hayaligenc kimdir ^^

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1 er milyon çok olmadı mı biraz :D

2. hayaligenc

hayaligenc User

Gunaydin,
    Keşke öyle bir şey olsa :( laptopum hakkın rahmetine kavuştu desem :(((

3. 1 milyon nedir DO için canım elinin kiri :)

Aaaa geçmiş olsun o zaman :( Fazla zorlamamak lazım makineyi insan yapısı nasılsa :)

4. hayaligenc

hayaligenc User

8 senedir kullanıyordum şimdi ameliyata aldık bakalım ne olacak

5. emperyan

emperyan User

Ha yani istesek verilebilir sadece makul sayıları söyleyelim diyorsunuz :D mesela herkese 50k uri + 1 hafta vip + yol +yemek :D

Onun işlemcisi 3. nesil falandır yenileme zamanı gelmiş eğer maddi durumun el veriyorsa

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ekim 2020
    hayaligenc bunu beğendi.
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Geçmiş olsun adminim benim masa üstünü versem :( . Hayırlı kandiller <3

hayaligenc bunu beğendi.
  7. hayaligenc

hayaligenc User

aynn 2012 de aldığım laptop bana çok bile dayandı açıkcası,
    sağolasın gencom, şimdilik kardeşimin bilgisayarı ile idare ediyorum :) tamire gönderdik biraz düzelir umarım

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

@Titan. etkinlik duyurusu yapıldı :D admin gemisini kesmemiz yok mu :D . Ama bunun için admin gemisi gerekiyor napacuk :D :D
    Ödüller çok iyi yalnız

hayaligenc bunu beğendi.
  9. hayaligenc

hayaligenc User

sürprizim nasıl ama :D

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Baya iyi yha :D

hayaligenc bunu beğendi.
  11. hayaligenc

hayaligenc User

Biz boyle surpuruz yapariz xD

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  12. Mineral

Mineral User

Genç, yaklaşık bir haftadır oyundayım ayrıca ,yıllarca oyun oynadık, günde 2-3 saat kadar oyunla ;son hesaplamalarıma göre üyeliği fulleyip aksiyona hazır edip çat pat yapmam için 2 yıl, 3 ay ,4 gün, 5 saat ihtiyacım var.Yav arkadaş bu nasıl aksiyon oyunu Aksiyon yapamadıktan sonra neye yarar bu oyun.Şöyle gemiyi bir etkinlikte fulleyip bol bol aksiyon yapacak bir hale getirmemiz için hamle yapma zamanınız gelmedi mi?Oyuna eğlenmeye geliyoruz yorulup çıkıyoruz.Bu ne kadar böyle devam edecek?Eskiden eğlence odaklı olan oyun şimdilerde ızdırap odaklı hale gelmiş.Karar verme aşamasındayız,geç kalmadan bence somut adımlar atmalısınız der ve ben giderim.

hayaligenc bunu beğendi.
  13. hayaligenc

hayaligenc User

Mutlu pazarlar öncelikle,

Geç yanıt için özür dilerim :) Hiç bir oyun firması bir anda fulleyecek etkinlik yapmaz öncelikle bu konuda anlaşalım :) Diğer yandan etkinlikler zenginleştirilmeli diye belirtirseniz bende size katılırım :) Bununla ilgili geri bildirimleri sabırla yazmanızı istirham edeceğim.

Eğlence konusuna geleceksek eğer haklısınız. Bazı canlılıkların cidden yapılması gerekiyor. Bu konuda ciddi önerilere açık olduğumu söylemek istiyorum ve her zaman yazabileceğinizi tekrardan hatırlatmak istiyorum.

sağlıklı günler

14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hiç bir firma da bu kadar uzun süreye yayılmıyor maalesef. :D :) Para yatırmadan oyunu oynayarak bir şeylerin başarılması bu kadar uzun süren ve zahmetli başka bir oyun olduğunu sanmıyorum. :) :D

MüminPehlivan bunu beğendi.
  15. hayaligenc

hayaligenc User

Var var, çalıştığım için biliyorum :)

16. Mineral

Mineral User

1-Oyuncular arasındaki farkları en aza indirmek adına ARGE için gerekli dosyalar konusunda elinizi cebinizden çıkarmalısınız
    2-Klanlı oyuncular nede olsa Mindfire kesmekte sorun yaşamıyor,bu olanağı klansız oynayanlar içinde verecek duruma getirmelisiniz.Herkes klanlı ve istemediği ortamlarda olmak durumunda değildir inancındayım.
    3-Ebedi kapı açılmış o kapıyı yapmak için elit lazer lazım oluyor.X1 buçukla ile nereye kadar geleceğiz.X 1 buçuk sepromsuz ve güçlendiricisiz x2 demek oluyor bu arada açıklama getirelim.
    4-Az önce uyandım kutu kovalamak için Son olarak Günaydın:)

17. hayaligenc

hayaligenc User

günaydınlar :=)

canım sizde x4 ile kesin npcleri :=) mindfireyi ayda yılda 1 kesin diyormuşum :p

Mineral bunu beğendi.
  18. Mineral

Mineral User

Sıcak havalarda bol bol su için diyorsunuz ama bize kuyuyu göster miyorsunuz.X4 ü kim kaybetmiş biz bulalım botlar ve düzenli olarak oyuna girenler hariç:D Genç bana ordan 10 milyon x4 gönder:D Çok canım sıkılırsa Mindi petime kestiririm Nokta:D İyi akşamlar.

hayaligenc bunu beğendi.
  19. hayaligenc

hayaligenc User

şu kuyu sözü hoşuma gitti gerçekten :D

x4 verebilseydik eğer sizi kırar mıydım hiç, 10 milyon ne ki 350 milyon verirdim vesselam :p

20. Mineral

Mineral User

Eli boş ama kalbi dolu olduğunuz için,Danke shön,Thanks,Şükran:)

hayaligenc bunu beğendi.