HP link ve Tyrannos Centurion ekinlikte geri gelsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA tarafından 18 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

HP LİNK İçin En Yakın Zamanda Bir Etkinlik Getirilsin Mi??

Anketin kapanma tarihi 21 May 2020.
  1. EVET

79,0%
  2. Hayır

21,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar malum dediğim iki donanımıda zamanında alamayan pek çok arkadaş oldu buda savaşırken vs atarken ciddi dez avantaj yaratıyor misal adamın canını bitiriyon hp link açıyor bi 700 k daha canla uğraşmak zorunda kalıyorsun.

HP link önümüzdeki etkilinkte bi an önce getirilmeli aksi takdirde haksız rekabet oluşuyor oyunda.
    arkadaşlar destek verin modum raporlar mısın?

2. Sana katılıyorum.Hatta dün bu isteğimi supportta da yazdım.Yıllardır oynadığım bu oyunu birkaç ay oynamamıştım o ara verilmiş bu ödüller.Özellikle hp-link modülünün tekrar verilmesi gerekiyor.Ben de bu konunun raporlanmasını talep ediyorum.

ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  3. aynen haklısın katılıyorum

4. Aynen öyle. adamı bitiriyorsun bi HP LİNK açıyor sanki hiç sıkmamışsın. Oyunda haksız bir rekabet oluyor. Böyle önemli bir modülün en azından bir kere daha getirilmesi gerekiyor.

5. Arkadaşlar sürekli buradan destek verin. HP LİNK gelene kadar konu düşmesin. Alamayan tüm arkadaşlarda buradan destek versinler sesimizi duyuralım, tüm arkadaşlarınıza herkese haber verin destek versinler ne kadar çok ses o kadar iyi yanıt.

6. Richie

Richie User

Ya da pete sıktığımız zaman direk gemiye iletsin hasarı.

7. Adil savaş için böyle önemli bir modül mutlaka en kısa zamanda geri gelmeli en azından bir kere daha alabilme şansı verilmeli oyunculara. Hatta keşke şuan bu etkinliğe ek ödül olarak bir göreve tabi getirilseydi çok güzel olurdu.. SESİMİZİ DUYARLAR UMARIM

8. aynen öyle gecen bir genarali gafil avladım bunun sayesinde kesemedim adamı cidden haksız rekabet yaratıyor

9. Aynen katılıyorum oyuna ben de ara verdiğim bir dönemdi etkinlikte verilmiş ve tabi oyunda olmadığımdan ötürü alamadım ve döndüğümde oyuncuların bir çoğunda mevcut olan bu özelliğin HP Link olduğunu öğrendim.Ve aşırı kıskandım neden bende yok diye ya bizde de olsun yada olanların da geri alınsın :D adalet yerini bulsun :)

10. edii__bese

edii__bese User

Bir şey ne kadar az kişide olursa o kadar kıymetli olur. O yüzden gelmesin. Herkeste olması, hiçkimsede olmamasından farksız.

11. DUMAN.

DUMAN. User

Herkeste olursa bence bir anlamı olmaz.

12. sende oyuncuya sıkmayı bırak pete sık pet çabuk patlasın.hp linkin etkisinin kalkması yolu çok siz akıl erdiremiyorsunuz.

13. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu raporlarımıza ekleyebilmek adına, bu fikrinizi kurallara uygun şekilde Güncelleme ve Fikir Havuzu'na konu açarak oylamaya sunabilirsiniz. Yeterli desteği aldığı müddetçe fikrinizi merkez ekibe iletmekten mutluluk duyarız.

İyi forumlar.

14. Akıl erdirememek?Bir akıllı sizsiniz zate.Peti bir vuruşta patlıyor mu ? Peti patlatana kadar rakip gemisine hasar veremiyorsun ve sen hasar alıyorsun.Üstelik tıklamak da süre alıyor.Arada 100 binlerce vuruş farkı oluyor.Bence sen akıl erdiremiyorsunuz.
    Anladığım kadarıyla bu gelmesini istemeyenlerde bu modül var ve avantajının farkında olduğu için gelmesini istemiyorlar.Ayrıca biri bu modül ne kadar az kişide varsa o kadar kıymetli olur demiş.Eğer bu modül geçmiş etkinlikte sıralama ödülü olarak ilk 3-5 kişiye verilseydi haklı olabilirdin.Ancak şuan neredeyse full gemilerin hepsinde var hatta full olmayanlarda da var.

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  15. Katılıyorum madem bu modül bu kadar değerliydi neden sıralama ödülü olarak verilmedi?

Hedefler ödülü olarak verilmiş ki çoğu kişi kullansın. Eee bir dahaki hedeflere gelsin biz de kullanalım. Bunda yanlış bir şey yok ki.

16. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Lütfen forum içerisinde üslubunuza dikkat ediniz.

İyi forumlar.

17. Kesinlikle haklısın HP link getirilmeli. Hatta bu etkinliğe ek yapılsa ne güzel olurdu

Umarım bir an önce gelir. Haksız rekabet ortadan kalkar

Aldığın için böyle diyorsun olmasaydı görürdüm seni

Kesinlikle katılıyorum kralsın dostum

Modum konuyu raporlarınıza eklediniz mi iletecek misiniz yoksa fikir havuzunda tekrardan konu açmam mı gerekiyor?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 May 2020
  18. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Lütfen forum içerisinde alt alta yazı yazmaktan kaçınınız. Aynı konuya alt alta mesaj yazmak flood kapsamına girdiğinden forum kuralları gereğince yasaklanmıştır. İlgili mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir.

Tıpkı yukarıda bahsettiğim gibi, konuyu raporlara ekleyebilmemiz için fikir havuzuna konu açmanız gerekmekte. Ama konuyu açarken lütfen kurallara dikkat ediniz.

İyi forumlar dilerim.

19. TR1AMCA

TR1AMCA User

Zamninda alsaydin sende veya takip etseydin gelen etkinliklerde ne geldi diye falan bunun bahanesi yok buraya yazipta bos yere kendinizi yormayin haksiz rekabetmis neresi haksiz sölermisiniz oyun etkinligi getirdi alan aldi almayan kaldi bunun rekabetle alakasi yok oo kadar bos yaziyorsunuzki gülüyorum size :D :D

20. Hermes diroit tasarımı da gelmesi gerekiyor.

Ben onu zamanında aldım sattım veya oyun hatası oldu gelmedi bilemiyorum tekrar gelmesinde fayda var :S

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.