Hileciler için Kesin Çözüm !

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Dαякιηգ•««ѕαℓωα∂σя» tarafından 9 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Bu Kararı Yönetim Uyygulamalı mı ?

1. Kesinlikle

92,9%
  2. Hayır

7,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle Hoş geldiniz ( eğer okuyorsanız sizde Sevgili Admin'ler ve Moderatör'ler )
    Bu Oyunda Bir Çok Konuda Bizlere Yardımcı Oldunuz Biz Sizden Razıyız ...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 Yıldır Aktif Oynuyorum ve Darkorbit Yönetimi Botlara Halen Çözüm Bulmuş Değil (Evet Bir kere uyarı verildi, şerefler silindi ) Ama Durmadan Devam Ediyorlar

İlk önce Oyunu Mahveden Hileci İnsanlarla Sık Sık Yaşadığımız Sorunlardan Bahsetmek istiyorum. İskandinavya Sunucusunda Oynuyoruz Prometheus Lazerlerimi Tamamlamam İçin Rinusk Toplamam Gerekiyor Ve Doğal Olarak İnvoke Yaratığı Kesmeliyim, İnvokelerin Bulunduğu Alana Girdiğimde, Gördüğüm Manzarayı Şöyle Tarif Edeyim : Sanki Bir Yarış var, At Yarışı ... Hesapları Görseniz Full + Full hani ne ihtiyacı olabilir ki diye düşünüyorum Bizim Gemiler Onların Yanında Küçük Emrah gibi kalıyorlar
    Hız mı desem, Hasar mı desem, Oto tıklayıcılarını mı anlatsam Kararsızım Bildiğimiz Bota Atılan Hesaplar.

Herneyse , Konumuza Dönelim ...
    Eskiden Serverlar'da ADMIN gemileri Dolanırdı Denetim Misali Kontrol Ederlerdi Etrafı
    Hile Hurda ,Çarık Çürük, Dalavereciler var mı diye Çok iyi Hatırlıyorum ortalama 3-5 sene Önceye Kadar Görüyorduk Bu CM abilerimizi Çıkmaz oldular O polis Gemilerine Hasret Kaldık Resmen ... ( Yönetim Buna Hızlı Ve Sert Bir Çözüm Bulmalı )
    Tekrardan O Denetimler Yapılmalı Ve En önemlisi Süreklilik ! Bunu Devamlı Yapmalısınız

Sizden Bütün Emekçi Darkorbit Oyuncuları Adına Ricamızdır !
    Bu Kadar El Emeği İle Vaktini Harcayıp Azıcıkta Olsa Oyundan Zevk Alarak Oynayan
    Ciddi Bir Oyuncu Kitlesi Kaldı Fakat Yavaşça Onları da Kaybediyorsunuz
    Oyunda ki Bütün Sunucularda Sıkı Denetim İstiyoruz Bot Kullanan Oyuncular Kesinlikle
    Kökü Kurutulana Dek Oyundan Engellenmeli
    Benim Oynadığım Sunucuda ( İskandinavya ) Resmen Sıralamadaki 2. Oyuncu Gemisini Bota Atıyor

Buna Derhal Alternatif Bir Çözüm Yolu Bulunmalı
    Ya Oyunun Kendi Bot Sistemi Olsun En Azından Oyun İş Yapar
    Yada Sıkı , Hızlı ve Sert Bir üslupla Gemiler Banlanmalıdır

İskandinavya Sunucusu KOMPLE Bot Ve Oynanmaz Durumda
    Gelişemiyoruz

Denetleyici Admin Gemileri Haritalarda Gözlem Yapsın ve Gereken Protokoller Uygulansın !

Tek Ricamız Budur , Ki Bizde Oyuna O eski Günlerdeki Gibi Hevesle Girelim :)

2. BOSSSSS

BOSSSSS User

senin dedigin şeye göre uygulama yapsalar bu oyunda senden başka kimse kalmaz dükkanın kapısına kilit vurup gitsinler bu oyuna isteseler tüm kişileri banlasınlar yeniden hesap açıp yine bota atıp kullanmaya devam ederler haritalar bom boş savaşacak kişi sayısı yok klanlara tekfil sunuyorsun gelin 4-4 savasalım diye kimse gelmiyor çünkü aktif kişi sayısı çok azaldı senin dedigin gibi adminler haritalarda olsada olmasada kimseyi vaz geçireceklerini sanmıyorum çünkü eminim oyunda kalan son kişiler ne ban dalgalarını umursuyor nede başka bir şeyi bu yıl o kadar ban dalgası yapıldı bir faydası oldumu olmadı oyun daha beter hale geldi eskiden 1 tren grubu vardı şimdi 100 tren grubu var oyunda tutucu kullanmayan kimse kalmadı onu deme bile yani kısacası şunu demek istiyorum oyuncular artık umudunu kesmiş saglam bir ban dalgası daha gelip oyunclar yasaklandıgı anda haritalarda npc dışında kimse kalmayacak artık çölde su arar hale gelecegiz ama ban dalgası yerine şöyle bişey yapılsa ola bilir mesela perma ban atmak yerine cephanelerinin yarısı veya tamamının silinmesi ola bilir ve geliştirmelerinin silinmesi gibi cezalar ola bilir bu tür cezalar

3. smoonrise

smoonrise User

Geçmişte ülke takımına bazı imkanlar ve olanaklar sunulmuş ve suistimal edildiği için geri alınmıştır tekrar tekrar aynı hatalara düşmeye gerek olduğunu sanmıyorum zaten çözüm olarak bunu denemeye gerek olduğunu düşünmüyorum .

Bu bizim oyun dediğimiz asıl olarak bir ticari firmanın para kazanç elde ettiği birşeydir ve ticari ahlakı ve satış pazarlama usüllleri üzerinden şekilleniyor bu oyun ve son 2 sahibi yada fazlası illegal konusunda demekki bizim gibi düşünmüyor bizim baktığımız açıdan bakmıyor , sınırlı sayıda tesbit edebildikleri yakalayabildiklerine verdikleri mola veya tatil imkanı süresi cezalarıda bunu destekliyor , ceza sistemlerinde envantere - tecrübe puanlarını v.s dokunmadan göstermelik ve aşamaları düşük cezalar ile sadece homurtuları kesip yine para dökülmesini bekliyor .

Tüm bu gelişmeler sonrası herkesin kişisel kararına kalıyor bu tarz ticari ahlak ile oyunu devam ettiren firmaya güvenmek güvenmemek , adaletsiz hergün emeklerin çalındığı oyunda , kimsenin bir çözüm bulmasına veya çözüm geliştirmesine gerek yok firma elindeki kadro ile bulup birdaha eski haline getirmesi çok zor bir hale gelecek cezalar veya tamamen kapatma cezası (2011-2012 yılındaki gibi ) ile sorunu çözecek çözüm bu ama bunu yapacak firma şuan yok !

Son düzenlenen: 9 Kasım 2023
  4. Yetkili Bir Abimiz Gelirse Bizi Bilgilendirsin

5. bazı adminlerin hesap banlama yetkisi kötüye kullandıkları için alındı öylede kalmalı bence

6. Zeus*

Zeus* Guest

Bahsi geçen gemiyi bizzat ben kullanıyorum ve haritada geziyorum. Sadece beni görmüyorsunuz çünkü beni gördüğünüzde tren oyuncuları bir anda ortadan kayboluyor. : )

Diğer konular hakkında konuşmaya pek gerek yok çünkü ban yetkisi yok, verilmeyecek de.

Bu tarz konularda direk konuyu kilitlemek daha doğru tercih çünkü sadece oyuncular kendisini yıpratıyor. Aradan biri ters bir şey söyleyince cezalandırıyoruz, adminler işine geleni banlıyor oluyor sonrasında. Bu sebeple Kilit.

Sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.