Hermes Oranı Artmalı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 14 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. -333-

  -333- User

  bakıyorum pek bi şefkatlisin yargu hayırdır aranıdaki ilişki eğer adam kayırma değilse neden onca hakarete karşın bana tek gözlü vitaminsize ban vermiyonda bana veriyon.eğer benim ağzımı bozmamı bekliyorsan çok beklersin ben daha birine küfür etmedim bugüne kadar boşa bekleme.diğer sizlerin dışında gerekli şikayetleri gördünde bizimkini neden görmedin neden gereğini yapmadın..yargu efendi kendini biğşey sanma altı üstü forumda görevli bir modsun adil ol adaletli ol bide yargu adını almışsın ayıp ayıp bende adalet memnun oldum.seni bu ülkenin başında düşünemiyorum hani bir laf vardır tam hatırlayamadım bilmem kimi kral yapmışlarda önce kendi babasınımı asmış bişeyle yapmış.sen bu ülkenin başında olsan düşünemiyorum nefes alanı asarsın anim allah yazık vall yazık bu ülke asla düzelmez bi forumda adil olmayan bu insanlar yarın birgün ülke yönetiminde söz sahibi olsalar nicedir halimiz nice..unutma bu forumdan nice atabeyler maviler geldi geçti biz hala burdayız bak birzamanlar senin gibi asıp kesen sözüm ona forum paşaları şimdi burada user olarak adalet arıyor.birzamanlar kimkimdir takım sayfasının dibi görünmezdi şimdi hepi topu kaç kişi kaldınız unutma keser döner sap döner gün gelir hesap döner..ama sende kabahat yok kabahat liderinizde hayali genç bunları görmüyormu neden göz yumuyor ahh ebrar ahh sendemi düzene uydun adaleti unuttun.tüm mesajların resmi var merak etme bunuda resimleyecem..
  diyorsun numaradan 11 numaralı mesaja sonradan düzenle diyip @Dontforgetme[/USER] umarım gerekli uyarıları sizlerde üzerinize alınmışsınızdır. diye ekleme yaptığını hiçte anlamadık bellide olmuoyr resmi var hepsinin YARGU, Çarşamba 19:49 mesaja cevap yaz sonra ben neden tek taraflı işlem yapıyorsun diyincede Son düzenlenen: Çarşamba 21:15 te ekleme yap umarım sende üzerine düşeni almışsın bilmem kim..şiracının şahidi bozacı adam kayırma yok yok canım hiç olurmu..sanmaki bu dünyanın birde altı yok bunların hesabını vermeyecem sanma sanal alemdir diyip yap sen adaletsizliğini 2 elim yakana yapıştığında görecem ben seni yargu efendi.hadi şimdi oku bunuda banla bidaha egolarını tatmin et sen devam et böyle adaletsizliğe kendine yakışanı yap.hayde sen uzatma şimdi madem uzatmaya gerek yok uzatma..buton senin elinin altında ya yetki sende ya kralsın padişahsın ya sen.hayde.
   
 2. Mineral

  Mineral User

  Bu platform öğrenci öğretmen arenasına döndü, kim öğrenci kim öğretmen onunda karıştırıldığı ortamdan sıkıldık.Hadi size bye bye.
   
 3. YARGU

  YARGU Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Mesela mesaj geçmişlerinize bakıyorum biriniz arkadaşlarınıza yardımcı olurken diğeriniz haterlik yaparak insanları aşağılama ve alttan laf vurumu yapıyor. En güzel örneği şuanda isim vermek yerine şuradaki aşağılayıcı cümlenizi tekrar okuyun.

  Benim beklediğim tek şey forumu forum kurallarına göre kullanmanız. Küfür edip etmemek sizin toplum içindeki aldığınız eğitim ve kültür derecesini göstermektedir. Bende öğretmen değilim ki size bunun eğitimini veya doğruluğunu yanlışlığını göstereyim.

  Ben kendimi birşey sanmıyorum. Görevim dirlik ve esenliği sağlamak.

  Madem gerçek hayatta baz alarak bir örnek veriyoruz. Şu konuda sizi temin ederim ki bu ülkede sizden daha fazla yetkim ve söz hakkım bulunmaktadır. Gerçek hayatta da 'Yavuz Hırsızlık' yapan tüm kişi veya gruplara gereken yaptırımları uygulamaktayım. Adalet tokmağı suçlulara döndüğünde genelde duyduğumuz hep aynı cümlelerdir. Şaşmaz!

  Ben Atabey olduğumu iddia etmiyorum. Burada çivi çakmaya da niyetim yok. Gelen geçer giden gider bu devran sürekli devam eder. Ben geçmişe bakıp feyz alırım ama tokmağı hak edene de acımam indiririm. Burada paşalık veya keserle alakası yok bu işin. Bu tartışmaları ilk kimin başlattığı ilk kimlerin hakaret ettiği ve kimlerin yorumlarla konuları sabote ettiğini uzun süredir takip ettim. Şuan da bin dereden su getirseniz de geçmişten günümüze burada olmuş olsanız da bu sizin yaptığınız halk arasında 'Cin gözlülük' tabirini değiştirmez. Evet burada olabilirsiniz. Umarım da hep burada olursunuz. Biz bir kervanız gelip geçeriz ama dünya malı dünyada kalır derler.

  Tabiki resimleyebilirsiniz. Takım Liderimizi geçmişten tanımanız veya bilmeniz veya her neyse bu sizin haksızlığınıza kılıf olmaz. Eğer bir hatam varsa zaten Liderimden gereken uyarıları alırım. Ama şu pozisyonunuza baktığımda siz ve bir iki kişinin hergün forum oyuncularımızdan rahatsızlık raporlarınızı görüyorum. Hadi ben adaletin tokmağını doğru vuramıyorum bu kadar oyuncu sizlerin yaptıklarınızı raporlarken de mi iftira atıyor gözlerimizin gördüğüne?

  Şu konuda sizi temin edebilirim daha BİGPOİNT Forumlarına üyeliğiniz bulunmaz iken on yıllarca öncesinde ben BİGPOİNT Forumlarında görevliydim. Burada hangi mesajın değiştiğini ne zaman ne şekilde ve nerelere eklendiğini çok iyi bilmekteyim. Neden orada düzenleme yaptığım hesabını size verecek değilim tabiki. :)

  Vallahi sizin eliniz benim yakama yapışana kadar sizin burada yaktığınız canlar banlattığınız insanlar ve sabote ederek doğru bilgilere ulaşmasına engel olduğunuz insanların elleri sizin yakanızdan inerse gelip yapışırsınız. Hani hak hukuk diyorsunuz ya size bir tecrübe vereyim; nerede hak hukuk düzeni bağıra bağıra çağıra çağıra inim inim inleyerek dile getiren bir insan görsem hiç şaşmaz orada bozgunculuk, düzensizlik, adaletsizlik, menfaat ve nice türlü iğrenç durumları gördüm. Siz ne kadar inim inim inleseniz de burada Takım Liderine de laf atsanız oyunculara da laf atsanız yanınıza destekçi çekmeye çalışsanız da, haksız olduğunuz durumlara kılıfta bulmaya kalksanız görünen köy kılavuz istemiyor.

  Ben ego kasmıyorum. 1 Gün uyarı verdim size raporlama butonu rahatladı inanır mısınız?

  Hoşçakalın.

  İyi Forumlar.
   
  markhumor.q ve Dontforgetme bunu beğendi.
 4. smoonrise

  smoonrise User

  Zamanında değerini ve etkisini merkezin bile fark edemediği ve hemen bir önlem ile kapıdan çıkan bir envanter haline getirdiği hermes için bende daha kolay elde edilme imkanı olması tarafındayım .
  Hermesi etkinlik ile getirip gayet kolay etkinlik bileti ile verip sonra değeri anlaşılınca bu şekilde sanki biz bilerek yaptık bak tavrı ile zorlaştırıp vermeleri son derece anlamsız fakat bu bir ilk mi oyunda asla hayır devamı gelir mi elbette gelir bir örnekte daha ekleyim belki muhalif olan olur diye aynısını etkinlik ile özellikle botçuların kastığı bir etkinlik ile tyrannos verdi sonra kıymetini anlayıp önce para satıp sonra başka etkinliklere dahil edip duble maduriyet yaptı
  Sözün özüne gelirsek eğer hermes elde etme kapıdan yada etkinlik v.s ile kolaylaştırılmalı . ( paymet ile satmak değil kolaylaştırmak )
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 5. Yargu Sana verilen yetkiyi kulllanırken kimseleri incitmemen gerektiğini oğrenmedin mi, tokmagı istediğime vururum demişsin burada oyuncuları davul, kendini davulcu yerine koymuşsun.Senden davulcu olur ama oyunculardan herne sebebten olursa olsun davul olmaz.
   
 6. YARGU

  YARGU Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Görüyorum ki Mineral hızını alamamışsın ve yan hesaptan gelmişsin. Önce bir cezanın bitmesini bekle sonra düşünce ve fikirlerini değerlendirmeye alalım. :)

  İyi Forumlar.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş