hayaligenc kimdir ^^

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. hayaligenc

  hayaligenc User

  Selam genco,

  sen nerelerdesin :D ses soluğun yok, böğürtlenli çorba tarifini bekliyoruz sende, bu olayın üstüne anca bu gider :=)
   
 2. forum etkinliği olacak mı hayaligenc admin 30 ağustos special :)
   
 3. hayaligenc

  hayaligenc User

  Selam,

  İnşALLAH diyelim :)))
   
  Deleted member 268334 bunu beğendi.
 4. Aliens

  Aliens User

  Elimi ayağımı çektim ben epeydir. :) O Böğürtlen Soslu Ciğer olmasın? :D
   
 5. TanrıEru

  TanrıEru User

  Miden yok
   
 6. Aliens

  Aliens User

  Yemediğin şeyler hakkında ön yargı sahibi olmamalısın. :) Çünkü yaptığım yemek ciğer yemeyen arkadaşıma bile tabak tabak yedirdi. Hocam ise az daha böyle şey olmaz deyip sıfırı geçirecekken kenara çekip özür diledi. :) Ön yargı yeniliğin önündeki en büyük engeldir.
   
 7. YARGU

  YARGU Guest

  Talibiz :)
   
 8. hayaligenc

  hayaligenc User

  sen gerçekten incelenmesi gereken bir master tezisin :D
   
 9. Aliens

  Aliens User

  Ne demek bu şimdi? :)
   
 10. hayaligenc

  hayaligenc User

  böğürtlen soslu ciğerde neymişşşşşşşşşşşş
   
 11. Aliens

  Aliens User

  Bunlar gastronomik lezzetler. Şu kısır mutfak algınızdan bir kurtulun. :) Sen hiç kendi tarihindeki yemeklere baktın mı? İnan bana Osmanlı Saray Mutfağı kuru fasulye pilavdan çok daha fazlası.
   
 12. hayaligenc

  hayaligenc User

  Osmanlı'da böğürtlen soslu/böğürtlenli ciğer olduğunu zannetmiyorummmm
   
 13. Aliens

  Aliens User

  Ben o yemek Osmanlı yemeği demedim ki zaten. Sadece onun gibi son derece bir çok yemek var. Şerbet ve balda pişen meyveli etlerden tutun tarçınlı köftelere kadar.
   
 14. Mineral

  Mineral User

  Genç bize kek yap
   
 15. Mineral

  Mineral User

  Yukarıda mineral eksikliği olan oyuncu oyuncuları hafife alıyor ve onun yanında bazı oyuncularıda eleştirmişsin ve ayrıca beni şikayet ettiğini ve ceza aldigimi ve oyunda görevli olmadığını yazmışsın.Gorevli değilsen benim ceza aldigimi nerden biliyorsun.Gorevli arkadaşlarından bu bilgiyi aldıysan bu oyun kurallarına aykırıdır.Ayrica mineral eksikliğim olduğunu iddia ederken bunun bir önyargı olduğu ulaşamadığı ciğere murdar gözüyle bakan kedi misali bir durum olduğunu görüyorum.Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı olur derler bizde.Ben sen ve türevlerin gibi yaklaşmak zorundamıyım oyunun sorunlarına. Şunu unutma ki kimse sizin gibi kimsede bizim gibi olmak zorunda değildir.Ayrica Gencin platformundada olduğumuz için gençten bir uyarı beklerdim oyuncuya davul muamelesi yapan yargu ve bir kaç destekcisine uyarı vermesini.Forumda oyuncuya yazdiklari duruyor olmasina rağmen.Kiyamete gelince:Oyundaki sorunları dile getirmek için defalarca yorum attığını gördüm tarzı ve ifade şekli farklı olsada ama bir çoğunda haklı olduğunu gördüm.Oyunda oyuncuların muhatabı bağlı oldukları server yöneticileridir.o nedenle forumda sorunlarını dile getirme hakları vardır tarzları ifadeleri ve yaklaşımları farklı olsada.Bu sorunların sürekli tepe yöneticilerin üzerine yuklenilmeaide oyuncuların muhataplarıyla iletişim kuramamsindandir.Bu konuda genç ve diğer yöneticilerin hedef olması doğaldır.Sonucta insanlar yıllarını verdiği bu oyundan adalet beklemeside doğaldır.Sizlere önerim taraf olurken bile doğru olan tarafta olmanızdır.Bizler bann almaktan çekinmeyiz.Ama sunuda bekleriz Genç admine:Adil olunuz ki bizden olmasada bizden sonrakilerden saygı ve sevgi göresiniz.Saygi ve sevgi satın alınamaz ancak ve ancak kazanılır.Not:Beni eleştiren bir kaç oyuncuyada:Bir düzine oyuncu defalarca tekra gel oyuna diye ricada bulunmuştur ama niyetimiz yok dedik adalaletsizliklerden dolayı. Bir kaç kişiniz hırsla ve kibre kapılarak ifadelerinin benim acımdan bir anlamının olmadığını bilmeniz için yazdım bunu.Yani kocaman bir 0 yorumların.Boşa kürek sallamayï bırak.
   
 16. Bakıyorum ki bannın açılır açılmaz yine formu domine ve bozmaya gelmişsin ve görevini de hiç aksatmadan yapıyorsun,
  Okadar mesaj arasından benim mesajımı görüp seçmen hala benim peşimde olduğun ve hırsdan nefretten gözünün döndüğünün de bir kanıtı.
  Öncelikle alt alta yazmak yasaktir..

  Burası hayaligenç adminin özel konusu o yüzden böyle mesajları özel konulara yazacağına bir şikayetin varsa bunu supportta bildirmen daha mantıklı olur.

  Benim kimseden bir çekingem yok gelsin mesajlarımı incelesinler herşeyi yapsınlar elimden geldiğince insanlara yardım eder ve elimden geldiğince insanlara yardımcı olurum..Sonuçta bu oyunu hala oynuyorum

  Peki sen ve kıyamet admin gibi oyuncular napiyor?

  Kendi oyunu oynamadığı gibi birde oyunu oynayan insanların konusuna trolce şeyler yazıp propaganda yapıp oyuna nefret kusup gidiyor oyununa dair fikrin varsa bunu güncelleme ve fikir havuzuna açarsın ve dile getirirsin kimsenin özel konusunu işgal etmeye yada başka konuları işgal edip trolce saçma sapan mesajlar atmaya kimsenin hakkı yoktur.


  Bu arada soruna cevap vereyim bann aldığını buradan öğrendim :) Hiçbir takım üyesi bana özel mesaj atip 'MİNERAL' i bannladık gibi birşey söylemedi paranoyaklarınızdan kurtulun lütfen :)

  [​IMG]

  Yan hesabınızla gelip, yasak olduğu taktirde tekrardan ceza süreniz bitmeden, moda karşı gemişsiniz..

  :)

  Hayaligenç adminimden adalet istemişsiniz?

  Öncelikle hayaligenç adminimize 'MİNERAL' isimli üye kimdir onu bi göstermek isterim

  [​IMG]

  Tüm konulara alakasiz 'TROL' ve oyundan soğutucu konunun amacını saptirici mesajlar atan bir kişidir.

  Yardım isteyen insanlara 'Üyelere' Böyle mesajlar atmaktadir.

  [​IMG]
  Buda bugün cezasi biter bitmez tekrardan konuyla alakası olmayan konunun amacını sapitan insanların konularını trolleyen cevaplarından birtanesi :)

  [​IMG]

  Bunlar da yan hesabınızla attığınız bir kaç mesaj.

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  2020 Yılında yan hesabınızla konu dişi mesaj atıp üstelik yan hesabınızla yazdığınız için ceza yemişsiniz :)

  [​IMG]
  Daha sonra cezayi yedikten üşenmeyip tekrardan yan hesabınızla gelmiş ve ondan da ceza yemişsiniz :)
  [​IMG]

  Buda yetmemiş tekrardan yan hesabinizla gelmiş tekrardan konuş dişi anlamsız şeyler yazıp yine ceza yemişsiniz :)

  [​IMG]

  Öncelikle hayaligenç adminden özürdiliyorum :) Ben Beni kendisi de tanır takim da tanır elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya ve insanların konularına elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum, Fakat bu arkadaşın sürekli beni konulara alıntılayıp hakkımda birşeyler söylemesine ve insanların konularına 'TROLCE' saçma sapan şeyler yazmasına çok SIKILDIM!

  Bu arkadaş forum kurallarını açık ara ihlal etmekte ve hala büyük bir öfke ve kin ila insanlara saldırıp yan hesaplarla oyuncuları kışkırtmakta, ben bu arkadaşa daha hiçbir şekilde muhattap olup cevap verme eğilimine bile girmeyeceğim.

  Fakat arkadaşın gerek mesajları gerek 'TROL' cevapları gerekse konuları sabote edişleri gerekse yeni başlayan oyunculara yardım edeceğine dalga geçtiği mesajları gerek yan hesapları hepsi ortada bu mesajları hayaligenç adminden adalet istemiş ya onun için attim kendisi de görsün nasıl birisi ile muhattap oluyor.

  Ben hiçbir zaman admin yada mod yalakası olmadım eğer şuanda bu oyunu oynuyor ve bu ortamda isem bunun kurallarına uyarım
  Oynamadığım oyunun forumuna ise girmem zaten
  Amacım insanlara yardım etmek ve güzel bir ortam kurup oyundan keyif almak
  Geçmişte bazı modların adminlerin beni ve arkadaşlarımı chatte geri sayımla 5-4-3-2-1 diyerek bannlayıp üstüne dalga geçtiği de olmuştur, bunların hepsinin ss'si kanıtı vardır

  Fakat ben bunların suçunu başka adminden yada moddan çıkaramam geçmiş geçmişte kalmıştır geçmişte bana öyle şeyler yapan mod cm yada adminler için neden hayaligenç yargu yada bir başka modu suçluyim?

  Ama siz bu geçmiş kafasından bir türlü kurtulamıyorsunuz işte bu adamlar yada kadınlar her kimse bilmiyorum burada gönüllü olarak çalışan bize yardım eden insanlar

  Değerini bilin.
  Saygılarımla iyi Forumlar..

  Hayaligenç admin tekrardan özürdiliyorum biraz doldum isterseniz daha sonra mesajları silebilirsiniz :)


  Ve mineral sana da gelirsem yukarıda oyuncu görüşü falan filan birşeyler demişsin
  Senin oyunu oynamadığın oyuncu görüşünü belirtmediğin tek amacın konulara boş anlamsız saçma ve 'TROLCE' şeyler yazdığın apaçık ortada kendini fikirlerini güzelce sunan ve bunları usulce edeplice insanlara ileten biri olarak görme lütfen :)

  Bann alıyorsun daha bannin biter bitmez tekrardan tartışma ortamı yaratıp tekrardan insanlara bulaşıyorsun bu huyundan bi vaz geç :) kendine zarar sifirdan başla birşeylere gerçi ben adminlerin yerinde olsam seni bu forumda 1 dakka bile tutmam o ayrı da sana yine iyi niyetli davranıyorlar su mesajlarına yan hesaplarına

  Hala adalet bekliyorsun komik Önceki konularda 'YARGU' moda nasil hakaretler ettiğini hala seni cezalandırmayıp sadace uslubunu düzelt dediğini unuttun galiba :)

  Bak eski modlar hiç bu kadar uğraşmazdı

  ''iyi tatiller!'' diyip bannlardı :) O zamanda olsaydın keşke eskiler bilir :)
   
  Son düzenlenen: 13 Ağustos 2021
 17. Mineral

  Mineral User

  Siz acemi birisiniz bu oyunun yönetim hiyerarşi ve işleyiş tarzını iyi bilen biriyle dünki oyuncuları karıştırıyorsun bu 1.2.si Benim diğer oyuncularla nasıl iletişim kurduğum seni ilgilendirmez.Bu görev oyun yöneticilerin görevidir.Uyariyi onlar yapar.3. Şu bann atıldıktan sonra olanları görmek için tabiki 2. Hesaptan oyuna girmem gerekir.Aksi halde olup bitenden bi haber oluruz.Son olarakta çok hırs yapma derim herkes olup biteni görüyor.Boş yere kendini savunuyor ve itibar alma çabasına giriyorsun.Arkadaslar forumu takip ediyor ve bana gülerek anlatıyorlar.Uğraşma şununla diyorlar.Her ne şekilde ifade kullanırsan kullan sana cevap verip meşhur etmeyecegim seni bundan sonra:D.
   
 18. Kendi halinde oynayan insanlara yardımcı olmayi seven siradan biriyim meşhur olma itibar alma gibi bir niyetim hiç olmadi hiç olmucak :)

  İyi forumlar diliyorum sana
   
 19. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Banınızın kalkmasına rağmen hala girerek burada farklı amaçlar gütmektesiniz. Sizi bir diğer konuda gün içinde uyardım eğer gelecek mesajlarınızda konu içeriğinden bağımsız olarak, alay ve dalga amaçlı oyunculara cevap verirseniz ve mesaj sayısı kasmak amaçlı oyuncularla münakaşaya girerek bu tutuma devam ederseniz tüm hesaplarınızı sınırsız kapatacağım.

  Davul yerine koyan olursa kendini acımadan tokmak oluruz denir. Eğer sizin amacınız burada yardımcı olmak yerine konularda olay çıkarmaksa gereken tüm işlemi yaparım. Eğer burada görevli bensem asayiş ve dirlik benden sorumludur tıpkı diğer arkadaşlarım gibi.

  Konuyu uzatmamanız ve bu mesaja cevap vermemenizi talep ediyorum. Son ikazımızdır size.

  İyi Forumlar.
   
  MüminPehlivan ve Dontforgetme bunu beğendi.
 20. Benim hesaba oyunda benden başkası giremez .Şahsım adına da kimse burada öngörüde bulunmasin cūret edenlerinde keserim kulaklarını tabi yargu kulaklarımı kesmeden önce.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Eylül 2021

Sayfayı Paylaş