Haksız Yere Yediğim Banı Nasıl Kaldırtabilirim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Kara_Mamba2 tarafından 26 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhaba, sadece chatte "hesap" kelimesini yazdığım için hesap paylaşımı yasaktır adlı 1 aylık ban yedim durduk yere. Bunu nasıl kaldırtabilrim ?
   
 2. smoonrise

  smoonrise User

  Supporta mail ile durumu açıklaman lazım bu tür cezaların kontrolü onlarda , onlar zaten hesabı görüyor ama istersen resim kanıt alıp support ile paylaşırsan hızlandırabilirsin işlemleri .
   
 3. BaMbUlBeee

  BaMbUlBeee User

  boşa uğraşma açmıyolar geçen gün 30 dakka ban attı cm de vardı o sıra tahrik ederek konuşana bi ceza yok argo yok küfür yok chat huzuru bozma adı altında attı banı benim şimdi aklıma gelen geliyo cm ve üstü benim tartışma eleştiri yaptığım oyuncuları arkadaşı olduğunu düşünüyorum sonuçta cm ler adminler oyundan alınıyor biliyorum yapabiliyosan direk baştakilerle iletişime geç chatte genel olarak haksızlık yapılıyo bunu defalarca yaşadım en basit örnek aslanım eski bi oyuncu yazdı ban yok ben yazdım uyarı banı attı sportta (atsan) paranteze dikkat et ne olacakki almış olduğunuz ban haklıdır ve sürenin bitmesini bekleyiniz paranteze gelince tükçemizi görüyosunuz değilmi
   
 4. smoonrise

  smoonrise User

  Bahsettiğin sorunlar hep vardı bu gidişle hep olacak bu oyunda zaten bu tür şikayetlerinde etkisi ile bu report sistemi denilen sisteme geçildi , TR ekibi içerisinde kontrol mekanızması son derece kötü çalıştığı yetkililerin denetlenmesi ve değerlendirilmesi son derece başarısız her zaman kollanan kayırılan klanlar tsler belirli bir zümre oldu oyunda hatta bu haksız yapılan ayrıcalıkları TR ekibini yönetenlerin bile yaptığı ortaya çıktı y.tubede hala videosu duruyordur ifşa diye . Yinede vazgeçmemek lazım her maduriyeti kanıt alıp bir üst makamına şikayet etmek lazım bu support olur TR ekini lideri olur forum olur dc olur her kanaldan hak aramak lazım bu tür görevini yetkisini kötüye kullanıp atılan yetkili olmadı diyemeyiz oldu ve yine olması mümkün yeterki doğru kanıtlar ile doğru şikayetler itirazlar yapılsın .
   
  BaMbUlBeee bunu beğendi.
 5. .BAŞAK.

  .BAŞAK. Guest

  Merhaba,

  Lütfen konuyla ilgili durumunuzu açık bir şekilde izah ederek destek birimimize bilet atınız.
  Gerekli incelemeler ve değerlendirmeler sonrasında haksız bir durum var ise düzeltme sağlanacaktır.
  Chat kuralları dışında bir kullanım söz konusu ise durum değişmeyecektir.

  https://board-tr.darkorbit.com/threads/s-s-s-support-a-nasil-mail-atilir.127344/

  İyi oyunlar dilerim..
   
 6. BaMbUlBeee

  BaMbUlBeee User

  daha dün buraya yazdım sabah akşam 1 gün ban attılar uslup dan 1 saat atılan ban bir gün ben daha önceden 4 tane hesabımı kapattılar hepsini kayıt ediyorum bir vericem tüketici haklarına o zaman görücez kim haklı kim haksız
   
 7. smoonrise

  smoonrise User

  Tüketici hakları üzerinden ne kadar etkili olur bilemem umarım kazanan taraf sen olursun ama maalesef pek imkan vermiyorum buna giş kuralları adı altında zorla kabul ettiriln metin sürekli kendi menfaat ve çıkarları için değişiyor çok iç içe ve çetrefilli bir sarmal halinde kendini koruyor bu yapı . Zaten bu tür firmalara kolay kolay ileri seviyeyede bir avukat desteği olmadan yola çıkmazlar , yakın zamanda birisi dava açacağını hatta işlemlerini başlattığını yazmıştı hala ses yok oradan zaten kısa zamanda sonuç alınması zor ama ilerleyiş hakkında bilgi vermesi için yazmıştım ya okumadı ya bir gelişme yok yada yazmak istemiyor durumu .
  Çok daha art niyetli olaylar hesap kapattırmalar hesap çaldırmalar olduğuna dair eskiden gelen birçok iddia var İddia diyorum kanıtlanmadığı sürece böyle demek daha doğru fakat çok temiz bir sicile sahip değil özellikle chat ekibi tabi TR ekibinde diğer kısımlarında görevi suistimal etmediğini sadece chat ekibi yapıyor demek büyük yanılgı olur bu tür durumlar aşamalı olarak haraket eder üst kademe ile en alt kademe arasında , düşün bi kere bir birine küfür etmek için evindeki neti bırakıp internet cafeye küfüre giden zihniyet chat moderetörü olmak için neler yapar ? :)
   
  BaMbUlBeee bunu beğendi.
 8. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Konu .BAŞAK. arkadaşımız tarafından cevaplanmış olup amacı dışına çıktığından kilitlenmiştir.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş