GKSB HAKKINDA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve тнє_кιηq tarafından 29 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Birkaç sorum var;
    GKSB'ler hades yapabilecek mi, yapamayacaksa eğer bu büyük bir eksiklik değil mi ?
    Solidius elde etmek neden bu kadar zorlaştırılmış (Özellikle yeni başlayanlar ve gelişmekte olanlar için) ?
    Dispatch ile cephane elde edebiliyoruz ama neden roket atar cephanesi elde edemiyoruz ayrıca roket atar cephanelerinin açık arttırmaya sunulmaması da büyük bir eksiklik iken ? Oyucular neden roket atar cephanesinden mahrum bırakılıyor :D
    Dispatch ile neden LCB-10(x1) elde ediyoruz o kadar gerekli şey varken bu çok gereksiz değil mi ?

Ve bir öneri sunmak istiyorum. Benim 2 adet gemim var biri yeni bir gemi uridiuma çok ihtiyacı olduğu için uridiumlu sevkiyatlar yapmıyorum. Diğerinde de gün içerisinde kredilik ve gün sonu uyuyacağım zaman 2 veya 5k uridiumluk sevkiyatlardan yaptırıyorum. Yani bu özellik 5 gündür oyunda ve bende 5 gündür düzenli olarak, günde minimum 25 tane 200kredilik 5 adette 2k ve izinli sevkiyat yaptırıyorum ve bu gün 5inci gün 1 adet birleştirme kısmından GKSB elde ettim, uridium kullanmadığım gemi henüz elde etmedi 2 3 gün sonra elde eder muhtemelen :D Gelen solidius oranı çok az olduğunu düşünüyorum biz haftada 1 kapı yapmıyoruz ayrıca ful gemilerin bile günde 50k - 100k uridiumu 'dispatch' e yatırabileceklerini düşünmüyorum. Solidiuslar da bir artış veya bazı sevkiyatların GKSB ödülü vermesi gerektiğini düşünüyorum umarım dikkate alırsınız. İyi günler

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzun fikir kısmını Güncelleme ve Fikir Havuzuna açmanız gerekmektedir. Buradaki kuralları baz alarak konu açabilirsiniz. Ufak bir ipucu vermek gerekirse geçmişte açılmış konuların içeriğini inceleyerek pilotlarımız nasıl konular açmışlar ve içeriklerini nasıl değerlendirmişler diyerek göz atarsanız konunuz çok daha fazla tutulabilir. Bu sayede İndeks kısmına alarak değerlendirme yapabiliriz.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 29 Haziran 2021
    .Mephistos. bunu beğendi.