Kamufle Olduğum Halde Hemen Tutuyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DELİTAY_441 tarafından 8 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bu ne ya dürüst adam yok oyunda herkes de tutucu var kamufleyim ema atıyorum radyasyonlu bögede ama 1 saniyede sıkmayadevam ediyornereden

Son düzenlenen: 8 Temmuz 2021
  2. Dark9878

Dark9878 User

bunu foruma yazdığın için büyük ihtimal ceza alacaksın ama durum böyle aptal bir durum vega alıyorum 4-4 gidiyorum görev için adam saniyesinde buluyor yerimi ölüyorum ışınlanıyorum görünmezim gene ışınlanma bitiyor saniye geçmeden adam yerimi buluyor bunu yapanlar bide üst klanların adamları umarım unity geçince bunlar biter

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu durumları lütfen bizlere videolu şekilde iletme imkanınız var mı? Buna göre işlem ve Merkeze iletim yapabiliriz.

S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR
    Support Video Gönderimi Hakkında S.S.S. | DarkOrbit TR

Ceza alacağını neye göre karar verdiniz mantıklı bir açıklamasını alabilir miyim sizlerden?

İyi Forumlar.

4. Dark9878

Dark9878 User

5. YARGU

YARGU Guest

Pekala ;)

6. vaaaay merkez ekip mi var,varda neredeler 3 yıldır....

bu güne kadar rapor etikte ne oldu...geçin bunları millet oyundan soğudu. sadece darkobit ekibinin üstün başarıları sayesinde....
    insanlar dünyadaki adaletsizlik yetmemiş gibi birde biraz olsun kafa dağıtmak uzaklaşmak için girdiği bu platformdan da adaletsizlik çıkınca insanlar oyunu bıraktı...sadece yanlış politikalarınız yüzünden......​

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Politikayı belirleyen bizler değiliz Merkez Yönetim Ekibidir. Aldıkları kararlar ve bazı adaletsiz davranışlar bizlerin yüzünden değildir. Bizler Takım olarak elimizden gelen tüm mücadeleyi ve baskıyı yapıyoruz yönetime. Bizim görevimiz sınırlarımız dahilinde yapılması gerekeni yapmak. Bunun sonucunda aldıkları kararlar ne yazık ki bizleri tetiklemiyor. Keşke daha fazlası gelse.

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  8. HeRKüL300

HeRKüL300 User

Kusura bakma yargu admin siz daha öncede darkorbit bot kullanırken argelerinizi 0 yaptınız ve şimdi herkes tutucu kullanıyor ban yok sebep nedir ?

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Anlayamadım bu kısmı?

İyi Forumlar.

10. HeRKüL300

HeRKüL300 User

Diyorum ki daha eskiden önceden bot kullanıyordu ban cezası için argeleri 0 yaptınız ve şuan tutucu kullanıyorlar argelerinizi 0 layınız millet kolay kolay oynamaz tutucuda

11. Zan-zun

Zan-zun User

videolu yolasan fark etmiyor adamlar bir yandan porgam satiyor bir yandan uri vip indim adam kendi cikardigi porgami niye bann atsin durum iyce beli oldu kac yildir salak yerine koydular oyuncuyu ha bugun ha yarin inanmayin birsey olmaz neden diyeceksiniz

insan oyun satin aliyor o oyundan porgamlar botlar ona zarar veriyor ama kac yildir ses cikarlimiyor insan kendine zarar veren seyi yok etmezmi
    lutfen mantikli dusunun bos verin ekipbi merkezi inamayin hic birsey olmaz bota yada tutucuyu adamlar acik acik yaziyor

bizde burda salak salak yardim bekliyoruz rapor yapildi vs vs oyunda para veren oyuncu kalmadi kimse kusura bakmasin benim suan gucum parama yeter uri de almiyorum oynamiyorum nasil olsa bizden gelen paraya ihtiyaci yok merkezin porgamlar kazaniyor zaten

son olarak bann olsa bile 1 hafta icinde yanlislik oldu diye gemileri acalar iciniz rahat olsun bildiniz kilasik darkobrit .dDDD yalan dola hersey var

12. ben spearheadle gaziyorum tutucuları tespit etmek için süper kamuflaj açıyorum haritadan yok olması gerekirsen adamlar önce yeşilleyip sonra rsb x4 karıştırıyor ema ve insta zaten basar basmaz deliniyor

13. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bu konuda ne yazık ki yetkilerimiz kısıtlı sadece raporlayabilmekteyiz bu durumu. Gerekli işlemleri beklemekteyiz.

Yaptığınız iddia için sözlü olarak değil somut kanıtlar istiyoruz sizlerden. Sizin para yatırmanız veya yatırmamanız bizi bağlamıyor buna ek olarak görüyorum ki pilotlarımızdan hiç birinin ne kadar paranız var diye sorusunu da göremedim.

İyi Forumlar.