Kurallar Hesap Çalınması Hakkında Bilgilendirme

Konusu 'Kurallar' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. hayaligenc

  hayaligenc User

  Merhaba Arkadaşlar,

  Hesap çalınmaları ile ilgili olarak sizlere ufak bir bilgi vermek isterim.

  Genel İşletme Şartları Madde 9'un 3. Bendinin 1. Fıkrasına göre; kullanıcılar(yani sizler), tüm umuma kapalı hesap ve erişim verilerini (oturum açma bilgileri, şifre, kullanıcı adı vb.) katı şekilde üçüncü şahıslardan gizli tutacağını taahhüt eder. Buna arkadaş, aile, klan üyesi vb. bütün tanıdıklar dahildir.

  Yine Genel İşletme Şartları 9. maddenin 3. bendinin 3. fıkrasına göre böyle bir durumda Bigpoint hesabı kapalı tutma hakkını kendisinde saklı tutar. ( bu hesapları kapatacağımız anlamına gelmez, gerektiği durumlarda hesapları süreli ya da süresiz bir şekilde kapatlı tutma hakkımızın olduğunun bir göstergesidir).

  GİŞ madde 9, 3. bendinin 4. fıkrasına göre ise kullanıcılar, hesaplarını üçüncü bir kişiye satmaya/devretmeye vb. hak sahibi değildir. Böyle durumlarda Bigpoint diğer maddeleri ve oyun kuralları uygulamakla yükümlüdür.

  Hesabınızın herhangi bir nedenle bir başkasının eline geçmesi durumunda Bigpoint hesapları alıp kişiye geri vermemektedir. Yani hesap sahibi değişikliği yapılmamaktadır. Hesaba ait bütün yükümlülük ve güvenliğini sağlamak kullanıcının yani oyuncunun sorumluluğundadır.

  Bigpoint Ekibiniz,
   
  Son düzenlenen: 8 Ağustos 2021
  .Master., _ALPHA_, Manitu ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.