Öneri Gemi Yükseltme Modülleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 10 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gemi yükseltme modülleri birleştire gelsin mi?

Anketin kapanma tarihi 17 Ağustos 2020.
 1. EVET

  71,4%
 2. HAYIR

  28,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Geçmiş etkinliklerde çoğu arkadaş gemi yükseltme modüllerine sahip olamıyorlar onun için birleştire gelsin. Oyuna yeni başlayan arkadaşlar için bu modüller çok önemli oluyor ama ne yazık ki hiç bir zaman alamıyorlar onun için düzeltilme yapılmalıdır.
   
 2. Solace pve modülü aylık girişlere veya birleştirmeye gelse iyi olur yeni oyuncular için onun dışında modüllerin çoğu zaten nadir olduğu için değerli o yüzden oyum hayır
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 3. PvP de önem kazanan modüllerin aksine Solace'nin PvE modülü tarzı modüllerin daha çok gelmesi taraftarıyım , sonuçta sadece kasılmaya etki ediyor ve bu da tam olarak yeni oyunculara gereken şey . Artık herkeste Solace mevcut , alması zor bir gemi değil .Bu modül birleştirmeye gelebilir ya da tıpkı Vengeance modülleri gibi galaksi kapılarında özel ödüllerden biri olarak bulunabilir . Birleştire gelmesi , etkinlikte kazanan arkadaşlara karşı bir ihanet olmaz diye düşünüyorum , sonuçta bir miktar malzeme harcanacak , malzemeler yoksa bu malzemeler kasılacak , oil , hibrit işleyici vs . Bende de solace modülleri mevcut , PvE modülünün birleştire gelmesi beni üzmezdi açıkçası .
  Diğer modüllerin birleştire gelmemesi konusunda sana katılıyorum , bazı modüller sadece önümüzdeki etkinliklerde zaman ayırarak elde edilebilecek şekilde bulunmalı , birleştire getirilip her an alınabilecek şekilde bulunmamalı .
   
 4. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Gemi yükseltme modülleri birleştire gelmesi oyun içindeki adaleti sağlayacak. Eski oyuncular aldı ama yeni oyuncular için zor oluyor.
   
  BelongDemirhan bunu beğendi.
 5. Oyunun kendi yapısı, fullenmek için ve bi yerlere gelmek için uzun bi süre bu oyunu oynamamız ve emek harcamamız anlayışında. Bu modüllerin gelişi de oyunun bu politikasına gayet uygun diye düşünüyorum. Bu modüller eski oyunculara paket halinde verilmedi. Onlarda zaman harcadılar. Ha kolay elde etmiş olabilirler ama yarın bigün sen de güçleneceksin ve sen de eskiyeceksin. Aldıklarının değeri saklansın istiyorsan, her gelenin bi anda senin gibi olmasını istemiyorsan kabullen bu durumu. Benim fikirlerim böyle.
   
  OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
 6. Eee o zaman yırtınmasaydık agatus etkinliğinde hız modülü için? Şahsen şuan bulunan sistem doğru bir sistem eğer modülün herkesde olmaması aşırı derecede dengeleri bozmuyorsa(hp link pet modülü gibi) o yüzden pveyi etkileyecek modüller harici diğer modüllerin nadir gelmesini doğru buluyorum
   
 7. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Benim gemim zaten full elit tüm modüller mevcut ben sadece yeni başlayanlar için birleştire gelmesini istedim. Yada yeni bir etkinlik olduğu vakit tüm modüller birleştire gelebilir.
   
 8. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Dana önce buna benzer konu açıldığı için konunuz kilitlenmiştir. İlgili desteği buradan devam ettirebilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.