HP link ve Tyrannos Centurion ekinlikte geri gelsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA tarafından 18 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

HP LİNK İçin En Yakın Zamanda Bir Etkinlik Getirilsin Mi??

Anketin kapanma tarihi 21 May 2020.
  1. EVET

79,0%
  2. Hayır

21,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fikrimizi belirtiyoruz. Saygılı davranırsan sevinirim. Ayrıca %100 haksız rekaber yaratıyor kesinlikle alamayan ve yeni başlayan oyuncular için geri getirilmeli ki anket sonuçlarından da belli oluyor çoğunluk istiyor

Arkadaşlar raporlanabilsin diye fikir havuzunda açtım konuyu herkes destek olabilir mi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 May 2020
  2. Ben bu modüle sahibim, fakat oyum olumlu..
    evet'e bastım.

Bundan bir ay önce yada 1-2 hafta önce bir konuda moderatöre aynen şöyle yazmıştım.
    ''sayın mod bu etkinlikler iyi güzel hoş ama, ya oyunu yıllardır oynayan birisi bir iki gün giremeyip, bu etkinlikte oyunun avantajini büyük ölçüde değiştirecek bir ekipman, modül vs kaçırırsa haksızlık olmaz mı, bunun için etkinlikler en azından 6 ayda bir yapılmalı(biletli olanlar) ,,'''DEDİM'',,

('Sayın Mod') Ve çok kıymetli forum arkadaşlarımız mesajımı alıntılayarak,

-1 bardak soğuk su iç
    -Alırsan alırsın almazsan kalır
    -Biz erkenden geldik aldık kaptık sizde girip kapsaydınız
    -En iyisi benim benden daha iyisi yok
    -Diğer oyuncular umurumda değil vb vb temalı mesajlar atmışlardı.

O kadar oyun oynadım en bencil, kendini düşünen oyuncu kitlesi şu darkorbiti geçemedi,
    İnsanlar kendini oyuna öyle kaptırmış ki dış dünyadan kopmuş
    empati yapmaktan uzaklaşmış,
    Hani düşünemiyor o modül ekipman bende var mı tamam! Gerisi umurumda değil,

Ama bu tarz düşünceye sahip olan bireyler şunu düşünemiyor,
    Ya birgün hastalanırsam uzun süre pcden uzak kalırsam ve oyuna giremezsem, ya gerçekten işlerim yoğun olursa oyuna giremem ya askere gidersem uzun süre oyundan uzak kalırsam ya evlenirsem gibi, gibi bunları düşünemiyor evet baştan da dediğim gibi çünkü empati yapmak bunlar için dünyanın en zor davranışı,

Ben bu yüzden evete bastım,
    Evete basmak kaybetmek değil,
    evete basmak aslında kazanmaktadır, çünkü uzun vadede düşündüğün ve aynısının seninde başına geleceğini düşündüğün zaman anlıyorsun ki bir gün aynısı seninde başına gelebilir ve sende o eksikliği hissedebilirsin..

Ama dedim ya darkorbit oyuncuları çok ilginç(bak darkorbit demiyorum darkorbit oyuncuları)

Bu gözler nelere tanık oldu 7/24 bot kullanıp tüm oyun açıklarını kullanıp, en iyi gemi bende diyene
    bütün gün bot kullanıp küfür edenlerin hesabi komple silinsin ip bann alsın diyenlere mi

nelere tanık oldu nelere...

Sen 7/24 bot kullan oyunun tüm açıklarını kullan, ondan sonra bir konuda yazki bence küfür edenlerin hesabi komple silinsin, bak işte bu ironik oluyor,

Bu kelimeyi gerçekten oyuna senelerini veren emeklerini veren %100 eli ve emeğiyle oynayan ve tertemiz küfür etmeyen biri yapsa hak vericem.,

ama önce bi dön kendine bak..Ben kimim diye?

Neyse oyum olumlu..

3. Viraaa

Viraaa User

verilir merak etmeyin.herseyin bi zamani var.hersey pat die olsaydi hepimizin yatlari katlari cuvalla parasi olurdu.Allah ilk once saglik versin.hp linkinizde olur geminizde full olur.herseyiniz olur az sabir:)

4. Luminous FM bu durum fikir değil ki ilgili yere konu açıp yeteri destek görsün.

Oyun ile ilgili bir fikrin olur yeni bir şey gelmesi yada şu şeyler düzelsin bu bir fikirdir ve dediğiniz gibi fikir havuzuna konu açılır.

Bu durum daha önce gelen bir şeyin tekrar gelmesi ki bu durum ise istek olduğundan haftalık raporunuza ekleyebilirsiniz.

Yanlış mı düşünüyorum? ;)

Edit : Hermes diroit tasarımını istiyorum bu konu altında paylaşmıştım.Ayrı konu mu açmam gerekiyor yoksa buradan belirtmem yeterli oldu mu?

5. Richie

Richie User

Madem o modül gelecek bir de yanında 5 6 tane bo3 gelse de şu chromin çilesinden kurtulsak

6. ADAMSIN.. kral bu arada güncelleme ve fikir havuzunda açtım bu konuyu ordan desteklersen sevinirim ordan etkili oluyormuş oylama

Son düzenlenen: 20 May 2020
    ERDALBAGGAL ve **HaCıNuRi** bunu beğendi.
  7. payment olarak gelmesin beyler :) para bitti

8. etkinlikle istiyoruz bakalım. inşallah bu etkinliğe ek yaparlar

9. kardeş bu kadar çok istersen gelse bile 30 tl ye gelebilir centrion tasarımı gibi çok konu açma

10. Kratoss

Kratoss User

Gral çok iyi demişinde empati kısmına katılmıyorum. İş haritaya gelince sen benim düşmanımsın,senin bu mödüle sahip olman yada olmaman benim oyun zevkimi etkiliyor haliyle.hem herkes en üst gemilere sahip olucak diye bir kuralda yok.

11. Viraaa

Viraaa User

hermesi istiyosan delta yap kardesim.bende 20 tane hermes oldu.

12. modum bu konu kilitlenebilir. diğer açtığım destek konusuyla karışıyor yoksa.

13. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Arkadaşımızın güncelleme ve fikir havuzunda açtığı konuya Buradan gidebilirsiniz, desteklerinizi orada devam ettirmeniz daha yararlı olacaktır.

Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.