İstemci Yazı Gözükmeme Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve THE-ORDuLu52- tarafından 9 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyunda uri credi tp felan anasayfada hiçbirşey gözükmüyor varmı bir çözümü ?

2. aynen bendede devam ediyor herşeyi denedik boş

3. Merhabalar,

İstemciyi kaldırıp yeniden kurduktan sonra, yönetici olarak çalıştırmayı dener misiniz ? Birde sol üst kısımdan ayarlar - önbelleği temizle işlemi uygular mısınız ? Söylediğim yöntem bazı oyuncularda işe yaradı ve sorun çözüldü. Ama çözülmeyen oyuncular için güncelleme beklemek gerekiyor :(

İyi Forumlar.

4. istemciyi kaldırdım yeniden kurdum yönetici olarak çalıştırdım falan filan ama yinede yazılar yok mesela dükkandan alışveriş yapamıyorum çünkü kaç adet yada kaç uri veya kaç krediye alacagımı gözükmüyor yada şeref tp sıralama gemimde kaç uri veya credi suporta defalarca yazıp foto attım malesef hiç bir sonuç cıkmadı acil bir çözüm istiyoruz

5. İhaleye de giremiyoruz :)

6. wizz46500

wizz46500 User

bu güncelleme ne zaman gelcek sadece bizi oyalıyor gibisiiz çünki 1 yıl önceden flash playerin kalkacagını biliyorduk 28 aralıkdan buyanada flash player yok ama hala bir güncelleme bir çözüm getirilmedi.

7. mevo330746

mevo330746 User

mrb.2 gündür oyuna giremiyorum istemciden kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra hiçbir şey olmuyor, hiç bir uyarıda vermiyor ana sayfa tekrar acılıyor. ama başka bir hesap daha açtım şimdi onunla girebiliyorum.Neden istemci ile oyuna giremiyorum?Ayrıca 2 gün önce en son oyuna girdiğimde chat banı almıştım bununla bağlantılı olabilir mi ayrıca supporta attım.Hayır o kadar bot kullanan varken caht banından dolayı oyundan banlandıysamda yazıklar olsun.Millet deli gibi bot kasıyo bizde elle oynuyoruz.Yıllardır oynuyorum böyle saçmalık görmedim.

8. Epey bi zamandır güncelleme bekliyoruz artık sıkıldık!

9. Merhaba,

Kızgınlığınızı ve ne hissetiğinizi çok iyi anlıyorum. Güncelleme tarihi ile ilgili bir bilgimiz yok ne yazık ki. Bizde sizler gibi bir haber bekliyoruz.
    Hesap giriş sorunları ile ilgili lütfen Support tarafından cevap beklemeniz gerek. Aynı istemci üzerinden 1 hesaba girip 1 hesaba girmiyor ise bir yasaklama söz konusu olabilir. Forum takımı olarak biz bu konuda yardımcı olamıyoruz.

İyi Forumlar.

10. mevo330746

mevo330746 User

eğer bir banlama varsa supportun cevabını beklemeden görebileceğim bir liste filan varmı? ayrıca oyunda sürekli hile bug yapan adamlar bile affedilirken hiçbir şekilde bo t kullanmayan ben neden banlanmış olabilirim?

11. Merhaba,

Hesapla ilgili nasıl bir işlem yapıldığını biz görüntüleyemediğimiz için ve daha sağlıklı bilgi için Support'un cevabını beklemeniz gerekmektedir. Hile ve bug yapanlara karşı yapılan af ile ilgili duyuruyu okuyun lütfen.

İyi Forumlar.

12. Modum arkada tarafı tarayıcıdan oyunu istemciden acıyorum varmı böyle sacmalık. kaç defa sildim kurdum istemciyi yönetici olarak çalıştırdım ön belleği sildim ettim yok

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Aşağıdaki adımları bir deneyin:
    1. Komut istemcisini yönetici olarak çalıştırın
    2. Kod:
      DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
      komutunu çalıştırın
    3. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp durumu kontrol edin.

14. yaptım %100 olana kadar yüklendi sonra yeniden başlattım ama halen görünmüyor başka çözüm yolu var mı ?

15. evet bu sorun hala devam ediyor

16. artık bir çözüm üretiniz valla bezdik

17. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtilen çözüm yöntemlerinden başka bizlere açıklanan çözüm bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

18. aylardır bir çözüm bulamadıysa ben de bişey demiyorum artık!

19. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Ne yazık ki yapılan geri bildirimlere verilen çözüm yöntemleri henüz bunlar ile sınırlıdır. Unity tabanı ile bu sorunlara daha detaylı çözüm yöntemi olacağını düşünüyorum. Bizlerde bu sorunların çözülmesini beklemekteyiz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar.