hayaligenc kimdir ^^

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hayaligenc

hayaligenc User

sağol genco eyw :D

2. Mineral

Mineral User

Genç küstüysek haberim olsun.Alti ūstu 5/10 bin arası hesap ödeyecektin:D

3. hayaligenc

hayaligenc User

Gunaydin,

Amannm kim küser bir trollden ayipsin :)))

MüminPehlivan bunu beğendi.
  4. Yemek yapmanın okulunu okuyanlar,hemende belli ediyor kendini.)))

5. Mineral

Mineral User

Türkiye serverinde oynuyorum lūtfen Türkçe izahatlar yapalim:D

6. Mineral

Mineral User

Trol dilimize hangi dilden girdiyse o dili merkeparisi soksun.Ben hiçbirşey anlamadim bundan.

7. hayaligenc

hayaligenc User

hahahah :D seviyoruz seni :=)

8. Sayin adminim saygılarımı sunuyorum sizden bir ricam olacaktı yüz yil chet bani yedim Real kelimesi yüzünden bu kelimenin bu kadar ağir bir ceza vereceğini bilmiyordum rica etsem daha hafifletici bir cezai işlem uygulansa

9. Hem insanları real hayatıyla tehdit ediyorsun,
    üstüne konu açıp düzgün dille anlatacağına tekrardan tehditkarı bir yöntemle tekrardan hakaret ediyorsun yardım eden moderatöre hayyde kitle konuyu tekrar görüşücez seninle diye tekrar tehdit edip mesaj atıyorsun

daha sonrada buraya gelip utanmadan hayaligenç adminim haksız bann yedim diyorsun çok komik..

kimse durup dururken haksız yere 100yıl bann almaz.

10. Mineral

Mineral User

Beni sevmeyeni ortadoğu ve balkanların hiperstarı çikita muzu bölgemizde iflas eşiğine getiren çikita muz Ajdar sevsin:D

hayaligenc bunu beğendi.
  11. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Supporta yazmanı rica edeceğim, ilgili nihai karar oradan gelecektir

iyi günler ^^

dinimiz amin :)

12. -TUNGSTEN-

-TUNGSTEN- User

Bu oyunda beni gerçekten sevindiren tek olay bundan bir kaç hafta önce Supporta mesaj atmıştım Galaxi kapısında sorun vardı ve ilk defa çok güzel incelediler kim acaba bu derken en son gelen mesajda hayaligenc yazması sevindirdi beni :D

hayaligenc ve MüminPehlivan bunu beğendi.
  13. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

yetkilerimi oyuncular için (yardımcı olmak amacıyla) her zaman kullandım ve kullanmaya devamda edeceğim :)

sevgiler ^^

14. hayaligenc

hayaligenc User

Selamlar herkese,

Adab-ı muaşeret içerisinde herkese olumlu olumsuz tüm düşüncelerini yazabilir bunda özgürdür. Keza ben buna müsaade ettim ve ediyorumda. Fakat politikasını beğenmediniz bir yerde durmak ve sürekli mızmızlanmakta ne bilim, gerçekten art niyet aramıyor da değil insan.

Eski 2 moderatörün yazdıkları 2009'dan bu yanadır çalıştığım bu şirkette hele ki TR takımı açısından gerçekten ama gerçekten facianın ötesinde... Hiçbir takımın eski moderatörleri forumlarına gelipte bu denli mesnetsiz ve lafügüzaf cümleler kurduğunu görmedim. Bu yüzden hiç ileri gidemiyoruz.

Neyse zamanımı bu denli pestenkerani sözlere harcayamam. Varsa sorununuz merkezimizde belli ofisimizde. Dileyen dilediği gibi kanıtlarıyla beraber şikayet edebilir. Kimseyi zorla tutmuyor ve bir şeyde demiyoruz.

Son olarak bilmeyenleriniz için öğrenmesi adına yazıyorum sevgili @YARGU bigpoint takımında yeni değil bilakis Bigpoint'in eski bir oyununda da görevli bir arkadaştı.

Deleted member 268334 ve YARGU bunu beğendi.
  15. TanrıEru

TanrıEru User

dogru demiş çay için dövüşmein

ateistkeci bunu beğendi.
  16. Aliens

Aliens User

Olay nedir? Gerçekten merak ettim? Epeydir buraları takip etmiyordum da.

17. TanrıEru

TanrıEru User

sanırım yeni görevli arkadaşların kurmuş olduğu bir takım cümleler eski takımda yer alan bazı arkadaşlarımızı kızdırmış onlar da tepkilerini dile getirmişler benim gördüğüm buydu kim haksız kım haklı okuyanların kararı artık :p

18. Ben hepsini okudum kıyamet'i haksız buldum, Şimdi yönetim yalakası olarak anlaşılmasın

Bu kıyamet yani eski kıyamet mod sürekli kendisi de diyor oyunu bıraktım oyunu oynamıyorum

Kıyametin oyunu bırakalı oyunu oynamayalı oyunun gelişmelerinden haberdar olmadığı bariz belli bir gerçek ortada attığı mesajlardan da bunu görebilirsiniz

Birisi yardım isteyen bir konu açarsa sürekli uzun zamandır girmiyorum bilgim yok diyo ama şöyle şöyle yapabilirsin diyo, şimdi bunu niye anlattım bu adam oyunu oynamıyor artık bırakmış

Bir insan oynamadığı bıraktığı bir oyununun form ortamanıa neden sürekli gelir kötü şeyler olumsuz şeyler yazar ki

Daha önce bu forumda mineral eksikliği yaşayan mineral isminde bir kullanıcı ve 333 nickinde bir kullanıcı vardı bunlar sürekli konulara
    Olumsuz oyundan kışkırtıcı oyundan soğutucu dalga geçer trol cevaplar veriyorlardı, uzun bir süre bu kullanıcıları izledim ve en sonunda benim konularıma da aynılarını yapınca gerekli şikayetleri yaptım ve modlarda incelediler ve farkettiler cezalandırdılar.

İşte kıyamet de aynen öyle yapıyor oyun hakkında bir bilgisi yok uzun zamandır bırakmış oynamıyor ama sürekli konulara sürekli hep ben eski moddum ben eskiden böyleydim biz eskiden böyle yapardık yeni takım böyle yapmaz yok oyun eskiden çok daha gğzeldi iyiki bırakmışım oynamıyorum gibi mesajlar atıp tipki o 2 üye gibi oyundan soğutucu yada nefret ettirici şeyler yazıyor

Yargu modunda dediği gibi insan neden oynamadığı oyunun foruma gelir böyle şeyler yazar ben bu gün bıraksam oyunu foruma girmem açıkcası yargu birde şöyle bir şey yazmıştı forumu kullananlar 1-Aktif kullananlar 2-Pasif kullananlar 3-Oyunu çoktan bırakmış oyun karşıtlılığı trollükler yapan insanlar

Cidden uzun süredir gözlemliyorum bu oyuna-yönetime okadar nefret eden insanlar varki bıraktıkları oyunu sırf kötülemek nefret kusmak için forumda gelip konıulara o kadar anlamsız kötü şeyler yazıyorlar ki amaç ne biliyormusun oyundan soğutmak

Adam ben yeni başladım nasıl nasıl yapim diye konu açıyor

Bizim hater eleman geliyor hemen altına kardeş bence sen direkt bırak oyunu oyun çok bozdu'' diye yorum atıyor ben bunu görünce çıldırıyorum mod ve yönetim ekibinin cidden böyle hesapları cezalandırması gerekiyor...

Lafın özü işte kıyamet de sürekli böyle şeyler yazıyor ve 3.Gruptan olduğu bariz belli

Bazi haksızlıklar da yaşamış olabilir ona birşey diyemem takımın içinde ne olup ne bitiyor bilemem ama gördüklerim yukarıdakiler işte

Kıyametin ise isyanı şunlar ben bu forumda 40bin küsüt mesaj attım o kadar emeğim dokundu neden ben görevi birakinca profilim guest olarak göründü forumdan silindim de başka birakan adminler modlar bıraktıkları üyeliklerle forumda kullanıcı olarak kalmaya devam edip mesajlar atabildiler..

Burada belki bi nebze haklı olabilir çünkü bende bir oyuncu olarak merak ediyorum typon görevi birakınca neden üyeliği silinmedi siradan bir forum üyesi olarak kaldı? Keza alpha admin de öyle bir kaç kişi daha görmüştüm demek ki her takımı bırakan mod yada adminlerin hesaplari silinmiyor.

Forumu kullanmaya devam edebiliyor yeni hesap açmadan

YARGU bunu beğendi.
  19. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

mesajın için teşekkür ederim, anlattıklarında fazla yok eksik var. Mesajının tamamını alıntılamadım ve son cümlelerine nazaranla cevap vereceğim. Forum hesaplarının müdahaleyi sadece ama sadece ICM müdahale edebilir. Kıyamet'in hesabı o zamanın ICM'si Artemis tarafından müdahale edildi. Sevgili Kıyamet bu konuda muhatap arıyorsa şayet eski ICM bulup konuşması lazım :). Geçmişte alınan kararları yargılamak doğru değil çünkü o zamanın oluşturduğu şartlar göz önünde alınarak alınmıştır ve yargılaması da bize düşmez. Keza ben de bir gün gittiğimde hesabım guest moduna alınacak.

Kendi nezdimde söylüyorum hesabımın guest ya da user olması (ayrıldıktan sonra) çokta benim için bir şey ifade etmiyor. Olursa da olur olmassa da. Ama kişiden kişiye değişebilir. Bu yüzden kişilerin fikrine saygı duyuyorum.

Zaten ayrıldığımız bir yerde durmayı şahsen doğru bulmuyorum. İki lakırdı yapmaya gelirsin orası ayrı bir durum. Ama sürekli serzenişte bulunacaksanız eğer açıkcası bu bir art niyettir :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu mesajımı genel olarak yazıyorum;

Son olarak bu tarz muhabbetlerin yapılmasına istemiyorum. Kendi özelinizde ne yaparsanız yapın kimse bir şey diyemez. Ama görevli olduğum platformda bunlara müsaade etmem. Gerekirse hesap dahi kapatırım arkadaşlar. Çünkü bu muhabbetler kabak tadı vermeye başladı. Bir eski muhabbeti aldı gidiyor. Burada en eski benim :) Yaşanılanları yapılanları detayına kadar çok iyi bilirim.

Ben hiçbir zaman şu oldu bu oldu muhabbetine girmem. Eski eskide kaldı. "temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp" tekrar öne sürmenin kimseye bir yararı olmadı olmayacakta. Güzel hatırlarla ayrıldığınız bu yerlerden kötü olarak akıllarda kalmayın.

Son olarak sanal oyun için bu denli kendinizi lütfen ama lütfen rezil etmeyin. Hiç gerek yok...

sevgiler
    hayaligenc

Dontforgetme bunu beğendi.
  20. Aliens

Aliens User

Uuuu, sert adam. :D

Bu arada, selamlar... :)

hayaligenc bunu beğendi.