Geri bildirim Hangi etkinlikleri istiyorsunuz (genel ve istek bildirimleri) ?

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Bildiriminiz için çok teşekkür ederim, bu etkinlik için çok fazla talep aldık, ilgili adminlerimizle görüşmelerimiz devam ediyorum ^^ umuyorum güzel haberlerle karşınıza çıkarız :))

güzel bir hafta sonu geçirmenizi diliyoruz ^^

.Paradoks. bunu beğendi.
  2. arkadaşlar bütün seviyelerdeki gemiler için etkinlik yapalım..karaşimşek etkinliğine 16 seviye ve altı girebildimi .hayır.şimdi çılgın cubi için bastırıyorsunuz peki ezik çarlar bunu nasıl becerecek.bilen var mı yok..sizlere zahmet bütün seviyeleri kollayın..kara şimşek etkinliği için 16. seviye altı gemilere de telafi ödülü verin..kusura bakmayın yeniyim ama dost acı konuşur...

3. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Aslında bu konuya şöyle açıklamak istiyorum, böyle bir etkinliğimiz şayet gelirse admin gemileri aktif olacak ve sizlere yardımcı olacaktır, bu sayede görevlerde baya bir ilerleme sağlanacağı taraftarıyım.

Diğer etkinliklerde müdahale şansım yok fakat bu etkinlikte cpu ile cubikonları aktif hale edebiliriz sanırım, detaylı bilgi lazım onun için görüşmelerimiz devam etmektedir ^^

Tabii olacak garantisi yok ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum, bu bağlamda sizden ricam support aracılığıyla bu talebinizi ("etkinlik admininin dikkatine" diye yazarsanız) bize iletmenizdir ^^

Minerva bunu beğendi.
  4. Spinaci

Spinaci User

ezik gemi olalım(bigboy,nostromo vs.) max lf2-lf3 karması lazer, roketatarsız, kalkan bo2 vs., apis-zeus boş, x3 lazerle :D:D emasız eski stilde 100-200 kişi toplanıp 4-4 te güreşelim kurala uymayanı adminler kessin (düzenlemeye açık)

azral48, Minerva ve hayaligenc bunu beğendi.
  5. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Benim için güzel olur :D Darkorbit Nostaji diye düşünürüz ^^

6. Bütün oyuncuları bir haritaya çağırsanız ve ne kadar kalabalığız, ne kadar kişi oynuyor görsek güzel olurdu.

Hemen ardından da 1 dk süre vereceksiniz ve sizi İmha etmeye çalışacağız.

Sizi kullanacağınız gemi admin referee gemisi olsun. Yanlış hatırlamıyorsam o gemide darbe puanı 100 milyon oluyordu. Hatta nano gövde dahi basabilirsiniz. Çünkü bütün herkes gelirse ihtiyacınız olacak. :)

Herhangi ödül olmayacak. Maksat eğlenmek.

Aldığınız görüntüyüde facebook sayfasından server adıyla paylaşırsınız.

hayaligenc bunu beğendi.
  7. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Bu yapabiliriz :)) hemde en kisa zamanda fakat herkes gelecek mi orasi var :)))

8. Viraaa

Viraaa User

terror kapisi please.

9. StorM36106

StorM36106 User

bayan admin varsa 1v1 atsın normal gemiyle yenilirse yenen kişiyle bir çaya çıksın XD

Tabi bekar birisi en azından belki oyundan bir aşk doğar :D

10. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Merkez tarafından yapılan etkinliklere maalesef müdahale edemiyorum fakat ilgili arkadaşlarımız talebinizi ileteceklerini belirtmek isterim :)

iyi geceler
    Merhaba,

Herşeyimiz bitti bir de aşk doğması kaldı :))) bu sıcak havalarda fazla güneşin altında kalmayın lütfen, :D

iyi geceler

Minerva bunu beğendi.
  11. StorM36106

StorM36106 User

valla darkorbit sağolsun güneşe çıkmamıza izin vermiyor sürekli oynamak gelişmek zorundayız oyunda buna darkorbit etkisi desek daha iyi ^^

12. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Yok yok siz çıkmışsınız belli :D herkes marsa gelin diyor sizde uranüse :D

iyi oyunlar

13. 1Zackho

1Zackho User

Terör Kapısı gelsin artık gerçekten çok istenen bir etkinlik

14. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

teşekkürler ^^

15. Etkinliklerden ziyade oyunda ki Kol kadar yolsuzluk ve hile ve BOta çözüm bulunsun. Gözümün içine baka baka kurmay albay hesabım eriyor

16. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Bu konuda ilgili arkadaşlarım sürekli raporlarla iletimini sağlamaktadır. Muhakkak bir çözüm gelecektir.

İyi günler dilerim.

17. benzales

benzales User

En az 3 gün önceden duyurusunu yapın ve gün içerisinde chat adminleride etkinliği yapılacağı tarihi veya etkinlik açıklaması froum linkini paylaşabilir.

hayaligenc bunu beğendi.
  18. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Yarın ilk işim sizden gelen bu talebi adminlerimize iletmek olacak :)))

Iyi aksamlar dilerim ;)

19. bozo.ccn

bozo.ccn User

merhaba sayın admin karaışık dalgasının bitmesiyle beraber x-bl haritalarıda boşalmaya başladı bunun için bi yenilik olacakmı?

hayaligenc bunu beğendi.
  20. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Yenilikten kastıniz daha once admin gemisiyle sizlere yardım etmem mi acaba :)))

Iyi geceler dilerim

bozo.ccn bunu beğendi.