geçtikten sonra hem hep para veren oyuncu isteniyor kami soğuması olmadan önce mod kızıyordu tek lazer sıkmadan kapı yapyorsunuz diye e oyun ilk kami çıkışı öyle oyuncular burda azar atılması nedir mesela hani cebi paralı oyuncu istenir diye fakirin bir eğlencesi bunu da burnumuzdan getirmek az da olsa para harcıyoz bütçemize göre hem gemi en ful halindeyken şartlar eşitken de 1 adamı 20 kişi kovalıyarak zevksiz bir oyun keyifden yoksun girmeyince daha rahat olunuyor etkinlikler de oyunu yapanlar gezssin haritaları neyse bir parmak bal bile sürmediler gitti benim indirim ben az para veriyordum onu da vermem koymaz bu modların savunduğu oyuna siz mod olarak savunma makamı değilsiniz heralde .

6. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Konu hakkında bilgimiz vardır ve anında raporlama Merkez Ekibe yapılmıştır.
    Sizlerin oyuna giriş problemi hakkında yaşadığınız problemlerden ötürü sitemlerinize hak veriyoruz.
    Kaybedilen destekler gibi problemler için de Takım liderimiz bu konuda sizlerin isteklerini Merkez Ekibe iletmiştir.
    Anlayışınız için teşekkür ederim.

İyi oyunlar dilerim.

7. hayaligenc

hayaligenc User

Selam;

yapılacak demedim,

talepler iletilecek dedim :) yapılacakla iletilecek tamamen farklı anlamlara geliyor :)

iyi akşamlar

8. Muhtemelen önümüzdeki aylarda bu durum daha da sıklaşacak ve en sonunda forumda '11 Aralık 2006 yılında başlamış olduğumuz Darkorbit macerasının sonuna geldik' diye bir mesaj göreceksiniz. Çünkü sürdürülebilirlik (maddi) kârlı bir tarafı kalmadı oyunun. Haliyle ofis çalışanlarına (hayaligenc ya da modlar gibi olanlar değil, yazılımcı grafiker vb) uridium-vip verelim diyemeyecekleri için mecburen gerçekleşecek. Daha önce kapatılan Bigpoint oyunları aynı yollardan geçti. Arenas of Glory, Hellblades, Deepolis gibi kapatılan oyunlar örnek. Şu günlerde mesela Pirates of Storm için kapatma yoluna gidiliyor.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  9. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Sorun çözüme kavuşmuştur, gerekli cevaplar verilmiştir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.