Öneri Görevlerde Revizyon

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Miscozra[Türk] tarafından 17 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Görevlerde Değişiklik Yapılmalı Mı?

1. Evet

oy sayısı 16
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

• Bilindiği üzere bazı gemi kesme görevlerini tamamlamak neredeyse imkansız. Oyunda birçok tasarım mevcutken ve bu tasarımlar artık "tasarım" olarak değil de başlı başına bir "gemi türü" olarak geçerken Goliath, Goliath Enforcer, Goliath Veteran vb. gemileri kesmemizi isteyen görevleri tamamlamak mümkün değil.

• Bu gemileri kullanan oyuncu neredeyse yok denecek kadar az. Gemileri kullanan olmadığı için haliyle görevleri de tamamlayamıyoruz. Bu sebepten dolayı görevlerin revize edilmesi, güncellenmesi gerekiyor. 750 ya da 500 tane Goliath ya da Goliath Enforcer bulamayız. Bu yüzden Spectrum, Solace, Venom vb. gemilerin de görev listesine eklenmesi gerekiyor.

• Daha önce benzer bir revizyon yapılmıştı ancak tam anlamıyla yapılmadı. Konu çok mühim değil ancak ileride siz de bu görevleri yapmak isteyince ya da görev listesini sıfırlamak isteyince maalesef ki bu görevleri tamamlamak için kesmeniz gereken gemileri haritada bulamayacaksınız.

• Ayrıca 5-1 haritasındaki gemi kesme görevlerini de yapmak neredeyse imkansız. 5-1 haritası oyunun en çok kullanılmayan haritası durumunda. Haritaya giren yok. Oyuncular sadece korsan haritasına gitmek için bu haritayı kullanıyor. Bu oyuncuların sayısı da oldukça az çünkü oyuncuların neredeyse tamamı 5-2 haritasına hangar bırakmış durumda. Bu yüzden görevlerden 5-1 haritasında gemi kesme isteyen kısımlar çıkarılmalı. Oyunun gerçeklerine göre görevler güncellenmeli.

• R-Zone görevlerine de değinmek istiyorum. R-Zone'a giren olmadığı için bizler de haritaya giremiyoruz. R-zone görevlerini sistemden ya tamamen kaldırın ya da oyuncuları R-zone haritasına girmek için teşvik edin.

• Oyuna yeni eklenen Solaris, Distruptor, Zephyr, Berserker gibi gemilerin imhası için de çeşitli görevler oluşturulmalı ya da bu gemiler var olan görevlerin listesine eklenmeli.

O yüzden sistemin değişmesini isteyen herkesi ankete oy kullanmaya ve kısa da olsa konuya destek verdiğine dair bir mesaj yazmaya çağırıyorum. 30 saniyenizi bile almaz.

Edit: Konu başlığının revizyon olarak değiştirilmesini talep ediyorum, yanlış yazmışım.

Son düzenlenen: 17 Şubat 2020
    yılmazcan47 ve ateistkeci bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Kesinlikle desteklediğim ve hâk verdiğim bir konu :)

3. M-A-Y

M-A-Y User

%17 npc hasarı gelse onlara keşke

4. Ya güncellemeleri gerekiyor ya da o gemileri modüllerle filan güçlendirip yeniden oyuna döndürmeleri gerekiyor . Ben PvP görevlerini yapmıyorum ancak yapan arkadaşlar için bu büyük bir sorun , +1

yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. destekliyorum bu olayı vs atalım diyip bu gemiyle atcaz diyerek vs adı altında az görev yapmadım

6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuz Bölüm Kuralları'na uygun olmadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Dilerseniz kurallara uygun bir şekilde konu açabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.