hkmdr Kimdir

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve hkmdr tarafından 4 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hkmdr

hkmdr User

Öncelikle selamlar oyun nicki yaşakmış gönül isterdi ki yazayım :) adım emre 27 yaşındayım 2006 yılında oyun ilk çıktığında takoz bir masaüstü bilgisayarda başladım ogündür oynarım çok server değiştirdim tr1 tr3 tr5 ingiltere 1/2 son olarak ve son 5-6 senedir global 7 serverinde oynuyorum bazı forum adminleri sevmez beni :) bu kadar sorunları olmasa her zaman 1 numara DO dur :)

hayaligenc bunu beğendi.
  2. hayaligenc

hayaligenc User

baya server gezdiğini görüyorum :=)

hkmdr ve mrkertenkele bunu beğendi.
  3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle İmzanız kurallara uymamaktadır. Lütfen Buradaki konudan imzanızı düzenleyiniz. Ayrıca bütün görevliler her üyüye/oyuncuya karşı eşit davranmaktadır.

İyi forumlar.

hkmdr bunu beğendi.
  4. hkmdr

hkmdr User

aynen hocam gezdik biraz :)

düzeltiyorum şimdi hocam

denedim fakat ayarlayamadım ya da bende gözükmüyor kaldırmış olabilirim imzayı :)

Son düzenlenen: 4 Nisan 2020
  5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Sanırım resminiz kırılmış, Kurallara uygun yeni bir resim seçerseniz bir sorun ile karşılaşacağınızı sanmıyorum. :) Teşekkür ederim.

İyi forumlar.

hkmdr bunu beğendi.