Geliştirici blogu ( 2015)

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba uzay pilotları,

Ocak ayı sona erdi ve herkes tatilden döndü. Önümüzdeki bir kaç haftanın sizin için çok hızlı geçeceği müjdesini verebildiğim için çok mutluyum.

Soğuk Dalga etkinliğimizi ve Nüfuz Savaşının dönüşünü beğendiğinizi umarım. Geri bildirimleriniz için gerçekten minnettar olduğumu bir kez daha belirtmek isterim. Nüfuz hesaplamasını, tüm grupların bir fırsatı olacak şekilde nasıl daha adil bir hale getirebileceğimiz hakkında şimdiden bazı fikirlerimiz var ve gereken değişikliği mutlaka bir sonraki Nüfuz Savaşı öncesinde yapacağız.

LoW (GRUP kapısı) düzeltmesini uyguladığımızı belki biliyorsunuzdur, umarız bu çözüm istismarları önler. Lütfen bunun geçici bir çözüm olduğunu unutmayın. Bunu, ilgi çekillendirici ve ödüllendirici olacak şekilde tamamen yeni baştan tasarlamayı düşünüyoruz. Uzun süredir beklenen Battleray düzeltmesi de tamamlanmak üzere ve yakında uygulamaya koyacağız. Son bir kaç ayda topluluğun taleplerine daha iyi kulak açarak bunları karşılayabildiğimizi düşünüyorum. Bu şekilde devam edebileceğimizi umuyorum. Bu nedenle, dikkatimizi çekmek istediğiniz eski ve yeni sorunları ve son zamanlardaki düzeltmelerimiz hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

Daima ilginizi çekecek bir şeyleri sunabilmek adına önümüzdeki aylarda bir dizi yeni ve klasik etkinliği başlatmaya hazırlanıyoruz. Umarım maskelerinizi ve havai fişeklerinizi hazırlamışsınızdır çünkü Karnaval etkinliği çok yakında başlayacak! Aynı zamanda stoğun istemciye taşınması ve önemli grafik güncellemeleri gibi oyunun değiştirilmesine yönelik önemli değişiklikleri hazırlarken hız kesmediğimiz için gerçekten memnunum. Bundan ve diğer yeni özelliklerden Mart güncellemesinde daha ayrıntılı bahsedeceğim. Bizi dinlemeye devam edin! Şu an için Eğitim Arenası Sezonlarının ve yeni heyecan verici etkinliklerin listemizin en üst sırasında yer aldığı ipucunu verebilirim.

Fark etmiş olabileceğiniz üzere sürekli oyunu daha uygun fiyatlı hale getirmek, yeni hediyeler, ikram ve indirimler sunmak ve ödeme işlemlerinizi daha yalın ve makul bir hale getirmek için yeni şeyler deniyoruz. Bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz, bu yüzden oyunu düzenli bir şekilde kontrol etmeyi unutmayın.

Ekibimiz yukarıda belirttiğim kapsamlı güncellemeler üzerinde gece gündüz çalışırken, bense oyun etkinliklerini sürdürmekle ilgileniyorum ve bu yüzden benim sorum şu:
    Son yıllardaki klasik etkinliklerden en çok hangisini özlüyorsunuz? Belki o etkinliği geri getirebiliriz. ;)

Geri bildirimlerinizi lütfen bizimle buradan paylaşınız

Selamlar,

KrisKelvin
    Oyun Tasarım Lideri, DarkOrbit

Son düzenlenen: 19 Şubat 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.