Hermes Oranı Artmalı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 14 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hermes 2019 yılında oyunda bir etkinlikte geldi millet 200 bin uridiuma etkinlik şeyi alıp fulledi hermeslerini,

Daha sonra hermesi delta kapısına entegre ettiler ne bir şans mevcut ne birşey sadece düşme şansı var yazıyor tıpkı cyborg nimesis hammerclawn gemileri gibi,

Kimisi 4 milyona yaptım fulledim diyor kimisi 5 milyona

Ben şunu demek istiyorum bu oyunda etkinlikte dp lik mega mayın, gibi çok önemli şeylerde geldi, bunlar daha sonra agustus etkinliğinde akik yongasıyla elde edilebilir oldu

Peki aynı şeyi neden hermes için yapmıyorlar?

Yada en azından %25 şans ile düşmesini sağlıyoruz demek gerçekten çok mu zor? Gerçekten merak ediyorum..

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yaşadığınız sorunu anlayabiliyorum. Bizlerde bir oyuncu olarak 2m üstü uridium ile fulledik. Hermes oyun içerisinde istisnai bir tasarımdır ve bunu özel kılan nedende bu sebeptir.

Oranlar konusunda yükselse gerçekten güzel olur. Ama DO Politikası gereği bizlerin bunlara müdahale şansı olmuyor. Dilerseniz Güncelleme ve Fikir Havuzuna konu açarak bunun İndeks kısmına eklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede bir değerlendirmeye tabi tutulabilir. :)

Yeni gelen üst limit sınırından sonra sanıyorum ki ilerleyen süreçte hermes daha fazla elde edilebilir. :)
    İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. bence böyle iyi artmamalı

4. ateistkeci

ateistkeci User

Artık en fazla %75 bekleme oranı olacak yani Triskelion+Çift bekleme desteği maksimuma ulaşılıyor, Hermes'in şu an bir değeri kalmadı

5. O konuda da haklısın ama yinede triskelon+ güçlendiricileri olmayanların işine yarayabilir diye düşünmekteyim

6. Aslında mantıklı olan da buydu sonuçta adı üstünde bekleme süresinde azalma ile yeteneğin süresini 0'a indirmek biraz mantık dışı kalıyordu, buna bir limit gelmesi kaçınılmazdı ama üst ekibin her zamanki sorumsuz tutumu yüzünden ortada çöpe giden onlarca insanın emeği var. En başında yeni roketatarları duyururken insanlara bunu açıklamaları gerekirdi, yine erken davrananlar kastı kasacağını kasamayan benim gibilere sağlık olsun...

7. -333-

-333- User

hee bende bende olmayan herşeyi istiyorum alamadığım ne varsa koysunlar dükkana alalım krediyle.

8. Kardeşim senin beynin de ciddi sıkıntılar var ben senle dalga geçmekten sıkıldım sen kendini rezil etmekten sıkılmadın, ondan sonra moderatörler diyo kimseyle tartışma ortamı yaratmayın vs 1 senedir daha bu forumda 1 kere bile ceza yemedim,

Sürekli insanların konusuna saçma sapan mesajlar atıyorsun tıpkı şimdi attığın gibi

eğer algı problemin varsa git kendine beyin al ben krediyle olsun diye birşey mi söyledim?

En azından % belli bir oran belirtilsin dedim artık şu yazıları başka organlarınla okumak yerine gözlerinle oku..

Ve modlardan rica ediyorum bu vasifsiz trol lütfen konularıma cevap yazmasın. gereken ceza verilsin

Saygilarimla..

9. -333-

-333- User

bana görede seini konun saçma bunun kararını vermek sana bana düşmez benim konuma yazma vs gibi bir lüxe sahip değiliz ben normal görüşümü yazdım rahatsız oluyorsan açma konu..benim yanıtım senin konundan saçma olduğunu düşünmüyorum terbiyeli ol hitap şeklini değiştir.sen benle alay ettiğini dü-şünüyor olabilirsin o senin bakış açın kimse benle alay edemez eden kendisiyle alay eder.

10. Benim senle alay etmeme gerek yok sen kendi kendinle alay ediyorsun 50 yaşında olduğunu söylüyorsun ama 10 yaşında ki bir çocuğun bile yapmayacağı davranışlar sergiliyorsun, 210 mesajının 200'ü hep konuyla alakasız saçma sapan komiklikler şakacıklar yaptığını zannettiğin konuyla alakalı olmayan mesajlar,

Sen sadece benim değil kimsenin konusunu bozmaya, tartışma ortamı yaratmaya sahip değilsin, kimse sana bu hakkı ve yetkiyi vermez,

Evet konu üzerinde istediğin konuya istediğin mesajı yazabilirsin, ama forum kurallarına uyman gerek, kimsenin konusunu saçma mesajlarınla bozamazsın?

İstiyorsan 210 küsür mesajının hepsini buraya görsel olarak atayim nasıl mesajlar atmışsın?

Öyle fake hesaplarla gelip profil resimsiz saçma sapan nicknelerle saçma sapan mesajlar atmayı kim yetkisini veriyor sana?

heee bende hereşy krediyle olsun istiyorum''

Attiğin mesaj mesaj değil 3 yaşında ki çocuk atmaz

Biz burada sanki hermes driodi kredi ile olsun 10 bin uridiuma satilsin diyoruz,

Aynı saçma mesajı bir başka konuya daha atmışsın,

İstediğin kadar boş yap konulara saçma sapan mesajlar ver sadece kendini yorduğunla kalırsın, boş bir insansın, gerekli yerlere raporladım oradan sonuç gelmezsede supportta kadar başvurucam attiğin '-10 iq lu süper mesajlarını''

Hadi kal sağlıcakla.

Keşke bir mod senin attiğin şu mesajlara az birşey baksa incelese,

11. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Uzun bir süredir inceliyorum sizlerin cevaplarınızı ama gördüğüm kadarı ile konu içeriklerine yardımcı olmaktan çok sulandırma veya sabote ederek amacı dışına çıkararak tartışma ortamı yaratıyorsunuz. Görüşleriniz ve fikirleriniz için bireysel konu açarak sohbet kısmında veya yaşadığınız sorunla alakalı yerde konuşabilirsiniz yada belirtebilirsiniz.

Eğer bu şekilde karşılaşmaya devam edersem gereken uyarıları vermek durumunda kalacağım. Lütfen tekrarlamayınız.

@Dontforgetme umarım gerekli uyarıları sizlerde üzerinize alınmışsınızdır.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 14 Temmuz 2021
  12. -333-

-333- User

anlamadım nedemek istediniz açılmış konuya fikrimi söylememin nesi yanlış başka konu açmam neden icap etsin ..ayrıca burada yapılan hakaretleri göremiyormusun yoksa görmekmi istemiyorsun anlamadım hepsini tek tek yazmama gerek yok sadece ben şimdi size senin beynin de ciddi sıkıntılar var demem doğru olurmu sen bunları görme git direk benden alıntı yap gazel anlat yoksa akraban felanmı öyle ise bilelim nezamandan berli adam kayırır oldun yargusuz yargu.nerede hayali genç görmüyorsunuz bunları yoksa sizdemi adam kayırır oldunuz yazık ya gerçekten yazık ...

13. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Adam kayırdığımız yok. Gereken her yere uyarıyı verdik ama görüyorum ki uyarı aldığınız vakitte diğer oyuncularımıza yaptığınız gibi kinden gözünüz dönüyor ve saydırmaya başlıyorsunuz. Uzatmanın manası yok.

İyi Forumlar.

14. Zan-zun

Zan-zun User

su foruma bakiyorum sanki oynadimiz oyun 4 4 luk gibi temiz hile yok sanki
    bir gorende tertemiz oyun sanar birde sunlarin savunma sekiline bakiyorum sanki oyuncu dovecek gibi yazilar yaziyot

kardesim birde hatanizi kabul edin ya oyuncuya kavga eder gibi yazmayin

15. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Dinliyorum sorununuzu?

Ne güzel değil mi, oyunda hata var diyerek buradaki takıma istediğiniz gibi saydırın o da yetmez oyuncularla kavga edin sonra uyarı verilince veya hoşgörülü yaklaşım fayda etmeyince azarlıyor, kavga ediyor vs. oluyoruz.

Oyunun tertemiz olmaması bizlere veya oyunculara hakaret yaklaşım hakkını vermez sizlere.

Eğer bir şikayetiniz varsa Support Ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR
    SSS:Support'a Resim Gönderme | DarkOrbit TR
    Support Video Gönderimi Hakkında S.S.S. | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.

16. Mineral

Mineral User

Bende acïdïm tek gözü kalanlara:DGõnūllū uzay yargu personeli olmak bõyle birşey olsa gerek.

Son düzenlenen: 15 Temmuz 2021
  17. Mesajını şikayet ettim, tartişma ortamı yaratmaya devam et yargu modun dediği gibi nasıl nefret dolu olmuşsanız kinden gözünüz dönmüş raporladım mesajını

Yargu modum ben üstüme düşeni aldım zaten, zaten ben bu şahıslarla muhattap olmuyorum tartışma ortamı yaratmamak için forum kuralları gereğince, sizin ve diğer modların uyarısınca elimden gelen tek şey şikıayet etmek kalır, fakat dünkü uyarınızdan sonra tek birşey bile yazmadım, ama hala bazı mineral ekısikıliği yaşayan şahislarin acisi geçmemiş yada mesajınızı ciddiye almamış ki hala konulara trolce dalga geçer çe mesajlar atıp

tekı gözlü mek gözlü yargunun yalakası gibi yorumlar yapıyorlar siz istediğiniz kadar uyarın sanırım düzelmicekıler işinize karışmak istemem ama bu hakaretlerin sallamamaların ve trol cevapların sonu nereye kadar gidecek modum, beni kendi yerinize koyun sadece :)

Saygilarimla...(mesajlarımı inceleyebilirsiniz)

Dünki uyarılarınızdan kimse birşey anlamamış sanırım

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla uyarılarımız bir kulaktan girip diğer kulaktan çıkıyor. Geçmiş mesajlarınızı incelediğimde gerekli cevaplar ve yapılması gerekenleri zaten görüyorum.

Artık uyarının bir anlamı kalmadığı belli. @Dontforgetme sizlerin dışında gerekli şikayetleri de gördüm. Ricam artık sizin de bu konuyu uzatmamanız.

İyi Forumlar.

19. Siz öyle diyorsanız öyle olsun modum, benim için konu kapanmıştır

Fakat sizin yanınızda söylüyorum bu iki şahis tekrardan benim konularıma yada başka kişilerinin konularına konuyla alakasız saçma sapan şeyler yazıp milleti trollemeye çalışırsa ben yine üstüme düşen raporlamayı yaparım artık tüm bu uyarılarınıza rağmen hala gelip burada bana yada size laf söyleyecek olmazlar umarım,

saygilarimla..

20. Mineral

Mineral User

Sen õnce dont nickiyle başlayan yarım gözlü emirinin 333 nikli oyuncuya nasıl hakaretler ediyor onun yorumunu yap gönüllü uzay çalisani:D Beni veya herhangibir oyuncuyu tehdit etmen senin zararına olur uyarmadı deme cürmü kadar gücü olan uzay moderatöru.

Yazışmaların resmini al.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Temmuz 2021
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.