Öneri Genel 100 yıl chat ban affı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve 61_biroll_41 tarafından 2 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

GENEL 100 YIL CHAT BANI AFFI

1. OLSUN

2. OLMASIN

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. 100 yıl geçerli̇ chat ban affı olmasını destekli̇yorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Haziran 2020
  2. uninstable

uninstable User

Tabi ya neden olmasın sen küfret istediğini söyle sonra af.(!)
    Tabi tabi mutlaka olmalı.(!)

***_KAR_*** bunu beğendi.
  3. hedefim

hedefim User

Ban yiyeceğinizi bile bile küfür edip , üstelik 1 haftalık 1 aylık ban yemek yerine nasıl sövdüyseniz 100 yıllık chat banı yiyip sonra af istiyorsunuz.Desteklemiyorum, onu küfür etmeden önce düşünecektiniz bir oyun için milletin manevi değerlerine sövüp sonra af istemek kabul edilebilir bir şey değil...

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Buradaki konudan daha önceden tartışılan bu fikre desteğinizi sunabilirsiniz.

Ayrıca, forum içerisinde tamamı büyük harflerden oluşan yazılar yazmak yasaktır. Başlığınız ve mesaj içeriğiniz bu doğrultuda düzenlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

5. küfür ederek chat banı almadım bilmeden cevap yazmayın oyunda ki herkese de saygım vardır

6. xArsimAx

xArsimAx User

Olmamali agir suc hak edilcek davranis ise olmamali 1 aylik v.s. degil. O cezanin nedenleri ciddi hakaret irk din dil v.s. gibi seyler bunu goze alan oyuncu cezaya da razi gelecek.

7. 50 yıla indirilsin

YAKAMOZ-28. bunu beğendi.
  8. 30 da anlaşalım :)

Şaka bir yana bundan 1 ay önce ben de yabancı bir admin tarafından 100 yıl bann yedim, global avrupa serverinde oynuyorum şimdi açıklıyım size, global serverlerde oynarsanız, örnek veriyorum alman bir oyuncuya küfür eder ve alman oyuncu bunu reportlar ise, almanyalı bir mod/admin, size ceza verebiliyor, türkiye sunucularında ki gibi değil sistem, ve bunu suistimal eden var, oyunda bir oyuncuyla tartıştım, bana çok ağır küfür etti, aynı derecede bende ona küfür ettim yalan yok, 2 mislini ettim 10 dakka sonra bir baktım chatım 2111 yılına kadar bannlanmış açık söylemek gerekirse umurumda değil, zerre umurumda değil, chat zaten fazla kullanmıyordum, ama yabancı bir admin tarafından 2111 yılına kadar bannlanmak (SADECE KÜFÜR YÜZÜNDEN) koydu, çünkü bu güne kadar hiçbir şekilde hile, hurda, illegal program bug kullanmadım herkese herşeye hep yardımcı olmak istedim, yardımcı olacak konular oluşturdum elimden geldiğince darkorbit aşkını herkese aşılamaya başladım çünkü ben bu oyunu 2006 yılından beri oynuyorum, binlerce tl paramı binler saatimi yatırdım, ve taraf tutan bir alman admini moderatörü tarafından 2111 yılına kadar bannlandım, ve birde global bann atmış, yani accountumda herhangi bir sw ye girince bile bannlı gözüküyor sağolsun :) Düşünüyorum da bu bannı hakedecek ne yaptım? Hesap satışımı? İllegal programlara teşvik mi? Satılık gemi ismimi telefon numarası mı dine ırka küfür mü? Ki bunu etsen bile 100 yıl almıyorsun, bana küfür edene ederim, ama 2006 yılından beri bu oyunu oynayan binlerce lira para yatıran binlerce saatini yatıran birine, sizin şirketinize bu kadar sene hizmet etmiş birine bir moderatörün sırf keyfi yüzünden 2011 yılına kadar bann atması mantıksız, ve saçmalık, bundan 4-5 ay önce chatte bir adam, benim anneme kız kardeşime dinime, ırkıma herşeyime kadar küfür etti hepsinin ss duruyor ki beni az çok bilen kişi ss ni herşeyini aldığımı çok iyi bilir, adamın bana sövmediği şey kalmadı, ben bu adamı supportta şikayet ettim, ve sadece 1 aylık chat bann cezası aldı sonra geri geldi chate,

Ben burada kesinlikle türk mod/admin lerine suç atmıyorum yanlış anlaşılma olmasın benim chatimi bannlayan bir alman mod'du global serverlerde oynayanlar böyle birşeyin mümkün olduğunu çok iyi bilir :)

Yani buraya gelip, yabancı bir mod seni bannlayamaz yazmayın, :)

Bann sorun sıkıntı değil, af maf'da gelmesin, artık premium bile almıyorum gemiye :)

Saygılarımla.

-_ELNİNO_- bunu beğendi.
  9. Tr1-5 serverında genellikle gece4-sabah9 arası rutin vardır 2-3 klan savaşır sonra chat accountları açarlar ana avrat sülale 7 ced akla gelebilecek her şeyi katarlar 2 saat boyunca chatten karşılıklı sövüşürler adamın yazdığı 15 satır üst-üste durur peşine CA :s.a yazar sonra bir kullanıcı yasaklandı her gördüğümde şikayet ederim ip adreslerinden ana gemilerinin bulunup 1 ay banlanması için ama nerde (pek zannetmiyorum ama belki bir iki tane banlamışlardır).

10. smoonrise

smoonrise User

50 yıl 100 alanların bir çoğu illegal oyuna harici müdahale eden şeyleri kullananlar hakkında konuşan , sitem edenler yada onun adını yazanlar hani 3 harfli olan B ile başlayan :) veya savaşırken ema sonrası hemen tutan , kamufleyi hemen ve zahmetsiz tutanlara sitem eden ne kullanıdığını yazan lara verilenler de var . sırf adını yazdı diye yada kullanılan türü değil direk adını yazdı ve adını yazıp bilemeyenlere öğretti , adını yazmakla özendirdi tarzında bir ceza oluyor

Bunların cezaları bence açılsın ve bunu yapanlara verilen ceza azaltılsın küfür edene 1 ay veren sistem bunlara 50 yıl 100 yıl vermesi son derece saçma ve son derece ceza dengesi yanlış .

Fakat küfürden hakaretten aileye kutsala küfürden verilen varsa asla açılmasın hemde asla hatta mümkünse hesap kapama cezası verilsin zaten artık report sistemi var kanıt , ıp , vs. gerek yok aileye ve kutsala edilen küfür karşısında hesap kapama cezası süreli ve sonrasında 100 yıl chat banı gayet normal bunuda raporlarsa adminler iyi olur .