İsabetli Hedefleme 2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ateistkeci tarafından 11 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İsabetli Hedefleme 2 gelmeli mi?

1. Evet

92,9%
  2. Hayır

7,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Yeni birleştir güncellemesinin gelmesiyle teknoloji fabrikası birleştir kısmına eklendi ve artık teknolojileri birleştirirken ne şekilde yaparsak yapalım(Credits, Uridium, birleştirme eşyaları) sabit olarak 5 saniyede hazır oluyorlar. İsabetli Hedefleme 2 şekilde yapılabiliyor;

20.000 Credits ile veya 250 Uridium ile,

İsabetli Hedefleme:

Şimdi normal bir oyuncu burada hiçbir eksisi olmaması nedeniyle 20.000 Credits harcayarak yapacaktır ve Uridium ile birleştirmeyi kullanmayacaktır.

Fikrim şöyle ki; Uridium ile birleştirirken İsabetli Hedefleme 2 yapalım ve bunun süresi (veya sizlerden gelecek fikirlere göre farklı ve dengeyi bozmayacak özellikler) artsın.

Nasıl yani? İsabetli Hedefleme 15 dakika sürüyor ve 5 dakika gibi bir bekleme süresi bulunuyor,

İsabetli Hedefleme 2 ile süresini 45 dakika (Değiştirilebilir) ve bekleme süresini de 2.5 dakika (Yine aynı şekilde değiştirilebilir) yapılsın, böylece Uridium ile alırken Credits ile almaya göre bizi kar ettirsin ve orada bulunmasının bir anlamı olsun.

2. Quenn

Quenn User

mantıklı değişik olması gerekir credi varken uri ile almak gereksiz oluyor

ateistkeci bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim desteğin için :p :)

Quenn bunu beğendi.
  4. Quenn

Quenn User

ne demek efenim mantıklı olsun yeter ki tam destek hep destek ;)

5. ateistkeci

ateistkeci User

Modum da görse keşke indexe eklense konum :'D

Minerva ve Quenn bunu beğendi.
  6. Dediğini şeyi bende düşünmüştüm foruma konu açmaya üşenmiştim. Gerçekten de credi ile yapılan varken uridium ile birleştirme yapılıyor olması çok saçma. Uridium ile daha gelişmişini almak çok mantıklı. Destekliyorum.

ateistkeci bunu beğendi.
  7. ateistkeci

ateistkeci User

Bende palladium toplarken birden isabetli hedefleme sayıma baktım biraz birleştirem derken aklıma geldi hemen konu açtım (Tabii birisi gelip patlattı konuyu açarken orası ayrı mesele :D )

Desteğin için teşekkür ederim :)

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açmış olduğunuz için teşekkür ederim. Diğer oyunculardan da destek aldığı sürece raporlarımıza ekleyerek katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarız.

Ekledim efenim eklediim :)

İyi forumlar.

*-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
  9. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim modum :) mesaj atayım da burası yukarıya çıksın :D

Çok geride kaldığı için güncel tutayım :p

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2020
  10. Bende 20.000 kredilik ve 250 urilik şeyin aynı şey olduğunu görünce bir afalladım kesin bu işte bir iş var dedim de yokmuş
    +1 , aralarında ufak bir fark olsun bari

11. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim desteğin için :) konuyu yukarıda tutamıyorum pek gören olmadı :(

12. Bende destekliyorum kapıda basıp basıp duruyom bazen basmayı unutuyorum roketler miss vuruyo

13. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim desteğin için :) ben kapı dışında da her an basıyorum sürekli gözüm orada baktım bitiyor 5 dakika da uzun geliyor beklemesi falan :(

14. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.