Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Şu anda TR serverlerinde oyun saati ana sayfadan görülebildiği gibi bizim saatimizle aynı saati göstermektedir efendim.

İyi Forumlar...

WolfWar bunu beğendi.
  2. Normalde 1 saat geriydi ondan sordum teşekkürler.

3. ___Nemo___

___Nemo___ User

Türkiye saati nasılsa oda öyle ilerlicek keyifli forumlar...

4. ___Nemo___

___Nemo___ User

5. ___Nemo___

___Nemo___ User

Kronos X2 gelirse oda olacak X2 lik keyifli forumlar

6. ___Nemo___

___Nemo___ User

7. Magma sondası normal oyunculara karşı etki ediyor yani tüm haritalarda ki oyunculara geçerli bonusu var.

8. Hesabımın portal bağlantısı var supporttan kesmesini istediğimde bağlantı yok diyorlar ama birisi hala oynamaya devam ediyor..

9. Dostum bu çerezlerle alakalı yada flashla alakalı.

Hangi browserla oynuyorsun ?

Birde çerezleri silip flash güncelleyip modemi bir kapat aç bakalım.

10. medeni

medeni User

Selam merhaba iyi forumlar.

geçirdiğimiz süre zarfında oyun elvirişli hale gelmesi için denge yamasi hemen beklenilmeden yapılması ve sabit güzel bir oyun sergelemeniz istiyoruz.
    denge yamasi neden bu kadar istiyorum. specturum ve diğer gemiler yetenekleri yüzünden oyuncularimiz halka uçuş düzeninde specturum yeteneği açık şekilde cerrah dediğimiz Cyborg dediğimiz gemiden daha çok veriyor. Bu nedenle bu yeteneklerin ortadan kaldirilmasi lazım buda Denge yamasında mevcuttur. hemen oyunun güncellenmesi ve sabit düzenli bir oyun oynamktir amacımız Denge Yamasi Bekletmeyiniz. Ne zaman Oyunda göreceğiz.

11. tşk

12. G_s_G_s

G_s_G_s User

ıllegal kulanlara ıslemıyor septurum ozellıgı bır faydası olcagını sanmıyorum kafana gore takıl cok kasma oyunun duzelecegı yok

medeni bunu beğendi.
  13. DRONES

DRONES User

sayborglulara yarayacak diğer gemiler malesef çöp olacak oyunda sayborg hammerclaw ve mimesis hariç gemi göremeyeceğiz tartarusta pusat gibi çöp olacak diğer goliath yetenek tasarımlarıda sürelerinden dolayı malesef sayborg hammerclaw gibi gemilerle çarpışamayacak.

14. Darion26

Darion26 User

Sentinel teke tek durumunda üstün bir gemi olacaktır.:)

15. Favorim Mimesis çünki sentinel kalkan gemisi Kale yeteneği kalkan hasarını azaltıyor ama mimesise işlemiyor çünki mimesis %5 kalkan delme özelliği var sensör bozma ile sab çektiğinde sentinelin en büyük özelliği olan kalkanı eriyince savunmasız kalıyor :D

Darion26 bunu beğendi.
  16. HamHam

HamHam User

oyunun tek bir doğru dürüst fragmanı yok güzel kaliteli oyunu anlatan bir fragman olsa iyi olurdu ?

WolfWar bunu beğendi.
  17. DRONES

DRONES User

Sayborg goliath mimesis vega pusat tartarus hammerclaw aegisin yerini alıyor oyunu bir üst seviyeye çekerken oyunu çöp ediyorlar.

18. KANUN

KANUN Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.