Destek Hesapların başka sunuculara aktarılabilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve God.Of.Deat tarafından 6 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Türkiye sunucularındaki hesaplarınızın başka sunuculara aktarılmasını ister miydiniz?

1. Tabi,neden olmasın.

77,6%
  2. Hayır,istemezdim.

22,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar daha önce açtığım etkinlik anketi bir nebze olsun fikir yansıtıyor olsa da etkinlikle filan bu sorun çözülecek gibi durmuyor.Bu sunucuların da düzeleceği yok o nedenle oyuncular olarak radikal kararlar almak zorundayız.Bu konuda fikri olan herkesin ayrı bir konu açarak destek talep etmesini sizlerden rica ediyorum.

2. Themis.

Themis. Guest

merhaba,

Öncelikle Bölüm Kuralları gereği süreli anket açamazsınız, bu seferlik bu konunuzda ve bundan önceki konunuzun düzenlemesini yaptım, lütfen tekrarlamayınız.

Konunuzu İndex'e ekledim, gerekli desteği aldığı sürece önerinizi raporlarımıza ekleyeceğiz..

İyi forumlar.

God.Of.Deat bunu beğendi.
  3. -İDALI-

-İDALI- User

Gemiyi sadece TP ŞP ile aktarsınlar sıfır donanın sıfır uri sıfır cephane ile geçmeme izin verseler dakika durmam TR serverında (üzerine para bile veririm). Anında Global avrupa serverlarından birine geçerim. Bir problem çıkınca çok kısa sürede çözüleceğini bilirim en azından. TR sunucuları yıllardır üvey evlat durumunda. özellikle sorunlu olduğumuz şu birkaç aydır avrupa serverlarına da göz atıyorum sorunsuz çalışıyor.

Vitamin bunu beğendi.
  4. Vitamin

Vitamin User

Kesinlike katılıyorum aktarma ımkanımız olsa 1 sanıye bıle durmam

5. 34KAAN34

34KAAN34 User

Hiç kimse size bulunduğunuz yerdeki hesapları zorla açtırıp oynatmadı. Memnun değilseniz istediğiniz yerde hesap açıp orada oynayabilirsiniz. Şimdi siz emek di, zaman dı vs. diyerek ajitasyon da yaparsınız. Gitmek istediğiniz yerdeki sizin alt sıranız da kalacak olan oyuncunun emeği, zamanı ne olacak ? Sıralamada ilerlemek, rütbede ilerlemek için harcadığı çaba ve gayret ne olacak ? Beyzadelerin gönlü öyle istiyor diye çöp. Çok istiyorsanız açarsınız yeni hesap, kasarsınız en baştan. Hiç kimse sizi bulunduğunuz yerde kalmaya zorlamıyor.

6. -İDALI-

-İDALI- User

Burdaki cevaplar oyundaki sorunlara pasif agresif bir tepkidir. Keşke bunu anlabilseydiniz. İnsanlar neden bulundukları serverı arkadaşlarını bırakıp gitmek istesin. Fakat oyun oynanamadığı için herşeyi göze alıp giderdim. Gemimde 60 milyon x4 20 milyon uri var. Full+full. Fakat bunları kullanamadıktan sonra ne anlamı var isterse sonsuz olsun. Diyorum ki istersen bunların hepsini al ama bana oynayabi,leceğim bir oyun ver. Bu istediğim de gayet insani bir istek. Bunun olma ihtimali şu anda yok fakat birinin bunu istemesi bile oyun şirketine çok şey anlam ifade etmeli. Fakat öyle bir şirket de yok. Oyun sıralaması demişsin de zaten server birleştirmelerinde oyun sıralaması altüst olup yeniden düzenlendi. O zaman kimsenin emeğine yazık olmadı.

7. 34KAAN34

34KAAN34 User

60 Milyon x4 le 20 milyon Uridyum el emeğin göz nurundur kesinlikle. Server birleşimi DO nun oyuncuların keyfine göre değil, ekonomik olarak gerçekleştirdiği bir karar. Anlamadığım neden sadece sizin fikirleriniz doğrultusunda yorum yapmak zorunda olduğumuz. Benim fikrim ve düşüncem 60 milyon x4 ve 20 milyon uridyuma sahip bir hesabın sunucular arası transfer olmasını istemeyişim. Hiç bir yerde bir hesap tek sunucu üzerinde olacak yazmıyor. Sunucu seçiminden aynı hesap üzerinden istediğin sunucuyu zaten seçebiliyorsun. Sol üst köşede ev işaretinin yanındaki dünya işaretine bas ve seçimini yap. Bu kadar basit. 60 miyon x4 ve 20 milyon uridyum yapacak bilgi birikimi ile yeni sunucunda da çok kısa sürede gelişirsin zaten. Sözün özü ben sunucular arası değişime karşıyım. Her sunucunun kendi dinamiklerine göre hesapların gelişiminden yanayım. Başka sunucular üzerinde rahatça gelişen hesapların, gelişimin zor olduğu sunuculara keyfi olarak aktarılmasını istemiyorum. Konuyu açan arkadaşımın fikrine saygı duyduğum için ben de kendi fikrimi bu konu başlığı altında dile getirdim. Konuyu açan arkadaşıma fikirlerimizi yazabilecek ve bu konu hakkında oy kullanabileceğimiz şekilde konu açtığı için teşekkür ederim.

8. -İDALI-

-İDALI- User

10 yıldan uzun süredir bu oyunu oynuyorum. Ve oyunun dinamiklerine gayet hakimim. Nasıl uri kasılacağını da nasıl x4 kasılacağınıda. Bilmiyorsan sana da öğretirim (hatta bu konudaki ipuçlarını detaylıca yazdığım forum konularım da var) Benim bir oyuncu olarak tek talebim düzgün çalışan bir sunucuda oyun oynamak istemem. Bir oyuncu olarak gayet yerinde bir istek. Bunu şirket karşılayamıyorsa veya şirketin bilançosuna uygun değilse serverı isterse kapatabilir. Buna kimsenin itirazı olmaz. Ama bize yapılan muamele öldürmeyip süründürmek. Server değişimini istemek burada temsili bir konudur. Bu hak tanındı diye kimse koşa koşa değiştirmez. Fakat dile getirilmesi insanların ne kadar bunaldığını gösterir. Sıralamanın birkaç kişi değişmesi emin ol kimsenin umrunda olmayacaktır. Sayılara tapanlar varsa onu bilemem. Ben oyun keyfime bakarım. Oyunun dinamiklerini bilene oyundan oynarken zevk alana gemi yapmak zor değil. Ama oyunu oynayamamak işkence. Bu başlıkta da tamamen varsayımsal birşeyden bahsediliyor neden bu kadar canınızı sıkıyor anlamıyorum.

Son düzenlenen: 7 Nisan 2020
  9. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Fikirlerinizi saygı çerçevesinde tartışıyorken durum birden sevimsizleşmeye başladı gibi, bu noktada sizleri uyarmak durumunda kalıyorum. Lütfen tartışmayı sonlandırınız. İkinize de uyarı notumu düşüyorum, tekrarında forumdan uzaklaştırılabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Themis. bunu beğendi.
  10. Üzgünüm ama ben katılmıyorum çünkü boş bir serverde açık arttırmadan istediğimizi alıp rahat rahat cubi dönüp pala toplayıp kısa sürede full+full olup sonra istediğimiz servere gidersek pek adil olmaz anladığım kadarıyla sizin niyetiniz bu değil ancak bu şekilde kötüye kullanan çok olur

11. -333-

-333- User

neticede en başta sunucu seçme hakkı tanınıyor iyi araştırıp seçersin olur biter bir ikinci hak tanınması mantıksız olur.

34KAAN34 bunu beğendi.
  12. Bilmem farkında mısın,ama %60'ının bot olduğu bir sunucuda emeğimizle oynamaya çalışıyoruz ancak oyuna dahi bağlanamıyoruz.Bot arkadaşlar bu sorundan tabi ki etkilenmiyorlar.Sizin düşüncenize dönersek pala toplayıp cubi dönerek full+full olan adam kendi emeğiyle fullenmiştir.Bu adamı hangi sunucuya koyarsanız koyun yine emeği ile fullenir.Bot oyuncularının emeksiz full+full olmaları haksızlık olmuyor da kendisi oynayan adamın pala toplayıp,cubikon dönüp full+full olması sorun oluyor öyle mi? Ben bu halimle olduğu gibi geçmek istemem tabi ki belirli şartlarda gerek ŞP,TP 0 lanması veya başka bir koşul ile geçmek isterim.Siz oyun oynayarak fullenen adamların haksızlık oluşturacağını düşündüğünüz sürece sunucuya bağlanıyor sayfasıyla karşı karşıya kalmaya devam edeceksiniz...
    Dip Not:Tabi ki boş sunuculardan geçişe karşıyım.Oyunun oynanamadığı sorunlu sunuculardan tek geçiş hakkı verilmesinin avantaj oluşturacak yönü yoktur.Oyuna giremediğin serverde hangi credi veya uridiumu kasacaksın da açık arttırmada teklif vereceksin?

Bu sunucuyu seçtiğimde sene 2010'du 10 sene sonra oyun bu hale gelecektir diye bir koşula da imza atmadım.Görüşünüzün konuyla uzaktan yakından alakası yok.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Nisan 2020
  13. tikiçocuq

tikiçocuq User

sana radikal karar almnada yardımcı olayım kapat oyununu oynama ne münasebet server değişecekmişsin kötü niyetli klanlar klanca server server gezsin bütün serverların düzenini bozsun olmaz öyle server değişme böyle fikirlerin aklına gelmesini evde kalmana karantinada olmana bağlıyorum gereksiz konu :)

34KAAN34 bunu beğendi.
  14. Kardeşim ya Türkçen bozuk ya da doğuştan bir hastalığın var.Bak şimdi senin anlayacağın dilden konuyu özetleyeyim:
    -Server gezme diye bir şey yok,sorunlu sunucudan başka bir sunucuya 1 geçiş hakkından bahsediyorum.
    -Anketi de okuyamadın galiba Türkiye sunucularından yazdım oraya,yani sorunlu olan sunucular.
    -Konunun gereksiz olup olmadığını tikiçocuq değil forum üyeleri belirler.
    -Sen yan sekmene geç yeniden bağlanıyor sayfasının önünde yazılanları bir kez daha oku,anlamaya çalış.

15. tikiçocuq

tikiçocuq User

ben forum üyesi olduğuma göre bende karar veririm sen sıkıntılı serverdan kurtulmak için benim rahat oynadığım server ı sıkıntıya sokacaksın birde hastalık falan karıştırma yoksa seni pisikologlara havale ederim
    saygısız uzay pilotu

34KAAN34 bunu beğendi.
  16. Heh şöyle açık açık yaz.Bencillik yaparak buraya gelirsen hoş karşılanmazsın kusura bakma.Bu kadar oyuncu bu sunucuya mahkum edilmiş durumda ve ben hem bizim hem de diğer sunucuların hakkının yenmemesi için fikir ortaya attım.Sana karantinanda bol şans diliyorum bu günler de geçer,üzülme.Sana yazmanın alemi yok kafa almayınca almıyor demekki.Yukarıdaki anket sonuçları sana gereken tüm cevabı veriyor...

17. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Lütfen bu mesajımdan sonra konu içeriğini dağıtacak mesajlar atmayınız ve uslubunuz ile ilgili gerekli düzenlemeleri yapınız. Kurallar'a Buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  18. tikiçocuq

tikiçocuq User

gereksiz fikir

34KAAN34 bunu beğendi.
  19. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Sizi bir önceki mesajımda uyarmıştım. Uslubunuz ile alakalı bir düzenleme yapmadığınız için hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

İyi forumlar.

ateistkeci ve God.Of.Deat bunu beğendi.
  20. Aliens

Aliens User

Üzülerek belirtmeliyim; bu dediğiniz olmayacak. Merkez Ekip kesin bir dille -ki bu konuda son derece netler reddetti. Eh, böyle bir durum karşısında konunun gerçekleşmesini beklemek hayal olur.
    Ki bu konuyu bende isteyen biri olmama rağmen bunu belirttim, lütfen yanlış anlamayınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.